Wyszukiwarka
Odwiedziny : 445 783

Odsłony: 3 616 571

Rok 2014: odwiedzin - 129 642;  odsłon - 988 088

Wyróżnienie

Czytelnia

Nowa polityka prywatności i plików Cookies dla serwisu Katalogszlachty.com

postheadericon Szlachta herbowa Województwa Augustowskiego w I połowie XIX wieku. Litera K

 

KACZKOWSKI Antoni herbu Pomian, syn Michała i Konstancji Izdebskiej.

KACZKOWSKI Józef Henryk herbu Pruss 1, syn Józefa i Marianny Kosickiej.

KACZKOWSKI Józef Wincenty herbu Pruss 1, Sekretarz Gubernialny, Naczelnik Urzędu Pocztowego w Wejwerach.

KACZKOWSKI Mateusz herbu Pomian, syn Wojciecha i Marianny Jamiołkowskiej.

KACZYŃSKI Andrzej herbu Pomian, syn Macieja i Małgorzaty Kaczyńskiej.

KACZYŃSKI Antoni herbu Pomian, syn Stanisława i Rozalii Dąbrowskiej, dziedzic dóbr Garbowo Nowe.

KACZYŃSKI Bartłomiej herbu Pomian, syn Jana i Rozalii Dąbrowskiej.

KACZYŃSKI Bartłomiej herbu Pomian, syn Stanisława i Heleny Dąbrowskiej.

KACZYŃSKI Jan herbu Pomian, syn Mikołaja i Magdaleny Mioduszewskiej.

KACZYŃSKI Michał Cyprian herbu Pomian, syn Marcina i Joanny Godlewskiej.

KACZYŃSKI Piotr Jan herbu Pomian, syn Marcina i Joanny Godlewskiej.

KACZYŃSKI Piotr herbu Pomian, syn Mikołaja i Magdaleny Mioduszewskiej.

KACZYŃSKI Stanisław herbu Pomian, syn Fabiana i Marianny Prosieńskiej.

KACZYŃSKI Stanisław herbu Pomian, syn Ignacego i Ewy Boguckiej.

KACZYŃSKI Stanisław Kostka herbu Pomian, syn Mikołaja i Magdaleny Mioduszewskiej.

KACZYŃSKI Tomasz herbu Pomian, syn Ignacego i Ewy Boguckiej.

KALINOWSKI Karol herbu Kalinowa, syn Wojciecha i Anieli Mościckiej.

KALINOWSKI Łukasz herbu Kalinowa, syn Wojciecha i Franciszki Olszewskiej.

KALINOWSKI Marcina herbu Kalinowa, syn Wojciecha i Franciszki Olszewskiej, Podpisarz Sądu Pokoju Powiatu Ostrołęckiego.

KALINOWSKI Tomasz herbu Kalinowa, syn Wojciecha i Anieli Mościckiej.

KALINOWSKI Wincenty herbu Kalinowa, syn Wojciecha i Franciszki Olszewskiej.

KAMIEŃSKI Aleksander herbu Jastrzębiec, syn Józefa i Agnieszki Stypułkowskiej.

KAMIEŃSKI Antoni herbu Jastrzębiec, syn Franciszka po Antonim.

KAMIEŃSKI Antoni herbu Jastrzębiec, syn Józefa i Agnieszki Stypułkowskiej.

KAMIEŃSKI Franciszek herbu Jastrzębiec, syn Michała i Katarzyny.

KAMIEŃSKI Franciszek herbu Jastrzębiec, syn Stanisława i Ewy Wierciszewskiej.

KAMIEŃSKI Jakub Filip herbu Ślepowron, syn Michała i Urszuli Srzednickiej.

KAMIEŃSKI Jan herbu Jastrzębiec, syn Józefa i Rozalii Pęzy.

KAMIEŃSKI Jan Polikarp herbu Ślepowron, syn Michała i Urszuli Srzednickiej.

KAMIEŃSKI Józef herbu Jastrzębiec, syn Franciszka po Antonim.

KAMIEŃSKI Józef herbu Jastrzębiec, syn Grzegorza i Marianny Łapińskiej.

KAMIEŃSKI Leopold Wiktor herbu Jastrzębiec, syn Macieja i Doroty Roszkowskiej.

KAMIEŃSKI Maciej herbu Jastrzębiec, syn Kajetana i Katarzyny Jabłońskiej.

KAMIEŃSKI Michał herbu Jastrzębiec, syn Józefa i Agnieszki Stypułkowskiej.

KAMIEŃSKI Tomasz herbu Ślepowron, syn Dyonizego i Marianny Piętki.

KAMIEŃSKI Tomasz herbu Jastrzębiec, syn Macieja i Doroty Roszkowskiej.

KAMIEŃSKI Wincenty herbu Jastrzębiec, syn Józefa i Agnieszki Stypułkowskiej.

KAMIEŃSKI Wincenty Szymon herbu Jastrzębiec, syn Józefa i Rozalii Pęzy.

KAMIŃSKI Karol Ludwik herbu Łuk, syn Antoniego i Doroty Harriehow.

KAMIONOWSKI Józef Joachim herbu Korwin, syn Walentego i Józefy Wielądko, Radca Prawny przy Rządzie Gubernialnym Augustowskim.

KAMIONOWSKI Wiktor Szymon Tadeusz herbu Korwin, syn Walentego i Józefy Wielądko.

KAPICA Adam herbu Jastrzębiec, syn Jana i Agnieszki Pogorzelskiej.

KAPICA Bartłomiej Benedykt herbu Jastrzębiec, syn Jana i Agnieszki Pogorzelskiej.

KAPICA Józef Grzegorz herbu Jastrzębiec, syn Adama po Michale i Konstancji Wiszowatej.

KAPICA Piotr Maciej herbu Jastrzębiec z odmianą, syn Adama po Janie i Konegundy Sikorskiej.

KAPICA Teodor Marcin herbu Jastrzębiec z odmianą, syn Adama po Janie i Konegundy Sikorskiej.

KARWOWSKI Adam herbu Pniejnia, syn Wincentego i Franciszki, magister medycyny i chirurgii.

KARWOWSKI Adam herbu Pniejnia, syn Wincentego po Macieju i Teresy Moniuszko, dziedzic dóbr Kroszewo.

KARWOWSKI Andrzej Ksawery herbu Pniejnia, syn Stanisława i Anny Rydzewskiej, dziedzic dóbr Solistowo.

KARWOWSKI Antoni herbu Pniejnia, syn Jana i Weroniki Pięczykowskiej.

KARWOWSKI Antoni herbu Pniejnia, syn Konstantego i Magdaleny Przestrzelskiej.

KARWOWSKI Antoni herbu Pniejnia, syn Wiktora i Tekli Chrostowskiej.

KARWOWSKI Daniel herbu Pniejnia, syn Wincentego po Tomaszu i Franciszki.

KARWOWSKI Dyonizy herbu Pniejnia, syn Józefa i Marianny Targońskiej.

KARWOWSKI Eustachy Klemens Wacław herbu Pniejnia, syn Klemensa i Elżbiety Duszkiewicz.

KARWOWSKI Feliks Piotr herbu Pniejnia, syn Józefa i Konegundy Ichnatowicz, Protokolista Sądu Policji Poprawczej Wydziału Łomżyńskiego.

KARWOWSKI Franciszek herbu Pniejnia, syn Franciszka i Katarzyny Gąsowskiej.

KARWOWSKI Franciszek Szymon herbu Pniejnia, syn Antoniego i Katarzyny.

KARWOWSKI Ignacy Kazimierz herbu Pniejnia, syn Franciszka i Katarzyny Gąsowskiej.

KARWOWSKI Ignacy Mateusz Bonifacy herbu Pniejnia, syn Felicjana i Anieli Biedrzyckiej.

KARWOWSKI Jan Chrzciciel herbu Pniejnia, syn Klemensa i Marianny Włodkowskiej.

KARWOWSKI Jerzy herbu Pniejnia, syn Antoniego i Anny Kalinowskiej.

KARWOWSKI Józef herbu Pniejnia, syn Tomasza i Katarzyny Borawskiej.

KARWOWSKI Kacper herbu Rawicz, syn Jerzego i Marianny, Patron przy Trybunale Cywilnym 1 Instancji Guberni Augustowskiej.

KARWOWSKI Kajetan herbu Pniejnia, syn Wiktora i Tekli Chrostowskiej, zastępca Sekretarza Sekcji Ekonomicznej w Rządzie Gubernialnym Augustowskim.

KARWOWSKI Kajetan Roch herbu Pniejnia, syn Franciszka i Elżbiety Karniewskiej.

KARWOWSKI Kazimierz herbu Rawicz, syn Macieja i Marianny Dąbrowskiej.

KARWOWSKI Klemens herbu Pniejnia, syn Jana i Cecylii Regulskiej, dziedzic wsi Wólka.

KARWOWSKI Konstanty herbu Pniejnia, syn Stefana i Małgorzaty Białosuknia.

KARWOWSKI Mateusz herbu Pniejnia, syn Maksymiliana i Anny Mogielnickiej.

KARWOWSKI Mikołaj herbu Pniejnia, syn Konstantego i Magdaleny.

KARWOWSKI Mikołaj herbu Pniejnia, syn Michała i Teresy Piszczatowskiej.

KARWOWSKI Nikazy ( ? ) herbu Pniejnia, syn Józefa i Konegundy Ichnatowicz

KARWOWSKI Stanisław herbu Pniejnia, syn Jana i Cecylii Regulskiej, dziedzic wsi Kroszewa.

KARWOWSKI Stanisław herbu Pniejnia, syn Maksymiliana i Anny Mogielnickiej.

KARWOWSKI Stanisław herbu Pniejnia, syn Wiktora i Tekli Chrostowskiej.

KARWOWSKI Szymon herbu Pniejnia, syn Konstantego i Magdaleny Przestrzelskiej.

KARWOWSKI Walenty herbu Pniejnia, syn Józefa i Katarzyny Cwalińskiej.

KARWOWSKI Walenty herbu Rawicz, syn Macieja i Marianny Dąbrowskiej.

KARWOWSKI Wawryniec herbu Pniejnia, syn Jana i Weroniki Pięczykowskiej.

KARWOWSKI Wojciech herbu Pniejnia, syn Antoniego i Katarzyny.

KARWOWSKI Wojciech Leon herbu Pniejnia, syn Stefana i Małgorzaty Białosuknia.

KAZIMIERSKI Józef Benedykt Anastazy herbu Bibersztejn, syn Antoniego i Katarzyny Biernackiej.

KAZIMIERSKI Stanisław Zygmunt Hieronim Ludwik herbu Bibersztejn, syn Antoniego i Katarzyny Biernackiej.

KENDEL de Gustaw Henryk herbu Kendel, syn Juliana i Karoliny Hartman, dziedzic dóbr Giełgudyszki Niższe.

KĘPIŃSKI Aleksander Bogusław herbu Niesobia, syn Walentego i Leopoldyny Knochenhaur.

KĘPIŃSKI Konstanty Bogusław herbu Niesobia, syn Walentego i Leopoldyny Knochenhaur.

KĘPIŃSKI Roman herbu Niesobia, syn Józefa i Domiceli Hryniewickiej.

KĘPIŃSKI Walenty Kazimierz herbu Niesobia, syn Józefa i Marianny Molesson, assesor ekonomiczny przy Rządzie Gubernialnym Augustowskim.

KIEDRZYŃSKI Józef Teofil Jan Ewangelista herbu Ostoja, syn Łukasza i Franciszki Raczyńskiej.

KIEDRZYŃSKI Kazimierz herbu Ostoja, syn Łukasza i Franciszki Raczyńskiej.

KIEŁCZEWSKI Józef Ignacy herbu Abdank, syn Jana i Matyldy Koludzienko.

KIEŁCZEWSKI Stanisław herbu Pomian, syn Tomasza i Reginy Grądzkiej.

KIERZNOWSKI Wincenty Leon herbu Pobog, syn Kazimierza i Heleny, dziedzic dóbr Stokowisko.

KISIELNICKA Elżbieta ze Starzyńskich herbu Topór z dziećmi: Konstantym, Ignacym i Elżbietą, po Adamie pozostała wdowa, córka Łukasza i Konstancji Pudłowskiej.

KISIELNICKI Franciszek Borgiasz Euzebiusz Józef herbu Topór, syn Ignacego i Ludwiki Wilczewskiej, dziedzic dóbr Kisielnica.

KISIELNICKI Stanisław Kostka Alojzy Marcin herbu Topór, syn Ignacego i Ludwiki Wilczewskiej, Sędzia Pokoju Powiatu Łomżyńskiego.

KLECZKOWSKI Adam Zenon herbu Cholewa, syn Ignacego i Józefy Doliwy, Rachmistrz Najwyższej Izby Obrachunkowej.

KLECZKOWSKI Antoni herbu Trzaska, syn Piotra i Weroniki Czartoryskiej, Burmistrz Miasta Lubowa.

KLECZKOWSKI Franciszek Kajetan herbu Cholewa, syn Ignacego i Józefy Doliwy.

KLECZKOWSKI Józef herbu Cholewa, syn Ignacego i Józefy Doliwy.

KLECZKOWSKI Karol herbu Cholewa, syn Ignacego i Józefy Doliwy.

KLICKI Adam Florian herbu Prus 1, syn Floriana i Józefiny Tylewskiej.

KLICKI Jakub Tomasz herbu Prus 1, syn Floriana i Józefiny Tylewskiej, kontroler klasy 1 w Banku Polskim.

KLICKI Piotr herbu Prus 1, syn Tomasza i Petroneli Konopki, obrońca przy Sądzie Pokoju Powiatu Łomżyńskiego.

KLICKI Stanisław herbu Prus 1, syn Floriana i Józefiny Tylewskiej.

KLIMASZEWSKI Bartłomiej herbu Wieniawa, syn Jana i Ewy Kotowskiej.

KLIMASZEWSKI Ignacy herbu Wieniawa, syn Jana i Anny Konopki.

KLIMASZEWSKI Ludwik Antoni herbu Wieniawa, syn Andrzeja i Katarzyny Szymanowskiej.

KLIMASZEWSKI Piotr herbu Wieniawa, syn Jana i Ewy Kotowskiej.

KLONOWSKI Józef herbu Leszczyc, syn Fabiana i Anastazji, dziedzic dóbr Dumel.

KLECZKOWSKI Józef Franciszek Dominik herbu Trzaska, syn Stanisława i Konstancji Strawińskiej.

KLIMASZEWSKI Antoni herbu Ślepowron z odmianą, syn Piotra i Julianny Jałbrzykowskiej.

KLIMASZEWSKI Bartłomiej Ludwik herbu Ślepowron z odmianą, syn Piotra i Julianny Jałbrzykowskiej, proboszcz parafii Płońskiej.

KLIMASZEWSKI Bonifacy herbu Ślepowron, syn Piotra i Julianny Jałbrzykowskiej.

KLIMASZEWSKI Jan Szymon herbu Ślepowron z odmianą, syn Piotra i Julianny Jałbrzykowskiej.

KŁOSKOWSKI Wincenty herbu Rola, syn Pawła i Marianny Idźkowskiej.

KOBOSKO Maciej herbu Gissa, syn Franciszka i Petroneli.

KOBOSKO Teofil herbu Gissa, syn Ambrożego i Małgorzaty.

KOBYLIŃSKA Wiktoria Józefa, herbu Łodzia, syn Wojciecha i Marianny Budziszewskiej.

KOBYLIŃSKI Franciszek Tomasz herbu Prus II, syn Benedykta i Małgorzaty Przestrzelskiej.

KOBYLIŃSKI Jan Piotr Paweł herbu Prus II, syn Benedykta i Małgorzaty Przestrzelskiej.

KOBYLIŃSKI Stanisław herbu Prus II, syn Benedykta i Małgorzaty Przestrzelskiej.

KOBYLIŃSKI Wincenty Aleksander herbu Łodzia, syn Wojciecha i Marianny Budziszewskiej, dziedzic dóbr Kobylin Kuleszki.

KOŁAKOWSKI Andrzej Szczepan herbu Kościesza, syn Augustyna i Anny Szymanowskiej.

KOŁAKOWSKI Dominik herbu Kościesza, syn Piotra i Klary Kołomyjskiej.

KOŁAKOWSKI Franciszek Kajetan herbu Kościesza, syn Piotra i Eleonory Pięczykowskiej.

KOŁAKOWSKI Józef herbu Kościesza, syn Piotra i Klary Kołomyjskiej.

KOŁAKOWSKI Onufry Kazimierz herbu Kościesza, syn Piotra i Klary Kołomyjskiej.

KOŁAKOWSKI Piotr Celestyn herbu Kościesza, syn Piotra i Klary Kołomyjskiej.

KOŁAKOWSKI Tadeusz Szymon herbu Kościesza, syn Augustyna i Anny Szymanowskiej.

KOŁOMYJSKI Benedykt Józef herbu Osorya, syn Antoniego i Rozalii, Inkwirent Sądu Policji Poprawczej Wydziału Łomżyńskiego.

KOMAR ( ZABOŻYŃSKI ) Ignacy herbu Komar, syn Jakuba i Eleonory Wrońskiej, dziedzic dóbr Chorzele.

KOMAR ( ZABOŻYŃSKI ) Ludwik herbu Komar, syn Jakuba i Eleonory Wrońskiej, p.o. Rachmistrza Wydziału Wojskowo – Policyjnego w Rządzie Guberni Augustowskiej.

KOMAR ( ZABOŻYŃSKI ) Rajmund Feliks herbu Komar, syn Ignacego i Julii Wolmer.

KOMAR ( ZABOŻYŃSKI ) Władysław Gerard herbu Komar, syn Ignacego i Julii Wolmer.

KONARSKI Stanisław Szymon Leonard herbu Gryff, syn Jerzego i Pauliny Wiszniewskiej.

KONARZEWSKI Jan herbu Pobóg, syn Mikołaja i Elżbiety.

KONOPKA Antoni herbu Nowina, syn Wojciecha i Rozalii.

KONOPKA Antoni Onufry herbu Nowina, syn Józefa i Julianny Chludzińskiej.

KONOPKA Daniel herbu Nowina, syn Jakuba i Franciszki Targońskiej.

KONOPKA Ignacy herbu Nowina, syn Antoniego i Agnieszki Dziekońskiej.

KONOPKA Ignacy Piotr herbu Nowina, syn Józefa i Julianny Chludzińskiej.

KONOPKA Jakub herbu Nowina, syn Jana i Franciszki Grzech.

KONOPKA Jan Klaudiusz herbu Nowina, syn Antoniego i Agnieszki Dziekońskiej.

KONOPKA Józef herbu Nowina, syn Jakuba i Julianny Mierkowskiej.

KONOPKA Józef Mateusz herbu Nowina, syn Nikodema i Scholastyki Karwowskiej.

KONOPKA Konstanty Leopold herbu Nowina, syn Tomasza i Marcjanny Janczewskiej.

KONOPKA Łukasz herbu Nowina, syn Józefa i Antoniny Jamiołkowskiej.

KONOPKA Maciej herbu Nowina, syn Antoniego i Agnieszki Dziekońskiej.

KONOPKA Maciej Romuald herbu Nowina, syn Wincentego i Marianny Kuleszy.

KONOPKA Mateusz Nikodem herbu Lubicz, syn Idziego i Marianny Konopki.

KONOPKA Mateusz Paweł herbu Nowina, syn Wincentego i Marianny Kuleszy.

KONOPKA Michał herbu Nowina, syn Tomasza i Marcjanny Janczewskiej.

KONOPKA Michał Wacław herbu Nowina, syn Antoniego i Agnieszki Dziekońskiej.

KONOPKA Nikodem herbu Konopka, syn Andrzeja i Agaty Gardockiej.

KONOPKA Stanisław Anastazy herbu Nowina, syn Antoniego i Agnieszki Dziekońskiej.

KONOPKA Wincenty Tomasz herbu Nowina, syn Józefa i Elżbiety Gołębiewskiej.

KORCZAKOWSKI Wojciech herbu Korczak, syn Teodora i Barbary Kuckiej, inżynier komunikacji lądowych i wodnych przy Kanale Augustowskim.

KORĘGA Hektor Benedykt Bonifacy herbu Koręga, dziedzic dóbr Kirsna Ostrów.

KORĘGA Hektor Ignacy herbu Koręga, syn Hektora Benedykta Bonifacego i Anny Przeczyszewskiej.

KORYTKOWSKI Walenty herbu Jelita, syn Teodora i Rozalii Szabłowskiej.

KOSSAKOWSKI Franciszek herbu Korwin, syn Bazylego i Heleny Choińskiej.

KOSSAKOWSKI Franciszek herbu Ślepowron, syn Jana i Urszuli Grądzkiej.

KOSSAKOWSKI Jan herbu Korwin, syn Wojciecha i Elżbiety Godlewskiej.

KOSSAKOWSKI Jan Antoni herbu Ślepowron, syn Ignacego i Apolonii Łazowskiej.

KOSSAKOWSKI Kazimierz herbu Ślepowron, syn Józefa i Eufemii Mocarskiej.

KOSSAKOWSKI Leonard Marcin Stanisław herbu Korwin, syn Waleriana i Anny Grodzkiej.

KOSSAKOWSKI Łukasz herbu Ślepowron, syn Mateusza i Konstancji.

KOSSAKOWSKI Paweł herbu Ślepowron, syn Jana i Urszuli Grądzkiej.

KOSSAKOWSKI Paweł herbu Ślepowron, syn Tomasza i Franciszki Boguskiej.

KOSSAKOWSKI Stanisław herbu Ślepowron, syn Jakuba i Rozalii.

KOSSAKOWSKI Szymon Juda herbu Ślepowron, syn Tomasza i Franciszki Boguskiej.

KOSSAKOWSKI Walenty herbu Korwin, syn Waleriana i Anny Grodzkiej.

KOSSAKOWSKI Wojciech herbu Ślepowron, syn Jana i Urszuli Grądzkiej.

KOSTRO Grzegorz herbu Rawicz, syn Aleksandra i Anny Kruszewskiej.

KOSTRO Józef herbu Rawicz, syn Leonarda i Joanny Kruszewskiej.

KOSTRO Piotr Paweł herbu Rawicz, syn Walentego i Franciszki Niemińskiej.

KOTOWICZ Antoni herbu Korczak, syn Franciszka i Franciszki Knowor.

KOTOWICZ Jan Kazimierz herbu Korczak, syn Franciszka i Franciszki Knowor.

KOTOWSKI Antoni herbu Trzaska, syn Jana i Julianny Kruszewskiej.

KOTOWSKI Ignacy herbu Trzaska, syn Jana i Julianny Kruszewskiej.

KOTOWSKI Jakub herbu Trzaska, syn Jana i Julianny Kruszewskiej.

KOTOWSKI Jan herbu Trzaska, syn Tomasza i Marianny Szeligowskiej.

KOTOWSKI Kazimierz herbu Trzaska, syn Grzegorza i Jozefaty.

KOTOWSKI Michał herbu Trzaska, syn Wawrzyńca i Łucji Mioduszewskiej.

KOTOWSKI Roch herbu Trzaska, syn Jana i Julianny Kruszewskiej.

KOTOWSKI Stanisław herbu Trzaska, syn Antoniego i Agnieszki Zakrzewskiej.

KOTOWSKI Stanisław herbu Trzaska, syn Szymona po Antonim, dziedzic dóbr Dobrzyjałowo.

KOTOWSKI Stanisław herbu Trzaska, syn Tomasza i Rozalii.

KOTOWSKI Tomasz herbu Trzaska, syn Łukasza i Katarzyny.

KOTOWSKI Tomasz herbu Trzaska, syn Wawrzyńca i Łucji Mioduszewskiej.

KOWALEWSKI Franciszek herbu Dołęga, syn Jana i Agnieszki Nerkowskiej.

KOWALEWSKI Jakub herbu Dołęga, syn Jana i Agnieszki Nerkowskiej.

KOWALEWSKI Piotr herbu Dołęga, syn Jana i Agnieszki Nerkowskiej.

KOWNACKI Adam Łukasz herbu Ślepowron, syn Franciszka i Justyny Kotowskiej.

KOWNACKI Feliks herbu Ślepowron, syn Józefa i Magdaleny Pieńkowskiej.

KOWNACKI Józef herbu Ślepowron, syn Wawrzyńca i Rozalii Kossakowskiej.

KOZICKI Józef Tomasz herbu Lubicz, syn Jana i Marianny Zambrzuskiej, dziedzic wsi Łubiane.

KOZIEROWSKI Artur Bolesław Ryszard herbu Dołęga, syn Antoniego i Franciszki Rajskiej.

KOZIEROWSKI Edmund Ludomir Adolf herbu Dołęga, syn Antoniego i Franciszki Rajskiej.

KOZIEROWSKI Rudolf Bronisław Antoni Gonzaga herbu Dołęga, syn Antoniego i Franciszki Rajskiej.

KOZŁOWSKA Cecylia Klementyna herbu Jastrzębiec, córka Michała i Julianny Wiszowatej.

KOZŁOWSKI Jan Paweł Józef herbu Jastrzębiec, syn Michała i Julianny Wiszowatej, Sędzia Trybunału Cywilnego 1 Instancji Guberni Augustowskiej.

KOZŁOWSKI Romuald Błażej herbu Jastrzębiec, syn Michała i Julianny Wiszowatej.

KRAJEWSKI Aleksander herbu Jasieńczyk, syn Franciszka i Małgorzaty Klimaszewskiej.

KRAJEWSKI Antoni herbu Jasieńczyk, syn Franciszka i Małgorzaty Klimaszewskiej.

KRAJEWSKI Benedykt herbu Jasieńczyk, syn Adama i Katarzyny.

KRAJEWSKI Franciszek herbu Jasieńczyk, syn Walentego i Wiktorii Gutowskiej.

KRAJEWSKI Franciszek Flawian herbu Jasieńczyk, syn Antoniego i Tekli Kryńskiej.

KRAJEWSKI Franciszek Ksawery Mikołaj Ambroży herbu Jasieńczyk, syn Marcina i Izabeli Staniszewskiej.

KRAJEWSKI Jakub herbu Jasieńczyk, syn Tomasza i Franciszki Jastrzembskiej.

KRAJEWSKI Jan herbu Jasieńczyk, syn Mikołaja po Andrzeju i Rozalii.

KRAJEWSKI Jan herbu Jasieńczyk, syn Pawła i Józefaty Krajewskiej.

KRAJEWSKI Jan herbu Jasieńczyk, syn Tomasza i Heleny Modzelewskiej.

KRAJEWSKI Jan Kazimierz herbu Jasieńczyk, syn Mateusza i Marianny Filochowskiej.

KRAJEWSKI Jan Wiktor Onufry herbu Jasieńczyk, syn Marcina i Izabeli Staniszewskiej.

KRAJEWSKI Józef herbu Jasieńczyk, syn Jana i Franciszki Dąbrowskiej.

KRAJEWSKI Józef herbu Jasieńczyk, syn Mikołaja po Stanisławie i Jozefaty Modzelewskiej.

KRAJEWSKI Józef herbu Jasieńczyk, syn Pawła i Barbary Ciszewskiej.

KRAJEWSKI Józef Aleksander herbu Jasieńczyk, syn Michała i Józefy Gniewczyńskiej.

KRAJEWSKI Ksawery Stanisław Karol herbu Jasieńczyk, syn Stanisława i Ludwiki Kamińskiej.

KRAJEWSKI Ludwik Tyburcjusz herbu Jasieńczyk, syn Leona i Konstancji Niecieckiej.

KRAJEWSKI Maciej herbu Jasieńczyk, syn Jana i Franciszki Dąbrowskiej.

KRAJEWSKI Maciej herbu Jasieńczyk, syn Pawła i Barbary Ciszewskiej.

KRAJEWSKI Mateusz herbu Jasieńczyk, syn Grzegorza i Anny Śledziewskiej.

KRAJEWSKI Michał herbu Jasieńczyk, syn Pawła i Barbary Ciszewskiej.

KRAJEWSKI Paweł herbu Jasieńczyk, syn Jana i Franciszki Dąbrowskiej.

KRAJEWSKI Piotr herbu Jasieńczyk, syn Antoniego i Tekli Kryńskiej.

KRAJEWSKI Piotr Antoni herbu Jasieńczyk, syn Walentego i Wiktorii Gutowskiej.

KRAJEWSKI Stanisław herbu Jasieńczyk, syn Mateusza i Marianny Kocieńskiej, Burmistrz Bakałarzewa.

KRAJEWSKI Stanisław herbu Jasieńczyk, syn Walentego i Małgorzaty Kołakowskiej.

KRAJEWSKI Teofil Łukasz Piotr herbu Jasieńczyk, syn Jana i Marianny Bryndziewicz.

KRAJEWSKI Walenty Piotr herbu Jasieńczyk, syn Feliksa i Rozalii Gawkowskiej.

KRAJEWSKI Wiktor Romuald herbu Jasieńczyk, syn Leona i Konstancji Niecieckiej.

KRAJEWSKI Wojciech herbu Jasieńczyk, syn Jana i Franciszki Dąbrowskiej.

KRAJEWSKI Wojciech herbu Jasieńczyk, syn Mikołaja po Andrzeju i Rozalii.

KRAJEWSKI Wojciech herbu Jasieńczyk, syn Mikołaja po Stanisławie i Jozefaty Modzelewskiej.

KRAJEWSKI Wojciech herbu Jasieńczyk, syn Walentego i Małgorzaty Kołakowskiej.

KRAMKOWSKI Alojzy Antoni Jan herbu Cholewa, syn Wacława i Marianny Niewiarowskiej.

KRAMKOWSKI Seweryn Wacław herbu Cholewa, syn Wacława i Marianny Niewiarowskiej, expedytor poczty w Stawiskach.

KRASSOWSKA Franciszka Antonina herbu Ślepowron, córka Jana i Franciszki Wendorf.

KRASSOWSKI Aleksander herbu Ślepowron, syn Ludwika i Anny Dmochowskiej.

KRASSOWSKI Andrzej herbu Ślepowron, syn Jerzego i Marianny, dziedzic dóbr Zrobki Tobyłka.

KRASSOWSKI Andrzej Ignacy herbu Ślepowron, syn Ludwika i Joanny Olędzkiej.

KRASSOWSKI Dominik herbu Ślepowron, syn Ludwika i Anny Dmochowskiej.

KRASSOWSKI Florian Aleksander herbu Ślepowron, syn Jana i Franciszki Wendorf.

KRASSOWSKI Stanisław herbu Ślepowron, syn Pawła i Wiktorii Godlewskiej.

KRASSOWSKI Wawrzyniec herbu Ślepowron, syn Ludwika i Anny Dmochowskiej.

KRASSOWSKI Wincenty Ryszard herbu Ślepowron, syn Jana i Franciszki Wendorf.

KRETOWICZ Aleksander herbu Dołęga, syn Franciszka i Karoliny Ejsmont, poborca kasy powiatu Sejneńskiego.

KRETOWICZ Henryk Maurycy Józef herbu Dołęga, syn Ferdynanda i Katarzyny Sobolewskiej.

KRETOWICZ Michał herbu Dołęga, syn Wojciecha i Anny Szołkiewicz.

KROPIWNICKI Albin herbu Sas, syn Stanisława i Anieli Kropiwnickiej.

KROPIWNICKI Andrzej herbu Sas, syn Felicjana i Katarzyny Falkowskiej.

KROPIWNICKI Andrzej Józef herbu Sas, syn Piotra po Tomaszu i Marianny Roszkowskiej.

KROPIWNICKI Franciszek herbu Sas, syn Mateusza i Marianny Szulborskiej.

KROPIWNICKI Franciszek Stanisław herbu Sas, syn Dyonizego i Lucji Kapicy.

KROPIWNICKI Grzegorz herbu Sas, syn Mateusza i Marianny Szulborskiej.

KROPIWNICKI Jan herbu Sas, syn Mateusza i Marianny Szulborskiej.

KROPIWNICKI Kazimierz herbu Sas, syn Krzysztofa i Marianny.

KROPIWNICKI Stanisław herbu Sas, syn Walentego i Franciszki Garbowskiej.

KROPIWNICKI Wawrzyniec herbu Sas, syn Mateusza i Marianny Szulborskiej.

KROPIWNICKI Wiktor herbu Sas, syn Wiktora i Marianny Niecieckiej.

KROPIWNICKI Wojciech herbu Sas, syn Piotra po Tomaszu i Marianny Roszkowskiej.   

KRUSZEWSKI Andrzej herbu Habdank, syn Adama po Pawle i Joanny.

KRUSZEWSKI Andrzej Mikołaj herbu Habdank, syn Walentego i Małgorzaty Grabowskiej.

KRUSZEWSKI Antoni herbu Abdank, syn Ludwika po Janie, dziedzic dóbr Lejpun i Liszkowa.

KRUSZEWSKI Cyprian herbu Abdank, syn Leona i Rozalii Gierałtowskiej.

KRUSZEWSKI Franciszek herbu Abdank, syn Stanisława i Marianny Roszkowskiej.

KRUSZEWSKI Grzegorz herbu Abdank, syn Mateusza i Teresy Sikory.

KRUSZEWSKI Idzi herbu Habdank, syn Tomasza i Barbary Raciborskiej.

KRUSZEWSKI Ignacy Stanisław Marcin herbu Abdank, syn Zachariasza i Róży Czapskiej.

KRUSZEWSKI Jan herbu Habdank, syn Pawła i Julianny Porowskiej.

KRUSZEWSKI Jan herbu Habdank, syn Stanisława i Katarzyny Magnuszewskiej.

KRUSZEWSKI Jan herbu Abdank, syn Stanisława i Marianny Roszkowskiej.

KRUSZEWSKI Jan Kleta herbu Abdank, syn Romualda i Katarzyny Brzoszczowskiej.

KRUSZEWSKI Józef herbu Abdank, syn Mateusza i Doroty Dzieszko.

KRUSZEWSKI Kajetan herbu Abdank, syn Stanisława i Marianny Roszkowskiej.

KRUSZEWSKI Melchior Kacper Baltazar herbu Habdank, syn Zachariasza i Róży Szopskiej.

KRUSZEWSKI Mikołaj herbu Abdank, syn Franciszka i Joanny Porowskiej.

KRUSZEWSKI Mikołaj herbu Habdank, syn Macieja i Marianny Czajkowskiej.

KRUSZEWSKI Paweł herbu Abdank, syn Adama i Petroneli Perkowskiej.

KRUSZEWSKI Rafał Szymon herbu Habdank, syn Jana i Apolonii Pruszyńskiej.

KRUSZEWSKI Romuald Klemens herbu Abdank, syn Zachariasza i Róży Szopskiej.

KRUSZEWSKI Romuald Walenty Maciej herbu Habdank, syn Jakuba i Joanny.

KRUSZEWSKI Stanisław Grzegorz herbu Habdank, syn Antoniego i Rozalii Borkowskiej.

KRUSZEWSKI Sylwester herbu Habdank, syn Wojciecha i Klary Pogorzelskiej.

KRUSZEWSKI Tomasz herbu Abdank, syn Jana i Marianny Drągowskiej, dziedzic dóbr Faszcze.

KRUSZEWSKI Tomasz herbu Abdank, syn Mateusza i Doroty Dzieszko.

KRUSZEWSKI Tomasz Mateusz herbu Abdank, syn Ludwika i Franciszki Koanierowskiej.

KRUSZEWSKI Wawrzyniec herbu Abdank, syn Adama i Petroneli Perkowskiej.

KRUSZEWSKI Wiktor Albin Kazimierz herbu Habdank, syn Zachariasza i Róży Szopskiej.

KRUSZEWSKI Wincenty herbu Abdank, syn Ludwika po Janie, dziedzic dóbr Łosewicze

KRUSZEWSKI Wincenty Jakub herbu Habdank, syn Pawła i Marianny Roszkowskiej.

KRUSZEWSKI Wojciech herbu Abdank, syn Wojciecha i Teresy Idźkowskiej.

KRUSZYŃSKI Onufry Benon Antoni herbu Pomian, syn Kacpra i Marianny Stanisławskiej, Kontroler handlu w Mariampolu.

KRYCZYŃSKI Józef herbu Radwan, syn Samuela.

KRYCZYŃSKI Samuel herbu Radwan z odmianą, syn Józefa, dziedzic dóbr Orteta.

KRYNICKI Franciszek Tomasz herbu Korab, syn Jana i Małgorzaty, p.o. Poborcy Obwodu Łomżyńskiego.

KRZEWSKI Antoni herbu Bończa, syn Jana i Marianny Grabowskiej.

KRZEWSKI Jakub herbu Bończa, syn Michała i Rozalii.

KRZEWSKI Jan herbu Bończa, syn Krzysztofa i Katarzyny Zajkowskiej.

KRZEWSKI Jan Aleksander herbu Bończa, syn Mikołaja i Julianny Grodzkiej.

KRZEWSKI Stanisław herbu Bończa, syn Mikołaja i Julianny Grodzkiej.

KRZEWSKI Tomasz herbu Bończa, syn Jana i Marianny Grabowskiej.

KUCZEWSKI Józef herbu Poraj, syn Wojciecha po Adamie.

KUCZEWSKI Justyn herbu Poraj, syn Bernarda i Anny Leguckiej.

KUCZEWSKI Karol herbu Poraj, syn Wojciecha po Adamie.

KUCZEWSKI Stanisław herbu Poraj, syn Wojciecha po Adamie.

KUCZEWSKI Wincenty herbu Poraj, syn Bernarda i Anny Leguckiej.

KUCZEWSKI Władysław Alfons Kamil herbu Poraj, syn Franciszka Salezego i Józefy z Bekrów.

KUJAWSKI Bolesław Józef herbu Rawicz z odmianą, syn Baltazara i Tekli Hejbowicz.

KULCZYCKI Aleksander Jan herbu Sas, syn Franciszka i Karoliny Putsien.

KULCZYCKI Bronisław herbu Sas, syn Franciszka i Karoliny Szreder.

KULCZYCKI Eustachy Bolesław herbu Sas, syn Franciszka i Karoliny Szreder.

KULCZYCKI Julian Michał herbu Sas, syn Franciszka i Karoliny Puzyn.

KULCZYCKI Leon herbu Sas, syn Franciszka i Karoliny Puzyn.

KULCZYCKI Robert Walenty Napoleon herbu Sas, syn Franciszka i Karoliny Szreder.

KULCZYCKI ( Smietanka Ruczka ) Władysław herbu Sas, syn Franciszka i Karoliny Szreder.

KULESZA Aleksander Zefiryn herbu Ślepowron, syn Tomasza i Teofili Konczarskiej.

KULESZA Benedykt herbu Ślepowron, syn Pawła i Apolonii Czajkowskiej.

KULESZA Franciszek Tomasz herbu Ślepowron, syn Tomasza i Teofili Konczarskiej.

KULESZA Ignacy herbu Ślepowron, syn Augustyna i Rozalii Kuleszy.

KULESZA Jan Julian herbu Ślepowron, syn Walentego i Urszuli Taborowskiej.

KULESZA Leon herbu Ślepowron, syn Wojciecha i Franciszki Grodzkiej.

KULESZA Maciej herbu Ślepowron, syn Grzegorza i Apolonii Jamiołkowskiej.

KULESZA Michał herbu Jastrzębiec, syn Dominika i Rozalii Krajewskiej.

KULESZA Michał herbu Ślepowron, syn Grzegorza i Apolonii Jamiołkowskiej.

KULESZA Michał Mateusz herbu Ślepowron, syn Walentego i Urszuli Tyborowskiej.

KULESZA Stanisław herbu Ślepowron, syn Augustyna i Rozalii Kuleszy.

KULESZA Stefan herbu Ślepowron, syn Wawrzyńca i Apolonii Podbielskiej.

KULESZA Stefan Dominik herbu Ślepowron, syn Walentego i Urszuli Tyborowskiej.

KULESZA Wawrzyniec herbu Ślepowron, syn Karola i Stefani, Patron przy Trybunale Cywilnym Guberni Augustowskiej.

KULESZA Władysław Andrzej herbu Ślepowron, syn Tomasza i Teofili Konczarskiej.

KULESZA Zenon Ludwik herbu Ślepowron, syn Tomasza i Teofili Konczarskiej.

KULIGOWSKI Paweł herbu Drogomir, syn Stanisława i Elżbiety Pieńczykowskiej.

KULIKOWSKI Feliks herbu Drogomir, syn Karola i Marianny Żelechowskiej.

KULIKOWSKI Jan herbu Drogomir, syn Bartłomieja i Agaty Babińskiej.

KULIKOWSKI Jan Ludwik herbu Drogomir, syn Ignacego i Anieli Kropiwnickiej.

KULIKOWSKI Maciej Bernard herbu Drogomir, syn Józefa po Mateuszu i Joanny Milewskiej.

KULIKOWSKI Marcin Rafał herbu Drogomir, syn Bartłomieja i Agaty Babińskiej.

KULIKOWSKI Marcin Teodor herbu Drogomir, syn Stanisława i Bogumiły Jaworowskiej.

KULIKOWSKI Piotr herbu Drogomir, syn Józefa i Joanny Milewskiej.

KULIKOWSKI Stanisław Adam herbu Drogomir, syn Michała i Małgorzaty Bojno.

KULIKOWSKI Tomasz herbu Drogomir, syn Karola i Marianny Żelechowskiej.

KULIKOWSKI Wilhelm Leon herbu Drogomir, syn Mateusza i Anieli Babińskiej.

KULIKOWSKI Wojciech Onufry herbu Drogomir, syn Józefa i Joanny Milewskiej.

KULWIEC Antoni Mikołaj herbu Gniwił Hipocentaurus, syn Ignacego i Róży Dobrowolskiej, archiwista i dziennikarz Trybunału Cywilnego Guberni Augustowskiej.

KULWIEC Bartłomiej herbu Gniwił Hipocentaurus, syn Ignacego i Rozalii Dobrowolskiej, dziedzic dóbr Skordupiany.

KULWIEC Dominik herbu Gniwił Hipocentaurus, syn Ignacego i Róży Dobrowolskiej, Podsędek Sądu Pokoju powiatu Sejneńskiego.

KULWIEC Maciej Kazimierz herbu Gniwił Hipocentaurus, syn Ignacego i Róży Dobrowolskiej, dziedzic majętności Kretkowyje.

KURZĄTKOWSKI Józef herbu Brodzic, syn Piotra i Justyny Budziszewskiej.

KURZYNA Cyprian herbu Pielesz, syn Franciszka i Katarzyny Łazowskiej.

KURZYNA Grzegorz herbu Pielesz, syn Marcina i Agnieszki Perkowskiej.

KURZYNA Hipolit Wawrzyniec herbu Pielesz, syn Pawła i Weroniki Targońskiej.

KURZYNA Ignacy herbu Pielesz, syn Wilhelma i Kunegundy Frankowskiej.

KURZYNA Juliusz herbu Pielesz, syn Pawła i Weroniki Targońskiej.

KURZYNA Krzysztof herbu Pielesz, syn Franciszka i Teresy Idźkowskiej.

KURZYNA Michał herbu Pielesz, syn Hilarego i Konstancji Garbowskiej.

KURZYNA Walenty herbu Pielesz, syn Wojciecha Franciszki Kurzyny.

KUSZEL ( z Hulidowa ) Ignacy Jan herbu Drogosław, syn Michała i Marianny Markowskiej.

KUSZEL ( z Hulidowa ) Lucjan Michał herbu Drogosław, syn Michała i Marianny Markowskiej.

KWASKOWSKA Antonina z Radłowskich jako Kwaskowska, żona Nikodema herbu Bogorya z córkami: Aleksandrą Marianną, Kazimierą Józefą i Nikodemą Teofilą.

KWASKOWSKI Bronisław Lucjan herbu Bogorya, syn Nikodema i Antoniny Radłowskiej.

KWASKOWSKI Czesław Jan herbu Bogorya, syn Nikodema i Antoniny Radłowskiej.

KWASKOWSKI Kuzryn ( ? ) herbu Bogorya, syn Nikodema i Antoniny Radłowskiej.


Źródło: Archiwum Państwowe w Białymstoku. Augustowska Gubernialna Deputacja Szlachecka.

 

 


Uwaga! Kopiowanie lub przedruk biogramów w mediach lub serwisach internetowych wyłącznie za zgodą właściciela strony.