'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:162) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:162) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:162) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Metryki szlacheckie z parafii Wąsosz - urodzenia 1890 - 1904

postheadericon Metryki szlacheckie z parafii Wąsosz - urodzenia 1890 - 1904

AKACKI Czesław, syn Antoniego i Marianny Karczewskiej, urodzony w Kownatkach 16.05.1904.

AKACKI Władysław, syn Antoniego i Marianny Karczewskiej, urodzony w Kownatkach 18.01.1901.

ARCISZEWSKI Józef, syn Adolfa i Emilii Byjan, urodzony w Ławsku 23.10.1892.

BAGIŃSKA Adela, córka Piotra i Teofili Łempickiej, urodzona w Bagienicach 22.06.1892.

BAGIŃSKA Aleksandra, córka Stanisława i Julianny Statkiewicz, urodzona w Łempicach 21.11.1890. Zmarła 13.01.1893.

BAGIŃSKA Antonina, córka Józefa i Marianny Gardockiej, urodzona w Konieckach Małych 11.12.1897.

BAGIŃSKA Bronisława, córka Jana i Aleksandry Przyborowskiej, urodzona w Sulewie Prusach 08.01.1899.

BAGIŃSKA Bronisława, córka Leopolda i Feliksy Danowskiej, urodzona w Kieljanach 16.04.1900.

BAGIŃSKA Bronisława, córka Władysława i Stanisławy Niećkowskiej, urodzona w Kieljanach 24.03.1897.

BAGIŃSKA Genowefa, córka Władysława i Kamili Zalewskiej, urodzona w Kieljanach 12.08.1900.

BAGIŃSKA Helena, córka Józefa i Marianny Gardockiej, urodzona w Konieckach Małych 14.01.1904.

BAGIŃSKA Helena, córka Stanisława i Katarzyny Adamskiej, urodzona w Żebrach 29.06.1899.

BAGIŃSKA Jadwiga, córka Leopolda i Feliksy Danowskiej, urodzona w Kieljanach 01.11.1892.

BAGIŃSKA Jadwiga, córka Władysława i Kamili Zalewskiej, urodzona w Kieljanach 15.04.1903.

BAGIŃSKA Janina, córka Feliksa i Kamili Truszkowskiej, urodzona w Konieckach Małych 24.06.1902.

BAGIŃSKA Janina, córka Wojciecha i Franciszki Kowalewskiej, urodzona w Bagienicach 26.01.1901.

BAGIŃSKA Joanna lat 30, urodzona w Bagińskich, córka Szymona i Józefy Łaguny, żona Wiktora Zakrzewskiego, zmarła w Wojsławach 22.03.1892.

BAGIŃSKA Józefa, córka Adama i Aleksandry Borawskiej, urodzona w Świdrach 25.03.1901.

BAGIŃSKA Józefa lat 70, urodzona w Goljance, córka Stanisława i Joanny, żona Ignacego Łempickiego, zmarła w Bagienicach 21.12.1892.

BAGIŃSKA Leokadia, córka Władysława i Stanisławy Mieczkowskiej, urodzona w Kieljanach 31.01.1891. Mąż Antoni Mikucki. Ślub w Wąsoszu 03.06.1913.

BAGIŃSKA Marianna, córka Feliksa i Kamili Truszkowskiej, urodzona w Konieckach Małych 20.03.1901.

BAGIŃSKA Stanisława, córka Piotra i Teofili Łempickiej, urodzona w Bagienicach 29.04.1898.

BAGIŃSKA Stanisława, córka Stanisława i Katarzyny Adamskiej, urodzona w Żebrach 10.08.1901.

BAGIŃSKA Stefania, córka Aleksandra i Anieli Sokołek, urodzona w Wąsoszu 29.11.1891. Mąż Stanisław Bartnicki. Ślub w Wąsoszu 07.06.1909.

BAGIŃSKA Stefania, córka Wincentego i Aleksandry Dobrzyckiej, urodzona w Stawianach 30.11.1890. Zmarła 20.03.1891.

BAGIŃSKA Weronika, córka Ignacego i Ewy Sokołowskiej, urodzona w Godlewie 18.01.1900.

BAGIŃSKA Władysława, córka Stanisława i Katarzyny Adamskiej, urodzona w Żebrach 14.05.1896.

BAGIŃSKI Aleksander, syn Józefa i Marianny Gardockiej, urodzony w Konieckach Małych 16.09.1900.

BAGIŃSKI Aleksander, syn Władysława i Stanisławy Mieczkowskiej, urodzony w Kieljanach 23.12.1892. Zmarł 24.06.1893.

BAGIŃSKI Ambroży, syn Wojciecha i Franciszki Kowalewskiej, urodzony w Bagienicach 11.12.1897.

BAGIŃSKI Bolesław, syn Aleksandra i Anieli Sokołek, urodzony w Wąsoszu 18.04.1898.

BAGIŃSKI Bolesław Jan, syn Leopolda i Feliksy Danowskiej, urodzony w Kieljanach 07.09.1897.

BAGIŃSKI Czesław Władysław, syn Adolfa i Konstancji Jagodzińskiej, urodzony w Lipniku 01.06.1890.

BAGIŃSKI Franciszek, syn Józefa i Marianny Gardockiej, urodzony w Konieckach Małych 01.12.1901.

BAGIŃSKI Franciszek, syn Leopolda i Felicji Danowskiej, urodzony w Kieljanach 30.03.1902.

BAGIŃSKI Ignacy, syn Ignacego i Ewy Sokołowskiej, urodzony w Godlewie 18.12.1902.

BAGIŃSKI Jan, syn Józefa i Marianny Gardockiej, urodzony w Konieckach Małych 25.05.1896.

BAGIŃSKI Józef, syn Ignacego i Ewy Sokołowskiej, urodzony w Godlewie 07.12.1896.

BAGIŃSKI Józef Gustaw, syn Wojciecha i Franciszki Kowalewskiej, urodzony w Bagienicach 07.06.1902.

BAGIŃSKI Witalis, syn Leopolda i Feliksy Danowskiej, urodzony w Kieljanach 15.10.1890.

BAGIŃSKI Zygmunt, syn Antoniego i Władysławy Jankowskiej, urodzony w Dołęgach 03.10.1896.

BIEDRZYCKI Aleksander, syn Karola i Doroty Połomskiej, urodzony w Czerwonkach 03.02.1896.

BORAWSKA Anna, córka Franciszka i Bronisławy Bagińskiej, urodzona w Konopkach 21.01.1899.

BORAWSKA Anna, córka Juliana i Aleksandry Chrzanowskiej, urodzona w Konopkach 22.06.1897.

BORAWSKA Anna, córka Tomasza i Józefy Sulewskiej, urodzona w Konopkach 26.01.1901.

BORAWSKA Anna, córka Władysława i Marianny Karwowskiej, urodzona w Konopkach 11.11.1900.

BORAWSKA Czesława, córka Franciszka i Bronisławy Bagińskiej, urodzona w Konopkach 26.03.1901.

BORAWSKA Genowefa, córka Juliana i Aleksandry Chrzanowskiej, urodzona w Konopkach 18.10.1890. Zmarła 30.09.1892.

BORAWSKA Genowefa, córka Wojciecha i Władysławy Górskiej, urodzona w Kieljanach 13.08.1891.

BORAWSKA Jadwiga, córka Franciszka i Bronisławy Bagińskiej, urodzona w Konopkach 03.01.1891.

BORAWSKA Marianna, córka Józefa i Anastazji Brodowskiej, urodzona w Ławsku 20.09.1903.

BORAWSKA Marianna Zofia, córka Tomasza i Józefy Sulewskiej, urodzona w Konopkach 18.12.1903.

BORAWSKA Regina, córka Wacława i Władysławy Truszkowskiej, urodzona w Konopkach 03.09.1899.

BORAWSKA Stanisława, córka Franciszka i Bronisławy Bagińskiej, urodzona w Konopkach 18.04.1896.

BORAWSKA Wiktoria, córka Andrzeja i Marianny Mikuckiej, urodzona w Wojsławach 18.09.1892.

BORAWSKI Antoni, syn Juliana i Aleksandry Chrzanowskiej, urodzony w Konopkach 30.07.1892.

BORAWSKI Bolesław, syn Władysława i Marianny Karwowskiej, urodzony w Konopkach 03.01.1898.

BORAWSKI Dominik, syn Juliana i Marianny Konopki, urodzony w Konopkach 02.12.1896.

BORAWSKI Eugeniusz, syn Władysława i Marianny Karwowskiej, urodzony w Konopkach 13.02.1904.

BORAWSKI Henryk, syn Władysława i Marianny Karwowskiej, urodzony w Konopkach 07.05.1896.

BORAWSKI Hipolit, syn Wojciecha i Władysławy Górskiej ( w akcie zgonu Karwowskiej ), urodzony w Kieljanach 28.10.1892. Zmarł 25.01.1894.

BORAWSKI Józef, syn Józefa i Marianny Biedrzyckiej, urodzony w Czerwonkach 08.07.1900.

BORAWSKI Józef, syn Juliana i Aleksandry Chrzanowskiej, urodzony w Konopkach 17.11.1898.

BORAWSKI Józef lat 70, syn rodziców niepamiętnych, wdowiec po Zofii Saniewskiej, zmarł w Konopkach 09.01.1890.

BORAWSKI Julian, syn Wacława i Władysławy Truszkowskiej, urodzony w Konopkach 31.01.1898.

BORAWSKI Leon lat 50, urodzony w Świdrach Podleśnych, syn Baltazara i Salomei Grądzkiej, mąż Wiktorii Szymanowskiej, zmarł w Modzelach 17.05.1893.

BORAWSKI Lucjan, syn Wojciecha i Władysławy Górskiej, urodzony w Kieljanach 24.07.1890.

BORAWSKI Ludwik, syn Juliana i Aleksandry Chrzanowskiej, urodzony w Konopkach 15.01.1902.

BORAWSKI Wacław, syn Bolesława i Władysławy Truszkowskiej, urodzony w Konopkach 18.11.1903.

BORAWSKI Witold, syn Franciszka i Bronisławy Bagińskiej, urodzony w Konopkach 14.11.1903.

BORAWSKI Władysław, syn Józefa i Marianny Biedrzyckiej, urodzony w Czerwonkach 10.09.1898.

BORAWSKI Zygmunt, syn Władysława i Marianny Karwowskiej, urodzony w Konopkach 15.01.1891.

BÓBR Czesława Stanisława, córka Stanisława i Wiktorii Kozickiej, urodzona w Łempicach 23.08.1898.

BÓBR Dorota lat 77, córka Józefa i Marianny małżonków Świderskich, żona Stanisława, zmarła w Łempicach 30.08.1893.

BÓBR Jadwiga, córka Stanisława i Wiktorii Kozickiej, urodzona w Łempicach 11.10.1902.

BÓBR Jan, syn Stanisława i Wiktorii Kozickiej, urodzony w Łempicach 27.01.1901.

BÓBR Kazimiera Marianna, córka Stanisława i Wiktorii Kozickiej, urodzona w Łempicach 15.05.1897.

BRODOWSKA Feliksa lat 10, córka Franciszka i Teofili Sulewskiej, zmarła w Zalesiu 18.12.1891.

BRODOWSKA Stanisława lat 8, córka Franciszka i Teofili Olkowskiej, zmarła w Zalesiu 01.07.1892.

BRODOWSKI Władysław, syn Franciszka i Korneli Bagińskiej, urodzony w Bagienicach 16.02.1904.

BRUSZEWSKI Wacław, syn Ferdynanda Jana i Stefanii Daćkiewicz, urodzony w Wąsoszu 25.09.1897.

BRZOZOWSKA Regina 1 rok, córka Władysława i Michaliny Zalewskiej, zmarła w Zalesiu 04.06.1890.

BRZOZOWSKI Franciszek, syn Władysława i Michaliny Zalewskiej, urodzony w Zalesiu 02.04.1892.

BRZOZOWSKI Jan, syn Władysława i Michaliny Zalewskiej, urodzony w Zalesiu 20.09.1896.

BRZOZOWSKI Stanisław, syn Władysława i Michaliny Zalewskiej, urodzony w Zalesiu 15.07.1900.

BUDNY Ludwik lat 54, urodzony w Budnych, syn Aleksandra i Marianny, mąż Ludwiki Danowskiej, zmarł w Wąsoszu 06.08.1893.

BURGRAF Mieczysław, syn Edwarda i Izabeli Stankiewicz, urodzony w Kramarzewie 21.11.1898.

BURSKI Jan, syn Jana i Korneli Klimaszewskiej, urodzony w Kramarzewie 19.09.1899.

BZURA Franciszka lat 7, córka Aleksandra i Karoliny Milewskiej, zmarła w Niedźwieckich 17.07.1892.

CHILIŃSKA Anna, córka Andrzeja i Marianny Gardockiej, urodzona w Sulewie Prusach 08.03.1893.

CHILIŃSKA Antonina, córka Aleksandra i Józefy Szleszyńskiej, urodzona w Kownatkach 18.11.1900.

CHILIŃSKA Kazimiera, córka Władysława i Wiktorii Wierzbickiej, urodzona w Sulewie Prusach 23.01.1898.

CHILIŃSKA Marianna lat 17, córka Antoniego i Salomei Skrodzkiej, zmarła w Sulewie Prusach 26.09.1892.

CHILIŃSKA Zofia, córka Józefa i Rozalii Kozikowskiej, urodzona w Sulewie Prusach 16.02.1891.

CHILIŃSKI Antoni lat 25, kawaler, syn Antoniego i Salomei Skrodzkiej, zmarł w Sulewie Prusach 12.10.1892.

CHILIŃSKI Antoni lat 74, syn rodziców niepamiętnych, wdowiec po Salomei Skrodzkiej, zmarł w Sulewie Prusach 24.09.1902.

CHILIŃSKI Franciszek, syn Władysława i Wiktorii Wierzbickiej, urodzony w Sulewie Prusach 18.09.1901.

CHILIŃSKI Henryk, syn Aleksandra i Hilarii Pieniążek, urodzony w Sulewie Prusach 16.04.1904.

CHILIŃSKI Jan, syn Andrzeja i Marianny Gardockiej, urodzony w Sulewie Prusach 04.01.1902.

CHILIŃSKI Józef, syn Andrzeja i Marianny Gardockiej, urodzony w Sulewie Prusach 29.09.1891.

CHILIŃSKI Romuald, syn Władysława i Wiktorii Wierzbickiej, urodzony w Sulewie Prusach 30.10.1902.

CHILIŃSKI Władysław, syn Andrzeja i Marianny Gardockiej, urodzony w Sulewie Prusach 08.03.1899.

CHILIŃSKI Władysław, syn Anny, urodzony w Sulewie Prusach 23.05.1891. Zmarł 16.08.1891.

CHILIŃSKI Władysław lat 10, syn Teofila i Marianny Chojnowskiej, zmarł w Kieljanach 24.03.1890.

CHILIŃSKI Władysław, syn Władysława i Wiktorii Wierzbickiej, urodzony w Sulewie Prusach 09.03.1896.

CHOJNOWSKA Anna, córka Franciszka i Rozalii Tafiłowskiej, urodzona w Konopkach 21.10.1899.

CHOJNOWSKA Helena, córka Władysława i Wiktorii Zalewskiej, urodzona w Danowie 30.12.1890.

CHOJNOWSKA Kazimiera, córka Franciszka i Rozalii Chrzanowskiej, urodzona w Konopkach 17.10.1896.

CHOJNOWSKA Paulina, córka Franciszka i Rozalii Tafiłowskiej, urodzona w Konopkach 05.06.1890.

CHOJNOWSKI Dominik Antoni, syn Jana i Pauliny Ramotowskiej, urodzony w Danowie 16.06.1897.

CHOJNOWSKI Franciszek, syn Władysława i Wiktorii Zalewskiej, urodzony w Danowie 04.04.1893.

CHOJNOWSKI Kajetan Czesław, syn Dominika i Stanisławy Ramotowskiej, urodzony w Danowie 18.08.1902.

CHROSTOWSKA Adela, córka Kazimierza i Marianny Zielińskiej, urodzona w Bagienicach 26.01.1901.

CHROSTOWSKA Franciszka, córka Kazimierza i Marianny Zielińskiej, urodzona w Bagienicach 26.09.1903.

CHROSTOWSKA Marianna lat 66, urodzona w Niecikach, córka Wojciecha i Teresy Konopki, wdowa po Franciszku Chojnowskim, zmarła w Kownatkach 26.11.1891.

CHROSTOWSKA Stanisława, córka Kazimierza i Marianny Zielińskiej, urodzona w Bagienicach 09.05.1898.

CHROSTOWSKI Aleksander, syn Kazimierza i Marianny Zielińskiej, urodzony w Bagienicach 28.08.1891.

CHROSTOWSKI Bolesław, syn Feliksa i Felicji Pięczykowskiej, urodzony w Bagienicach 08.10.1901.

CHROSTOWSKI Dominik, syn Feliksa i Feliksy Pięczykowskiej, urodzony w Bagienicach 31.08.1899.

CHROSTOWSKI Szczepan, syn Feliksa i Feliksy Pięczykowskiej, urodzony w Bagienicach 25.12.1897.

CHROSTOWSKI Wit, syn Kazimierza i Marianny Zielińskiej, urodzony w Bagienicach 18.06.1890. Zmarł 09.08.1890.

CHROSTOWSKI Zygmunt Zachariasz, syn Feliksa i Felicji Pięczykowskiej, urodzony w Bagienicach 05.11.1903.

CHRZANOWSKA Agnieszka, córka Aleksandra i Julianny Zalewskiej, urodzona w Czerwonkach 27.01.1904.

CHRZANOWSKA Aleksandra, córka Baltazara i Stanisławy Zakrzewskiej, urodzona w Zalesiu 28.11.1903.

CHRZANOWSKA Anna, córka Antoniego i Otoli Zalewskiej, urodzona w Kieljanach 10.03.1897.

CHRZANOWSKA Anna, córka Feliksa i Antoniny Łempickiej, urodzona w Konieckach Małych 14.12.1901.

CHRZANOWSKA Anna, córka Władysława i Teresy Truszkowskiej, urodzona w Godlewie 30.11.1903.

CHRZENOWSKA Czesława, córka Antoniego i Otoli Zalewskiej, urodzona w Kieljanach 24.05.1904.

CHRZANOWSKA Eleonora, córka Kajetana i Anny Łojewskiej, urodzona w Kieljanach 14.06.1890.

CHRZANOWSKA Jadwiga, córka Stanisława i Józefy Śmiarowskiej, urodzona w Konopkach 26.09.1901.

CHRZANOWSKA Leokadia, córka Feliksa i Antoniny Łempickiej, urodzona w Konieckach Małych 20.12.1903.

CHRZANOWSKA Marianna, córka Józefa i Barbary Modzelewskiej, urodzona w Kieljanach 01.11.1896.

CHRZANOWSKA Norberta, córka Stanisława i Anny Mścichowskiej, urodzona w Konopkach 20.10.1902.

CHRZANOWSKA Władysława lat 6 i pół, córka Kajetana i Anny Łojewskiej, zmarła w Kieljanach 09.11.1892.

CHRZANOWSKI Adolf, syn Kajetana i Anny Łojewskiej, urodzony w Kieljanach 22.01.1896.

CHRZANOWSKI Antoni, syn Baltazara i Stanisławy Zakrzewskiej, urodzony w Zalesiu 06.06.1902.

CHRZANOWSKI Antoni lat 43, syn Jana i Izabeli Kosakowskiej, mąż Marianny Konopki, zmarł w Konopkach 30.01.1891.

CHRZANOWSKI Antoni, syn Józefa i Barbary Modzelewskiej, urodzony w Kieljanach 24.01.1891. Żona Aleksandra Mroczkowska. Ślub w Wąsoszu 22.02.1922.

CHRZANOWSKI Bronisław, syn Kajetana i Anny Łojewskiej, urodzony w Kieljanach 07.03.1893.

CHRZANOWSKI Henryk, syn Antoniego i Marianny Konopki, urodzony w Konopkach 18.03.1891. Zmarł 17.08.1891.

CHRZANOWSKI Henryk, syn Antoniego i Otoli Zalewskiej, urodzony w Kieljanach 27.08.1899.

CHRZANOWSKI Jan, syn Kajetana i Anny Łojewskiej, urodzony w Kieljanach 05.08.1899.

CHRZANOWSKI Julian, syn Stanisława i Anny Mścichowskiej, urodzony w Konopkach 18.02.1900.

CHRZANOWSKI Konstanty, syn Konstantego i Otolii Zalewskiej, urodzony w Kieljanach 09.08.1890.

CHRZANOWSKI Ksawery lat 52, syn Jana i Izabeli Kozikowskiej, mąż Teofili Sulewskiej, zmarł w Konopkach 15.05.1893.

CHRZANOWSKI Wacław, syn Antoniego i Otolii Zalewskiej, urodzony w Kieljanach 14.03.1902.

CHRZANOWSKI Witalis lat 8, syn Antoniego i Otoli Zalewskiej, zmarł w Kieljanach 29.10.1892.

CHRZANOWSKI Witalis, syn Antoniego i Otoli Zalewskiej, urodzony w Kieljanach 04.02.1893.

CWALINA Adam, syn Józefa i Bronisławy Cwaliny, urodzony w Sokołach 16.12.1898.

CWALINA Aleksandra, córka Józefa i Bronisławy Cwaliny, urodzona w Sokołach 13.04.1901.

CWALINA Filomena, córka Józefa i Bronisławy Cwaliny, urodzona w Sokołach 24.01.1898.

CWALINA Helena, córka Józefa i Bronisławy Cwaliny, urodzona w Sokołach 05.10.1903.

CWALINA Jan, syn Józefa i Anieli Kozikowskiej, urodzony w Łempicach 09.07.1903.

CWALINA Kazimierz, syn Józefa i Bronisławy Cwaliny, urodzony w Sokołach 09.05.1896.

CWALINA Leokadia, córka Józefa i Anieli Kozikowskiej, urodzona w Łempicach 13.02.1902.

CWALIŃSKA Anna Bolesława, córka Józefa i Anny Radomskiej, urodzona w Łempicach 18.12.1897.

CWALIŃSKA Anna Zofia, córka Józefa i Anny Radomskiej, urodzona w Łempicach 18.05.1890.

CWALIŃSKA Stanisława Zofia, córka Józefa i Anny Radomskiej, urodzona w Łempicach 02.11.1891. Mąż Jan Stanisław Sleszyński. Ślub w Wąsoszu 10.02.1914.

CWALIŃSKA Zofia Anna lat 4 i 6 miesięcy, córka Józefa i Anny Radomskiej, zmarła w Łempicach 22.09.1890.

CWALIŃSKI Piotr, syn Franciszka i Aleksandry Zakrzewskiej, urodzony w Wojsławach 30.11.1902.

CZAPLICKA Aleksandra Pelagia, córka Władysława i Bronisławy Wojsław, urodzona w Danowie 18.12.1900.

CZERWIŃSKA Eugenia, córka Konstantego i Franciszki Sokołowskiej, urodzona w Świdrach 13.07.1902.

CZERWIŃSKI Czesław, syn Konstantego i Franciszki Sokołowskiej, urodzony w Świdrach 09.07.1900.

CZERWONKA Aleksandra, córka Ksawerego i Anny Sulewskiej, urodzona w Czerwonkach 15.03.1893. Mąż Aleksander Piotrowski. Ślub w Radziłowie 08.10.1912.

CZERWONKA Antoni, syn Andrzeja i Józefy Karwowskiej, urodzony w Czerwonkach 21.08.1897.

CZERWONKA Antoni, syn Franciszka i Józefy Chrostowskiej, urodzony w Czerwonkach 09.09.1901.

CZERWONKA Antoni, syn Juliana i Antoniny Skrodzkiej, urodzony w Czerwonkach 19.04.1902.

CZERWONKA Antoni, syn Konstantego i Józefy Chrzanowskiej, urodzony w Czerwonkach 13.09.1899.

CZERWONKA Antoni, syn Ksawerego i Anny Sulewskiej, urodzony w Czerwonkach 28.04.1901.

CZERWONKA Bolesław, syn Ksawerego i Anny Sulewskiej, urodzony w Czerwonkach 01.01.1898.

CZERWONKA Bronisława, córka Antoniego i Julianny Mroczkowskiej, urodzona w Czerwonkach 08.03.1891.

CZERWONKA Bronisława, córka Konstantego i Józefy Chrzanowskiej, urodzona w Czerwonkach 20.10.1890. Mąż Stanisław Dąbrowski. Ślub w Wąsoszu 27.01.1913.

CZERWONKA Jadwiga, córka Juliana i Heleny Wiszowatej, urodzona w Czerwonkach 30.07.1903.

CZERWONKA Józef, syn Antoniego i Józefy Karwowskiej, urodzony w Czerwonkach 15.10.1899.

CZERWONKA Józef, syn Kajetana i Marianny Jasińskiej, urodzony w Czerwonkach 21.03.1891.

CZERWONKA Józefa, córka Aleksandra i Marianny Chrzanowskiej, urodzona w Czerwonkach 25.12.1900.

CZERWONKA Kamila, córka Kajetana i Marianny Jasińskiej, urodzona w Czerwonkach 10.02.1900.

CZERWONKA Kazimiera, córka Juliana i Heleny Wiszowatej, urodzona w Czerwonkach 10.05.1902.

CZERWONKA Marianna, córka Antoniego i Józefy Karwowskiej, urodzona w Czerwonkach 27.01.1904.

CZERWONKA Paweł, syn Antoniego i Józefy Karwowskiej, urodzony w Czerwonkach 10.08.1901.

CZERWONKA Wiktor, syn Konstantego i Józefy Chrzanowskiej, urodzony w Czerwonkach 24.12.1896.

CZERWONKA Zofia, córka Aleksandra i Marianny Chrzanowskiej, urodzona w Czerwonkach 13.12.1898.

CZERWONKA Zofia, córka Konstantego i Józefy Chrzanowskiej, urodzona w Czerwonkach 19.04.1902.

CZERWONKA Zygmunt, syn Kajetana i Marianny Jasińskiej, urodzony w Czerwonkach 15.04.1897. Żona Marianna Grzymkowska. Ślub w Radziłowie 02.02.1937.

DANOWSKA Adela lat 30, córka Ksawerego i Anieli Szemborowskiej, żona Stanisława Danowskiego, zmarła w Sulewie Kownatach 04.12.1892.

DANOWSKA Aleksandra, córka Konstantego i Pauliny Chilińskiej, urodzona w Sulewie Prusach 25.09.1898.

DANOWSKA Aleksandra, córka Wacława i Wiktorii Chrzanowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 13.08.1890.

DANOWSKA Aniela lat 70, córka rodziców niepamiętnych, wdowa po Ksawerym, zmarła w Sulewie Kownatach 14.12.1893.

DANOWSKA Aniela lat 67, urodzona w Sulewie Prusach, córka rodziców niepamiętnych, żona Józefa, zmarła w Danowie 22.03.1894.

DANOWSKA Anna lat 5 i pół, córka Jana i Barbary Mścichowskiej, zmarła w Sulewie Kownatach 22.07.1892.

DANOWSKA Anna, córka Jana i Józefy Sulewskiej, urodzona w Sulewie Prusach 28.03.1902.

DANOWSKA Anna lat 18, córka Wiktora i Marcjanny Karwowskiej, zmarła w Sulewie Kownatach 09.09.1892.

DANOWSKA Antonina lat 12, córka Antoniego i Karoliny Zaborowskiej, zmarła w Sulewie Prusach 22.09.1892.

DANOWSKA Antonina, córka Konstantego i Pauliny Chilińskiej, urodzona w Sulewie Prusach 18.12.1901.

DANOWSKA Antonina, córka Michaliny z Zalewskiej, wdowy, urodzona w Sulewie Kownatach 19.04.1896.

DANOWSKA Aurelia Stanisława, córka Antoniego i Józefy Sulimowicz, urodzona w Szwelczynie 26.09.1899.

DANOWSKA Feliksa, córka Jana i Marianny Czerwonki, urodzona w Łempicach 02.06.1891. Zmarła 13.02.1894.

DANOWSKA Jadwiga, córka Antoniego i Antoniny Gątowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 19.11.1902.

DANOWSKA Jadwiga, córka Stanisława i Stanisławy Gutowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 08.07.1903.

DANOWSKA Józefa, córka Antoniego i Józefy Sulimowicz, urodzona w Szwelczynie 27.06.1897.

DANOWSKA Julianna lat 56, córka rodziców niepamiętnych, wdowa po Józefie, zmarła w Sulewie Prusach 16.08.1893.

DANOWSKA Marianna, córka Antoniego i Józefy Sulimowicz, urodzona w Wąsoszu 06.09.1891. Zmarła 10.02.1893.

DANOWSKA Marianna lat 19, córka Józefa i Marianny Mścichowskiej, żona Władysława Chilińskiego, zmarła w Sulewie Prusach 11.02.1894.

DANOWSKA Marianna, córka Stanisława i Adeli Danowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 07.08.1890.

DANOWSKA Marianna, córka Stanisława i Salomei Chrzanowskiej, urodzona w Sulewie Prusach 02.02.1892. Zmarła 08.04.1894.

DANOWSKA Stanisława, córka Kazimierza i Michaliny Zalewskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 02.09.1890.

DANOWSKA Władysława lat 7, córka Fryzanta i Karoliny Łempoickiej, zmarła w Sulewie Kownatach 11.08.1892.

DANOWSKI Adam lat 80, syn Jana i Anieli Borawskiej, mąż Agnieszki Jaczyńskiej, zmarł w Sulewie Kownatach 11.08.1892.

DANOWSKI Aleksander, syn Antoniego i Józefy Sulimowicz, urodzony w Szwelczynie 10.12.1901.

DANOWSKI Aleksander, syn Feliksa i Rozalii Danowskiej, urodzony w Stawianach 10.06.1897.

DANOWSKI Antoni, syn Jana i Józefy Sulewskiej, urodzony w Sulewie Prusach 10.09.1892.

DANOWSKI Apolinary Przemysław, syn Nikodema i Stanisławy Sierbińskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 13.11.1900.

DANOWSKI Bolesław, syn Jana i Marianny Czerwonki, urodzony w Łempicach 17.12.1892. Zmarł 06.04.1893.

DANOWSKI Bolesław lat 8, syn Wiktora i Marcjanny Karwowskiej, zmarł w Sulewie Kownatach 01.09.1892.

DANOWSKI Feliks, syn Jana i Józefy Sulewskiej, urodzony w Sulewie Prusach 20.11.1898.

DANOWSKI Franciszek, syn Antoniego i Antoniny Gontowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 07.10.1900.

DANOWSKI Franciszek, syn Jana i Józefy Sulewskiej, urodzony w Sulewie Prusach 18.12.1889.

DANOWSKI Jan, syn Stanisława i Stanisławy Gutowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 27.11.1897.

DANOWSKI Józef, syn Aleksandra i Michaliny Zalewskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 03.02.1900.

DANOWSKI Józef, syn Antoniego i Antoniny Gontowskiej, urodzony w Sulewie Kownatkach 17.04.1898.

DANOWSKI Józef, syn Jana i Barbary Mścichowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 05.04.1891. Zmarł 26.11.1894.

DANOWSKI Konstanty, syn Bronisława i Walerii Zakrzewskiej, urodzony w Wojsławach 07.01.1891. Zmarł 28.04.1892.

DANOWSKI Leon, syn Stanisława i Stanisławy Gutowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 05.11.1896.

DANOWSKI Stanisław, syn Jana i Barbary Mścichowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 05.04.1891. Zmarł 31.01.1892.

DANOWSKI Szczepan, syn Stanisława i Stanisławy Gutowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 17.02.1902.

DANOWSKI Wacław lat 5, syn Wojciecha i Wiktorii Chrzanowskiej, zmarł w Sulewie Kownatach 30.08.1892.

DANOWSKI Władysław, syn Fryzanta i Karoliny Łempickiej, urodzony w Sulewie Kownatach 08.03.1890.

DANOWSKI Władysław, syn Jana i Marianny Czerwonko, urodzony w Łempicach 14.05.1890. Zmarł 27.07.1890.

DANOWSKI Władysław, syn Stanisława i Stanisławy Gutowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 27.06.1900.

DANOWSKI Zygmunt Paweł, syn Marcelego i Zofii Mikuckiej, urodzony w Sulewie Kownatach 25.01.1903.

DARWICKA Leokadia, córka Edwarda i Kamili Oskierko, urodzona w Konopkach 05.10.1901.

DARWICKA Romualda, córka Pawła i Marianny Wronkowskiej, urodzona w Kownatkach 16.03.1901.

DĄBROWSKA Helena, córka Marcela i Karoliny Ramotowskiej, urodzona w Niećkowie 01.03.1901.

DĄBROWSKA Julianna, córka Antoniego i Anny Ramotowskiej, urodzona w Kownatkach 28.10.1899.

DĄBROWSKA Wanda, córka Lucjana i Marianny Zaborowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 25.02.1891.

DĄBROWSKA Władysława, córka Antoniego i Anny Ramotowskiej, urodzona w Kownatkach 03.09.1892.

DĄBROWSKI Feliks, syn Antoniego i Anny Ramotowskiej, urodzony w Kownatkach 26.02.1903.

DĄBROWSKI Ronald, syn Marcelego, ekonoma i Karoliny Ramotowskiej, urodzony w Ławsku 25.03.1891.

DĘBY Aleksandra, córka Aleksandra i Anny Chilińskiej, urodzona w Godlewie 17.11.1901.

DĘBY Kornela, córka Aleksandra i Anny Chilińskiej, urodzona w Godlewie 07.03.1896.

DĘBY Rozalia, córka Aleksandra i Anny Chilińskiej, urodzona w Godlewie 08.12.1898.

DOBRZYCKA Adela 4 lata i 6 miesięcy, córka Mateusza i Anny Biedrzyckiej, zmarła w Sokołach 11.06.1891.

DOBRZYCKA Aleksandra lat 25, urodzona w Sokołach, córka Mateusza i Anny Biedrzyckiej, żona Józefa Niebrzydowskiego, zmarła w Sulewie Kownatach 21.03.1890.

DOBRZYCKA Anna lat 27, urodzona w Szymanach, córka Tomasza i Emilii Klimaszewskiej, żona Józefa Sulewskiego, zmarła w Sulewie Kownatach 05.03.1892.

DOBRZYCKA Balbina lat 43, urodzona w Rosochatem, córka Kazimierza i Rozalii Gardockiej, żona Franciszka Mścichowskiego, zmarła w Niedźwieckich 08.01.1894.

DOBRZYCKA Katarzyna lat 24, urodzona w Bagienicach, córka Adama i Józefaty Małachowskiej, żona Jana Wojsława, zmarła w Wojsławach 25.02.1894.

DOBRZYCKA Stanisława, córka Stanisława i Bronisławy Karwowskiej, urodzona w Sokołach 06.02.1897.

DOBRZYCKA Stanisława, córka Stanisława i Marianny Klimaszewskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 15.11.1890. Zmarła 02.04.1891.

DOBRZYCKA Stefania, córka Stanisława i Marianny Klimaszewskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 26.12.1896.

DOBRZYCKA Wanda, córka Antoniego i Karoliny Sulewskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 09.05.1891.

DOBRZYCKI Aleksander, syn Antoniego i Michaliny Zakrzewskiej, urodzony w Sokołach 14.12.1901.

DOBRZYCKI Antoni Bronisław, syn Antoniego i Michaliny Zakrzewskiej, urodzony w Sokołach 24.05.1899.

DOBRZYCKI Bolesław, syn Antoniego i Michaliny Zakrzewskiej, urodzony w Sokołach 09.04.1898.

DOBRZYCKI Jan, syn Stanisława i Rozalii Grądzkiej, urodzony w Sokołach 19.11.1903.

DOBRZYCKI Józef, syn Antoniego i Michaliny Zakrzewskiej, urodzony w Sokołach 17.02.1896.

DOBRZYCKI Kazimierz, syn Stanisława i Bronisławy Karwoskiej, urodzony w Sokołach 15.01.1896.

DOBRZYCKI Władysław, syn Mateusza i Anny Biedrzyckiej, urodzony w Sokołach 08.11.1891.

DROZDOWSKA Weronika, córka Onufrego i Michaliny Zakrzewskiej, urodzona w Sokołach 16.01.1891. Zmarła 18.01.1893.

DROZDOWSKI Aleksander 7 miesięcy, syn Onufrego i Michaliny Zakrzewskiej, zmarł w Wojsławach 07.01.1890.

DZIEKOŃSKA Antonina, córka Gerwazego i Józefy Karczewskiej, urodzona w Kownatkach 16.06.1901.

DZIEKOŃSKA Marianna, córka Ignacego i Marianny Lenczewskiej, urodzona w Kownatkach 01.12.1903.

DZIEKOŃSKI Bronisław, syn Gerwazego i Józefy Karczewskiej, urodzony w Kownatkach 29.07.1903.

DZIEKOŃSKI Henryk, syn Gerwazego i Józefy Kurczewskiej, urodzony w Kownatkach 16.11.1891. Zmarł 01.11.1892.

DZIEKOŃSKI Władysław, syn Gerwazego Protazego i Józefy Karczewskiej, urodzony w Kownatkach 15.09.1890. Zmarł 20.10.1890.

DZIEKOŃSKI Władysław Walerian, syn Bronisława i Marceli Rafałowskiej, urodzony w Kownatkach 25.02.1899.

DZIĘGIELEWSKA Jadwiga, córka Adolfa i Anny Niećkowskiej, urodzona w Szwelczynie 17.10.1903.

DZIĘGIELEWSKA Romualda, córka Prospera i Emilii Borawskiej, urodzona w Konopkach 05.03.1898.

DZIĘGIELEWSKI Adolf, syn Prospera i Emilii Borawskiej, urodzony w Konopkach 13.09.1891. Zmarł 31.01.1892.

DZIĘGIELEWSKI Bolesław, syn Adolfa i Anny Mieczkowskiej, urodzony w Szwelczynie 03.11.1900.

DZIĘGIELEWSKI Bolesław, syn  Pauliny, urodzony w Konopkach 10.03.1900.

DZIĘGIELEWSKI Franciszek, syn Prospera i Emilii Borawskiej, urodzony w Konopkach 15.01.1893. Zmarł 02.11.1894.

DZIĘGIELEWSKI Henryk, syn Prospera i Emilii Borawskiej, urodzony w Konopkach 31.05.1902.

DZIĘGIELEWSKI Stanisław, syn Adolfa i Anny Niećkowskiej, urodzony w Szwelczynie 27.01.1899.

FILIPKOWSKA Aleksandra, córka Aleksandra i Józefy Nieckowskiej, urodzona w Sokołach 28.02.1891.

FILIPKOWSKA Feliksa lat 19, urodzona w Świdrach, córka Józefa i Katarzyny Truszkowskiej, żona Józefa Bagińskiego, zmarła w Konieckach Małych 05.12.1892.

FILIPKOWSKA Halina 3 lata, córka Wacława, właściciela majątku Obrytki i Anieli Żeszotarskiej, zmarła w Obrytkach 02.03.1890.

FILIPKOWSKA Kamila, córka Aleksandra i Józefy Niećkowskiej, urodzona w Sokołach 13.06.1897.

FILIPKOWSKA Kazimiera, córka Aleksandra i Józefy Nieckowskiej, urodzona w Sokołach 14.03.1893.

FILIPKOWSKI Antoni Marceli, syn Franciszka i Marianny Nejman, urodzony w Wojsławach 14.06.1903.

FILIPKOWSKI Jan, syn Pawła i Agrypiny Zakrzewskiej, urodzony w Wojsławach 18.05.1903.

FILIPKOWSKI Józef, syn Pawła i Agrypiny Zakrzewskiej, urodzony w Wojsławach 13.01.1896.

FILIPKOWSKI Paweł, syn Pawła i Agrypiny Zakrzewskiej, urodzony w Wojsławach 28.10.1900.

FILIPKOWSKI Stanisław, syn Pawła i Agrypiny Zakrzewskiej, urodzony w Wojsławach 09.05.1898.

GARDOCKA Aleksandra, córka Pawła i Karoliny Barwikowskiej, urodzona w Konieckach Małych 20.03.1891. Zmarła 22.12.1892.

GARDOCKA Anna, córka Wiktora i Ludwiki Danowskiej, urodzona w Sulewie Prusach 24.12.1890.

GARDOCKA Bronisława, córka Andrzeja i Anny Janczewskiej, urodzona w Łempicach 23.03.1903.

GARDOCKA Bronisława, córka Franciszka i Władysławy Mieczkowskiej, urodzona w Łempicach 22.05.1899.

GARDOCKA Bronisława, córka Kleofasa i Konstancji Dobrzyckiej, urodzona w Sokołach 13.11.1898.

GARDOCKA Eleonora, córka Wiktora i Felicji Rogowskiej, urodzona w Sulewie Prusach 31.01.1903.

GARDOCKA Helena, córka Franciszka i Antoniny Dobrzyckiej, urodzona w Zalesiu 18.06.1890. Zmarła 20.05.1892.

GARDOCKA Janina, córka Kleofasa i Konstancji Dobrzyckiej, urodzona w Sokołach 29.03.1904.

GARDOCKA Józefa, córka Wiktora i Ludwiki Danowskiej, urodzona w Sulewie Prusach 04.01.1890. Zmarła 22.01.1890.

GARDOCKA Stanisława, córka Franciszka i Władysławy Mieczkowskiej, urodzona w Łempicach 22.04.1893.

GARDOCKA Stanisława lat 5, córka Kleofasa i Konstancji Dobrzyckiej, zmarła w Sokołach 02.04.1891.

GARDOCKA Wanda, córka Leona i Marianny Sulewskiej, urodzona w Zalesiu 07.02.1903.

GARDOCKI Adam, syn Kleofasa i Konstancji Dobrzyckiej, urodzony w Sokołach 24.06.1901.

GARDOCKI Aleksander, syn Kleofasa i Konstancji Dobrzyckiej, urodzony w Sokołach 13.02.1892. Zmarł 26.02.1892.

GARDOCKI Antoni, syn Antoniego i Anny Danowskiej, urodzony w Sulewie Prusach 18.11.1898.

GARDOCKI Bolesław, syn Aleksandra i Julianny Barwikowskiej, urodzony w Łempicach 28.08.1896.

GARDOCKI Bolesław, syn Franciszka i Władysławy Mieczkowskiej, urodzony w Łempicach 23.06.1903.

GARDOCKI Czesław, syn Aleksandra i Julianny Barwikowskiej, urodzony w Łempicach 13.10.1902.

GARDOCKI Jan, syn Aleksandra i Julianny Barwikowskiej, urodzony w Łempicach 13.08.1892.

GARDOCKI Jan lat 17, syn Józefa i Marianny Bagińskiej, zmarł w Sulewie Prusach 20.10.1892.

GARDOCKI Kleofas, syn Kleofasa i Konstancji Dobrzyckiej, urodzony w Sokołach 04.10.1890.

GARDOCKI Konstanty, syn Kleofasa i Konstancji Dobrzyckiej, urodzony w Sokołach 19.02.1893.

GARDOCKI Piotr, syn Wiktora i Felicji Rogowskiej, urodzony w Sulewie Prusach 21.11.1901.

GARDOCKI Wacław, syn Wiktora i Ludwiki Danowskiej, urodzony w Sulewie Prusach 08.04.1899.

GARDOCKI Wiktor lat 60, urodzony w Zaborowie, syn Józefa i Rozalii Sulewskiej, mąż Balbiny Sulewskiej, zmarł w Sulewie Prusach 02.05.1891.

GARDOCKI Władysław, syn Leona i Marianny Sulewskiej, urodzony w Zalesiu 31.01.1898.

GARDOCKI Wojciech lat 75, urodzony w Gardotach, syn Karola i Katarzyny, wdowiec po Katarzynie Zalewskiej, zmarł w Zalesiu 10.04.1891.

GĄSIEWSKA Kazimiera, córka Kazimierza i Teofili Borawskiej, urodzona w Konopkach 13.07.1896.

GLINKA Jadwiga, córka Rozalii, urodzona w Stawianach 01.04.1891.

GODLEWSKA Czesława, córka Baltazara i Pauliny Ożarowskiej, urodzona w Zalesiu 16.05.1890. Zmarła 14.07.1892.

GODLEWSKA Czesława, córka Marcelego i Józefy Sulewskiej, urodzona w Zalesiu 28.03.1900.

GODLEWSKA Kamila, córka Pawła i Marianny Gutowskiej, urodzona w Godlewie 01.12.1899.

GODLEWSKA Konstancja, córka Stanisława i Pauliny Sulewskiej, urodzona w Danowie 07.04.1891.

GODLEWSKA Ludwika lat 56, córka Jana i Anny Borzymowskiej, żona Adama Pieńczykowskiego, zmarła w Niedźwieckich 23.06.1892.

GODLEWSKA Stefania, córka Baltazara i Pauliny Ożarowskiej, urodzona w Zalesiu 01.01.1898.

GODLEWSKA Stefania, córka Stanisława i Pauliny Sulewskiej, urodzona w Danowie 23.02.1893.

GODLEWSKA Waleria, córka Marcelego i Józefy Sulewskiej, urodzona w Zalesiu 23.11.1892.

GODLEWSKA Zofia, córka Pawła i Teresy Tołczyk, urodzona w Konopkach 09.07.1900.

GODLEWSKA Zofia Tekla, córka Stanisława i Pauliny Sulewskiej, urodzona w Danowie 30.08.1899.

GODLEWSKI Adam, syn Pawła i Teresy Tołczyk, urodzony w Konopkach 06.01.1904.

GODLEWSKI Aleksander, syn Pawła i Teresy Tołc, urodzony w Konopkach 09.11.1901.

GODLEWSKI Antoni lat 5, syn Baltazara i Pauliny Ożarowskiej, zmarł w Zalesiu 14.07.1892.

GODLEWSKI Antoni, syn Pawła i Marianny Gutowskiej, urodzony w Godlewie 04.03.1904.

GODLEWSKI Bolesław, syn Pawła i Stanisławy Gutowskiej, urodzony w Zalesiu 04.01.1890.

GODLEWSKI Hipolit, syn Baltazara i Pauliny Ożarowskiej, urodzony w Zalesiu 07.10.1892.

GODLEWSKI Jan lat 49, syn Daniela i Karoliny Wojsław, mąż Ewy Bukowskiej, zmarł w Konopkach 27.01.1892.

GODLEWSKI Jan, syn Józefa i Anny Chilińskiej, urodzony w Godlewie 12.07.1890.

GODLEWSKI Józef lat 43, syn Adama i Franciszki, mąż Anny Chilińskiej, zmarł w Godlewie 25.04.1892.

GODLEWSKI Józef lat 6, syn Baltazara i Pauliny Ożarowskiej, zmarł w Zalesiu 13.07.1892.

GODLEWSKI Józef, syn Pawła i Marianny Gutowskiej, urodzony w Godlewie 05.11.1901.

GODLEWSKI Leon, syn Marcela i Józefy Sulewskiej, urodzony w Zalesiu 22.01.1898.

GODLEWSKI Paweł, syn Pawła i Teresy Tołczyk, urodzony w Konopkach 21.12.1902.

GODLEWSKI Paweł, syn Stanisława i Pauliny Sulewskiej, urodzony w Danowie 25.11.1901.

GODLEWSKI Paweł Piotr, syn Pawła i Marianny Gutowskiej, urodzony w Godlewie 10.09.1897.

GODLEWSKI Piotr, syn Pawła i Teresy Tołczyk, urodzony w Konopkach 06.07.1899.

GODLEWSKI Piotr Jan, syn Pawła i Marianny Gutowskiej, urodzony w Godlewie 28.06.1896.

GODLEWSKI Stanisław lat 65, syn Tomasza, wdowiec po Karolinie Karwowskiej, zmarł w Zalesiu 26.02.1893.

GODLEWSKI Wiktor, syn Pawła i Stanisławy Gutowskiej, urodzony w Zalesiu 23.10.1891.

GOSIEWSKA Aleksandra, córka Pawła i Julianny Łempickiej, urodzona w Sulewie Kownatach 29.10.1898.

GOSIEWSKA Anna Jadwiga, córka Pawła i Julianny Łępickiej, urodzona w Sulewie Kownatach 30.06.1903.

GOSIEWSKA Jadwiga, córka Kazimierza i Teofili Borawskiej, urodzona w Konopkach 10.02.1900.

GOSIEWSKA Marianna Julianna, córka Pawła i Julianny Łępickiej, urodzona w Sulewie Kownatach 25.02.1901.

GOSIEWSKI Jan, syn Pawła i Julianny Łempickiej, urodzony w Sulewie Kownatach 16.07.1892.

GOSIEWSKI Stanisław, syn Władysława i Anny Siedleckiej, urodzony w Wąsoszu 10.05.1890. Żona Stanisława Nadarzyńska. Ślub w Wąsoszu 06.02.1910.

GÓRSKA Czesława, córka Teofila i Stanisławy Saniewskiej, urodzona w Kieljanach 14.07.1900.

GÓRSKA Genowefa, córka Wacława i Wandy Grabowskiej, urodzona w Kramarzewie 14.03.1903.

GÓRSKA Helena, córka Władysława i Klementyny Chojnowskiej, urodzona w Kieljanach 08.01.1899.

GÓRSKA Janina, córka Piotra i Aleksandry Danowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 19.05.1902.

GÓRSKA Kazimiera, córka Władysława i Klementyny Chojnowskiej, urodzona w Kieljanach 14.12.1896.

GÓRSKA Leokadia, córka Teofila i Stanisławy Saniewskiej, urodzona w Kieljanach 18.06.1899.

GÓRSKA Leokadia, córka Władysława i Klementyny Chojnowskiej, urodzona w Kieljanach 14.05.1903.

GÓRSKA Romualda 6 lat, córka Antoniego i Teofili Dobrzyckiej, zmarła w Zalesiu 23.06.1892.

GÓRSKI Antoni, syn Jana i Barbary Konopki, urodzony w Kramarzewie 11.09.1892. Zmarł 07.07.1893.

GÓRSKI Antoni, syn Piotra i Aleksandry Danowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 21.09.1900.

GÓRSKI Antoni, syn Władysława i Klementyny Chojnowskiej, urodzony w Kieljanach 29.07.1892.

GÓRSKI Antoni Anastazy, syn Jana i Łucji Chojnowskiej, urodzony w Kieljanach 02.04.1892.

GÓRSKI Hipolit, syn Teofila i Stanisławy Saniewskiej, urodzony w Kieljanach 06.03.1898.

GÓRSKI Kazimierz, syn Teofila i Stanisławy Saniewskiej, urodzony w Kieljanach 04.03.1904.

GÓRSKI Lucjan, syn Władysława i Klementyny Chojnowskiej, urodzony w Kieljanach 23.02.1901.

GÓRSKI Romualdy, syn Władysława i Klementyny Chojnowskie, urodzony w Kieljanach 05.01.1890.

GÓRSKI Stanisław, syn Teofila i Stanisławy Saniewskiej, urodzony w Kieljanach 19.08.1901.

GÓRSKI Wacław, syn Piotra i Aleksandry Danowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 14.02.1898.

GÓRSKI Witold, syn Antoniego i Teofili Dobrzyckiej, urodzony w Zalesiu 01.09.1891.

GRABOWSKA Antonina, córka Jana i Konstancji Mierzejewskiej, urodzona w Dołęgach 26.09.1896.

GRABOWSKA Bolesława, córka Władysława i Anny Borawskiej, urodzona w Czerwonkach 12.12.1891.

GRABOWSKA Janina, córka Edwarda i Placydy Karwowskiej, urodzona w Czerwonkach 25.05.1901.

GRABOWSKA Kazimiera, córka Jana i Konstancji Mierzejewskiej, urodzona w Dołęgach 11.09.1892.

GRABOWSKA Kazimiera, córka Kazimierza i Ludwiki Kowalewskiej, urodzona w Gutkach 06.09.1890.

GRABOWSKA Kornela, córka Edwarda i Placydy Karwowskiej, urodzona w Czerwonkach 21.04.1892. Zmarła 11.10.1892.

GRABOWSKA Marianna, córka Edwarda i Placydy Karwowskiej, urodzona w Czerwonkach 04.01.1890.

GRABOWSKA Marianna, córka Władysława i Anny Borawskiej, urodzona w Czerwonkach 06.08.1900.

GRABOWSKA Salomea, córka Edwarda i Placydy Karwowskiej, urodzona w Czerwonkach 18.11.1896.

GRABOWSKI Antoni, syn Władysława i Anny Borawskiej, urodzony w Czerwonkach 21.08.1897.

GRABOWSKI Czesław, syn Władysława i Anny Borawskiej, urodzony w Czerwonkach 02.04.1903.

GRABOWSKI Dominik, syn Władysława i Heleny Klimaszewskiej, urodzony w Kramarzewie 01.09.1903.

GRABOWSKI Józef, syn Władysława i Heleny Klimaszewskiej, urodzony w Kramarzewie 19.03.1901.

GRABOWSKI Karol, syn Jana i Konstancji Mierzejewskiej, urodzony w Dołęgach 10.11.1900.

GRABOWSKI Leon, syn Władysława i Walerii Kuligowskiej, urodzony w Kramarzewie 19.02.1900.

GRABOWSKI Paweł, syn Władysława i Heleny Klimaszewskiej, urodzony w Kramarzewie 26.03.1902.

GRABOWSKI Wacław, syn Edwarda i Placydy Karwowskiej, urodzony w Czerwonkach 18.12.1903.

GRABOWSKI Witold, syn Edwarda i Placydy Karwowskiej, urodzony w Czerwonkach 03.01.1898.

GRĄCKA Cecylia lat 54, urodzona w Czarnowie, córka rodziców niepamiętnych, żona Ludwika, zmarła w Czerwonkach 24.04.1894.

GRĄDZKA Aleksandra półtora roku, córka Franciszka i Franciszki Zaborowskiej, zmarła w Sulewie Prusach 23.02.1890.

GRĄDZKA Aleksandra, córka Piotra i Marianny Olszewskiej, urodzona w Czerwonkach 25.12.1891.

GRĄDZKA Anna lat 17, córka Franciszka i Franciszki Zaborowskiej, zmarła w Sulewie Prusach 22.05.1893.

GRĄDZKA Czesława, córka Stanisława i Wiktorii Bogusz, urodzona w Czerwonkach 20.07.1900.

GRĄDZKA Romualda, córka Stanisława i Wiktorii Bogusz, urodzona w Czerwonkach 03.09.1892. Mąż Stanisław Żbikowski. Ślub w Wąsoszu 27.11.1911.

GRĄDZKA Rozalia lat 12, córka Franciszka i Franciszki Zaborowskiej, zmarła w Sulewie Prusach 27.10.1893.

GRĄDZKA Stefania, córka Kazimierza i Franciszki Klimaszewskiej, urodzona w Grozimach 07.07.1891. Zmarła 13.12.1892.

GRĄDZKI Aleksander Piotr, syn Stanisława i Stanisławy Truszkowskiej, urodzony w Kownatkach 31.01.1892. Zmarł 16.08.1892.

GRĄDZKI Franciszek lat 44, syn Marcina i Rozalii Wociechowskiej, mąż Franciszki Zaborowskiej, zmarł w Sulewie Prusach 06.09.1892.

GRĄDZKI Stanisław, syn Stanisława i Wiktorii Bogusz, urodzony w Czerwonkach 16.02.1903.

GROMADZKI Józef lat 70, urodzony w Gromadzynie, syn Adama i Teresy, wdowiec po Antoninie Śmiarowskiej, zmarł w Wąsoszu 17.02.1890.

GROMADZKI Stanisław, syn Józefa i Zuzanny Komosińskiej, urodzony w Wąsoszu 10.05.1896.

GRZYMAŁA Józef, syn Franciszka i Ewy Dziargowskiej, urodzony w Dołęgach 13.11.1897.

GRZYMAŁA Józef, syn Józefa i Aleksandry Pięczykowskiej, urodzony w Sokołach 08.11.1898.

GRZYMAŁA Stanisława, córka Adama i Aleksandry Pieńczykowskiej, urodzona w Dołęgach 05.01.1893.

GRZYMAŁA Stefania, córka Franciszka i Ewy Dziergowskiej, urodzona w Dołęgach 26.06.1890. Zmarła 17.07.1890.

GRZYMAŁA Teofila, córka Antoniego i Aleksandry Bagińskiej, urodzona w Dołęgach 03.06.1896.

GUTOWSKA Teresa lat 27, córka Kazimierza i Marianny Borzymowskiej, żona Jana Milewskiego, urodzona w Gutach, zmarła w Niedźwieckich 17.12.1893.

GUTOWSKI Jan, syn Franciszka i Zofii Polkowskiej, urodzony w Kownatkach 26.11.1903.

GUTOWSKI Stanisław, syn Franciszka i Zofii Polkowskiej, urodzony w Kownatkach 01.09.1902.

JACZYŃSKA Józefa, córka Józefa i Rozalii Danowskiej, urodzona w Szwelczynie 15.08.1892. Zmarła 21.10.1892.

JACZYŃSKA Wiktoria, córka Józefa i Rozalii Danowskiej, urodzona w Szwelczynie 02.01.1900.

JACZYŃSKI Feliks, syn Józefa i Rozalii Danowskiej, urodzony w Szwelczynie 22.03.1890.

JANKOWSKA Kunegunda lat 50, urodzona w Jankach, córka Romualda i Marianny Kobylińskiej, żona Stanisława Grzymały, zmarła w Dołęgach 26.04.1892.

JANKOWSKA Stefania, córka Jakuba i Anny Kisielewskiej, urodzona w Dołęgach 30.09.1890.

JANOWSKA Janina, córka Jana i Katarzyny Sulewskiej, urodzona w Smolnikach 03.11.1899.

JANOWSKA Marianna, córka Jana i Katarzyny Sulewskiej, urodzona w Smolnikach 06.03.1893.

JANOWSKA Zofia, córka Jana i Katarzyny Sulewskiej, urodzona w Smolnikach 06.02.1901.

JANOWSKI Hipolit, syn Jana, leśnika i Katarzyny Sulewskiej, urodzony w Smolnikach 26.05.1891.

JANOWSKI Józef, syn Jana i Katarzyny Sulewskiej, urodzony w Smolnikach 17.04.1903.

JANOWSKI Konstanty, syn Jana i Katarzyny Sulewskiej, urodzony w Smolnikach 09.04.1898.

KACPERSKA Bronisława lat 45, urodzona w Budnych, córka Stanisława i Marianny Łempickiej małżonków Rawa, żona Jana, zmarła w Bagienicach 09.12.1893.

KACPERSKI Władysław, syn Władysława i Julianny Rydzewskiej, urodzony w Bagienicach 24.09.1903.

KARPIŃSKI Antoni, syn Antoniego i Walerii Karwowskiej, urodzony w Czerwonkach 22.11.1902.

KARWOWSKA Aleksandra lat 16, córka Leona i Anny Bukowskiej, urodzona w Brychach, zmarła w Konopkach 05.12.1892.

KARWOWSKA Aleksandra Franciszka, córka Aleksandra i Katarzyny Niećkowskiej, urodzona w Sokołach 03.04.1897.

KARWOWSKA Anna lat 50, urodzona w Borawskich, córka rodziców niepamiętnych, wdowa po Leonie, zmarła w Kramarzewie 02.01.1893.

KARWOWSKA Czesława, córka Stanisława i Stanisławy Łaguny, urodzona w Zaborowie 17.09.1901.

KARWOWSKA Genowefa, córka Aleksandra i Marianny Anastazji Opońskiej, urodzona w Sokołach 29.09.1896.

KARWOWSKA Helena, córka Aleksandra i Katarzyny Niećkowskiej, urodzona w Sokołach 09.10.1900.

KARWOWSKA Helena, córka Wojciecha i Adeli Chilińskiej, urodzona w Zaborowie 30.04.1899.

KARWOWSKA Jadwiga Romualda, córka Stanisława i Stanisławy Łaguny, urodzona w Zaborowie 29.06.1903.

KARWOWSKA Kazimiera, córka Tadeusza i Anny Szymanowskiej, 07.11.1896 Koniecki Małe.

KARWOWSKA Ludwika, córka Lucjana i Franciszki Bagińskiej, urodzona w Zaborowie 06.01.1893. Zmarła 25.10.1893.

KARWOWSKA Stefania, córka Lucjana i Franciszki Bagińskiej, urodzona w Zaborowie 18.01.1898.

KARWOWSKA Stefania Franciszka, córka Aleksandra i Katarzyny Mieczkowskiej, urodzona w Sokołach 31.08.1903.

KARWOWSKA Zofia Anna, córka Aleksandra i Marianny Anastazji Opońskiej, urodzona w Sokołach 25.12.1897.

KARWOWSKI Aleksander, syn Aleksandra i Katarzyny Niećkowskiej, urodzony w Sokołach 06.08.1899.

KARWOWSKI Aleksander, syn Tadeusza i Anny Stepnowskiej, urodzony w Konieckach Małych 17.12.1899.

KARWOWSKI Antoni Stefan, syn Wojciecha i Korneli Danowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 13.01.1900.

KARWOWSKI Franciszek, syn Wojciecha i Korneli Danowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 03.04.1897.

KARWOWSKI Henryk, syn Aleksandra i Marianny Anastazji Opońskiej, urodzony w Sokołach 02.02.1904.

KARWOWSKI Józef lat 56, urodzony w Sokołach, syn Franciszka i Marianny Michnowskiej, mąż Franciszki Sulewskiej, zmarł w Konieckach Małych 14.02.1893.

KARWOWSKI Józef, syn Wojciecha i Korneli Danowskiej, urodzony w Wojsławach 19.09.1891.

KARWOWSKI Leon, syn Aleksandra i Marianny Anastazji Opońskiej, urodzony w Sokołach 15.06.1902.

KARWOWSKI Stanisław Kazimierz, syn Stanisława i Stanisławy Łaguny, urodzony w Zaborowie 13.01.1898.

KARWOWSKI Władysław, syn Aleksandra i Marianny Anastazji Opońskiej, urodzony w Sokołach 27.06.1899.

KARWOWSKI Zygmunt, syn Stanisława i Stanisławy Łaguny, urodzony w Zaborowie 20.03.1900.

KIELJAN Andrzej lat 80, syn rodziców niepamiętnych, wdowiec po Anieli Klimaszewskiej, zmarł w Bagienicach 11.06.1892.

KIELJAN Czesława, córka Józefa i Józefy Łempickiej, urodzona w Bagienicach 15.07.1901.

KIELJAN Jan Józef, syn Józefa i Józefy Łempickiej, urodzony w Bagienicach 21.04.1903.

KIELIAN Władysława, córka Józefa i Józefy Łempickiej, urodzona w Bagienicach 27.10.1899.

KIEŁCZEWSKA Bolesława, córka Józefa i Feliksy Sulewskiej, urodzona w Konopkach 24.07.1896.

KIEŁCZEWSKA Eleonora, córka Józefa i Feliksy Sulewskiej, urodzona w Konopkach 16.12.1899.

KIEŁCZEWSKA Henryka, córka Józefa i Feliksy Sulewskiej, urodzona w Konopkach 14.10.1898.

KISIELEWSKA Anna, córka Jana i Bronisławy Zaborowskiej, urodzona w Dołęgach 26.08.1892. Zmarła 25.10.1892.

KISIELEWSKA Józefa, córka Jana i Bronisławy Zaborowskiej, urodzona w Dołęgach 30.03.1890. Zmarła 19.05.1890.

KISIELEWSKA Julianna, córka Aleksandra i Franciszki Filipkowskiej, urodzona w Dołęgach 02.01.1892. Zmarła 06.08.1892.

KISIELEWSKI Stanisław, syn Aleksandra i Franciszki Gutowskiej, urodzony w Dołęgach 19.12.1897.

KISIELEWSKI Władysław, syn Jana i Bronisławy Zaborowskiej, urodzony w Dołęgach 14.03.1896.

KLIMASZEWSKA Anna, córka Jana i Marianny Wojsław, urodzona w Wojsławach 13.08.1891.

KLIMASZEWSKA Józefa lat 70, urodzona w Klimaszewnicy, córka Kazimierza i matki z imienia niepamiętnej, żona Mateusza Wojsław, zmarła w Kownatkach 29.07.1894.

KOŁAKOWSKI Adam, syn Apolinarego i Anny Pieńczykowskiej, urodzony Niedźwiedzkich 01.01.1891.

KOŁAKOWSKI Aleksander, syn Feliksa i Franciszki Mikuckiej, urodzony w Godlewie 12.07.1898.

KOŁAKOWSKI Józef, syn Feliksa i Franciszki Mikuckiej, urodzony w Godlewie 29.07.1901.

KOŁAKOWSKI Wojciech, syn Feliksa i Franciszki Mikuckiej, urodzony w Godlewie 18.04.1892. Żona Zofia Szczeborowska. Ślub w Kolnie 02.08.1930.

KONOPKA Adam Błażej, syn Pawła i Adeli Chrzanowskiej, urodzony w Bagienicach 04.02.1899.

KONOPKA Anna, córka Wojciecha i Marianny Dębińskiej, urodzona w Bzurach 25.07.1891.

KONOPKA Bolesława, córka Stanisława i Feliksy Godlewskiej, urodzona w Konopkach 01.10.1892.

KONOPKA Bronisław, syn Ludwika i Pauliny Kurkowskiej, urodzony w Konopkach 08.01.1897.

KONOPKA Dominik, syn Ludwika i Pauliny Kurkowskiej, urodzony w Konopkach 29.08.1900.

KONOPKA Dominika, córka Stanisława i Feliksy Godlewskiej, urodzona w Konopkach 04.07.1898.

KONOPKA Eleonora, córka Ludwika i Pauliny Kurkowskiej, urodzona w Konopkach 18.12.1897.

KONOPKA Franciszek, syn Franciszka i Anny Młynarczyk, urodzony w Szwelczynie 13.10.1900.

KONOPKA Franciszek, syn Jana i Marianny Sulewskiej, urodzony w Zaborowie 18.01.1890.

KONOPKA Genowefa, córka Beniamina i Antoniny Bukowskiej, urodzona w Kramarzewie 13.08.1890. Zmarła 17.01.1891.

KONOPKA Genowefa, córka Stanisława i Feliksy Godlewskiej, urodzona w Konopkach 18.08.1901.

KONOPKA Hipolit, syn Ludwika i Pauliny Kurkowskiej, urodzony w Konopkach 03.02.1903.

KONOPKA Jadwiga, córka Aleksandra i Bronisławy Czerwińskiej, urodzona w Świdrach 19.06.1899.

KONOPKA Jadwiga, córka Konstantego i Antoniny Czarnowskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 09.10.1900.

KONOPKA Joanna, córka Aleksandra i Bronisławy Czerwińskiej, urodzona w Świdrach 28.11.1901.

KONOPKA Józef, syn Aleksandra i Pauliny Chrzanowskiej, urodzony w Konopkach 29.11.1890.

KONOPKA Kamila, córka Ludwika i Pauliny Kurkowskiej, urodzona w Konopkach 08.01.1897.

KONOPKA Kazimiera, córka Franciszka i Anny Młynarczyk, urodzona w Szwelczynie 30.01.1898.

KONOPKA Kazimiera, córka Konstantego i Antoniny Czarnowskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 24.03.1904.

KONOPKA Leokadia, córka Pawła i Adeli Chrzanowskiej, urodzona w Bagienicach 27.01.1896.

KONOPKA Lucjan, syn Piotra i Pauliny Rutkowskiej, urodzony w Pasichach 30.06.1900.

KONOPKA Marcjanna, córka Franciszka i Anny Młynarczyk, urodzona w Szwelczynie 09.01.1892. Zmarła 03.08.1892.

KONOPKA Marianna lat 17, córka Adama i Franciszki Gałązki, zmarła w Niedźwieckich 17.07.1892.

KONOPKA Marianna lat 70, urodzona w Konopkach, córka Antoniego i Marianny Łaguny, żona Apolinarego Godlewskiego, zmarła w Godlewie 10.04.1892.

KONOPKA Paulina Kazimiera, córka Franciszka i Anny Młynarczyk, urodzona w Szwelczynie 06.08.1902.

KONOPKA Piotr Paweł, syn Beniamina i Antoniny Bukowskiej, urodzony w Kramarzewie 21.03.1896.

KONOPKA Romualda, córka Konstantego i Antoniny Czarnowskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 15.02.1902.

KONOPKA Rozalia, córka Pawła i Adeli Chrzanowskiej, urodzona w Bagienicach 04.09.1891. Z pierwszego małżeństwa Raciborska. Drugi mąż Franciszek Żurawski. Ślub w Wąsoszu 26.11.1924.

KONOPKA Sabina, córka Piotra i Pauliny Rutkowskiej, urodzona w Pasichach 31.01.1899.

KONOPKA Stanisław, syn Apolinarego i Marianny Perkowskiej, urodzony w Dołęgach 21.11.1890.

KONOPKA Stanisław, syn Franciszka i Anny Młynarczyk, urodzony w Szwelczynie 14.02.1891.

KONOPKA Stefan Paweł, syn Piotra i Pauliny Rutkowskiej, urodzony w Pasichach 21.06.1902.

KONOPKA Teofila, córka Ludwika i Pauliny Kurkowskiej, urodzona w Konopkach 14.07.1892.

KONOPKA Wanda, córka Beniamina i Antoniny Bukowskiej, urodzona w Kramarzewie 13.08.1890. Mąż Kazimierz Danowski. Ślub w Wąsoszu 14.02.1911.

KONOPKA Władysław, syn Jana i Marianny Sulewskiej, urodzony w Zaborowie 13.03.1892.

KOWNACKA Anna, córka Pawła i Rozalii Danowskiej, urodzona w Sulewie Prusach 10.02.1897.

KOWNACKA Balbina lat 50, córka Wojciecha i Wiktorii Zalewskiej, żona Stanisława Szymanowskiego, zmarła w Kownatkach 11.08.1890.

KOWNACKA Helena, córka Pawła i Rozalii Danowskiej, urodzona w Sulewie Prusach 26.08.1899.

KOWNACKA Kazimiera, córka Franciszka i Marianny Chrzanowskiej, urodzona w Kownatkach 04.10.1890.

KOWNACKA Leokadia, córka Wojciecha i Ewy Łępickiej, urodzona w Kownatkach 16.12.1896.

KOWNACKA Marianna półtora roku, córka Pawła i Rozalii Danowskiej, zmarła w Sulewie Prusach 29.04.1890.

KOWNACKA Stanisława, córka Jakuba i Apolonii Zabielskiej, urodzona w Bagienicach 25.12.1900.

KOWNACKA Władysława, córka Kazimierza i Zofii Przyborowskiej, urodzona w Kownatkach 22.08.1900.

KOWNACKI Aleksander, syn Antoniego i Katarzyny Wojsław, urodzony w Kownatkach 10.12.1891. Zmarł 26.08.1892.

KOWNACKI Bolesław, syn Jakuba i Apolonii Zabielskiej, urodzony w Bagienicach 17.08.1899.

KOWNACKI Franciszek, syn Pawła i Rozalii Danowskiej, urodzony w Sulewie Prusach 09.02.1891.

KOWNACKI Kazimierz, syn Kazimierza i Józefy Przyborowskiej, urodzony w Kownatkach 04.12.1897.

KOWNACKI Władysław, syn Franciszka i Marianny Chrzanowskiej, urodzony w Kownatkach 27.11.1897.

KOZIKOWSKA Katarzyna lat 82, urodzona w Szwelczynie, córka Tomasza i Rozalii Sulewskiej, wdowa po Janie Zaborowskim, zmarła w Sulewie Kownatach 29.01.1891.

KOZIKOWSKA Paulina, córka Feliksa i Marianny Dąbrowskiej, urodzona w Wąsoszu 21.06.1892.

KOZIKOWSKA Wiktoria, córka Feliksa i Marianny Dąbrowskiej, urodzona w Wąsoszu 29.12.1897.

KOZIKOWSKI Józef, syn Feliksa i Marianny Dąbrowskiej, urodzony w Wąsoszu 27.03.1900.

KRAJEWSKA Franciszka, córka Szczepana i Aleksandry Siedleckiej, urodzona w Wąsoszu 22.12.1891.

KRAJEWSKA Marianna, córka Szczepana i Aleksandry Siedleckiej, urodzona w Wąsoszu 01.02.1903.

KUCZEWSKA Marcela, córka Jana i Serafiny Obryckiej, urodzona w Szwelczynie 31.01.1903.

KUCZEWSKA Stanisława, córka Jana i Serafiny Obryckiej, urodzona w Szwelczynie 23.11.1890.

KUCZEWSKA Stanisława, córka Jana i Serafiny Obryckiej, urodzona w Szwelczynie 17.04.1897.

KUCZEWSKA Stanisława, córka Wojciecha i Józefy Siedleckiej, urodzona w Wąsoszu 24.08.1896.

KUCZEWSKI Antoni, syn Wojciecha i Józefy Siedleckiej, urodzony w Wąsoszu 16.09.1900.

KUCZEWSKI Bolesław Lucjan, syn Jana i Serafiny Obryckiej, urodzony w Szwelczynie 17.02.1900.

KUCZYŃSKA Antonina lat 20, córka Józefa i Marianny Danowskiej, zmarła w Sulewie Kownatach 16.09.1892.

KUCZYŃSKA Władysława, córka Józefa i Józefy Konopki, urodzona w Sulewie Kownatach 26.03.1892.

KUCZYŃSKI Jan, syn Aleksandra i Feliksy Bagińskiej, urodzony w Pasichach 22.10.1896.

KUCZYŃSKI Józef, syn Józefa i Józefy Konopki, urodzony w Sulewie Kownatach 29.05.1897.

KULIGOWSKI Aleksander, syn Adolfa i Teodory Skrodzkiej, urodzony w Zalesiu 29.10.1902.

KULIGOWSKI Jan, syn Adolfa i Teodory Skrodzkiej, urodzony w Zalesiu 13.03.1899.

KULIGOWSKI Piotr, syn Adolfa i Teodory Skrodzkiej, urodzony w Zalesiu 29.04.1897.

KULIGOWSKI Piotr lat 64, syn Wojciecha i Rozalii Chrzanowskiej, mąż Józefy Niebrzydowskiej, zmarł w Zalesiu 22.01.1894.

KULIKOWSKA Katarzyna lat 60, urodzona w Święcieninie, córka Benedykta i Barbary, żona Józefa Borawskiego, zmarła w Konopkach 30.04.1891.

KURKOWSKA Franciszka lat 37, urodzona w Bagińskich, córka Wincentego i Agnieszki Bagińskiej, żona Józefa Mścichowskiego, zmarła w Sulewie Kownatach 10.01.1890.

KURKOWSKA Kazimiera Helena, córka Aleksandra i Barbary Szmuglewskiej, urodzona 15.02.1900.

KURKOWSKA Ksawera lat 60, urodzona w Sulewie Prusach, córka rodziców niepamiętnych, wdowa po Ksawerym, zmarła w Konopkach 27.04.1893.

KURKOWSKA Małgorzata, córka Józefa i Franciszki Tobolewicz, urodzona w Siankowiźnie 13.07.1891.

KURKOWSKI Grzegorz, syn Aleksandra i Barbary Szmuglewskiej, urodzony w Wąsoszu 12.03.1898.

LASKOWSKA Helena, córka Wojciecha i Bronisławy Klimaszewskiej, urodzona w Kramarzewie 27.02.1904.

LASKOWSKA Jadwiga, córka Wojciecha i Bronisławy Klimaszewskiej, urodzona w Kramarzewie 15.04.1900.

LASKOWSKI Władysław, syn Wojciecha i Bronisławy Klimaszewskiej, urodzony w Kramarzewie 19.12.1901.

LASZCZKOWSKI Aleksander, syn Wojciecha i Bronisławy Klimaszewskiej, urodzony w Kramarzewie 19.12.1896.

LAUBITZ Antonina Ida Natalia lat 9, córka Adolfa i Wiktorii Gdowskiej, urodzona w Paźniewicach, zmarła w Modzelach 22.12.1893.

LAUBITZ Zofia, córka Adolfa i Wiktorii Gdowskiej, urodzona w Modzelach 27.04.1900.

LENCZEWSKA Ewa Antonina, córka Stanisława i Władysławy Godlewskiej, urodzona w Danowie 31.03.1903.

LENCZEWSKA Jadwiga, córka Stanisława i Władysławy Godlewskiej, urodzona w Danowie 31.03.1903.

LESZCZYŃSKA Kornela lat 23, urodzona w Kownacikach, córka Mateusza i Julianny Krzyżanowskiej, żona Stanisława Mroczkowskiej, zmarła w Wojsławach 26.02.1891.

ŁAGUNA Aleksandra, córka Antoniego i Aleksandry Dobrzyckiej, urodzona w Stawianach 25.01.1890. Mąż Wincenty Kossakowski. Ślub w Wąsoszu 17.02.1914.

ŁAGUNA Aleksandra lat 14, córka Wincentego i Magdaleny Rutkowskiej, zmarła w Stawianach 17.11.1891.

ŁAGUNA Andrzej, syn Antoniego i Aleksandry Dobrzyckiej, urodzony w Stawianach 29.11.1897.

ŁAGUNA Baltazar lat 72, urodzony w Stawianach, syn Józefa i Marianny Godlewskiej, wdowiec po Mariannie Rutkowskiej, zmarł w Pasichach 04.08.1894.

ŁAGUNA Czesław, syn Antoniego i Aleksandry Dobrzyckiej, urodzony w Stawianach 03.08.1902.

ŁAGUNA Czesław, syn Tomasza i Elżbiety Skrodzkiej, urodzony w Pasichach 24.07.1899.

ŁAGUNA Elżbieta, córka Antoniego i Aleksandry Dobrzyckiej, urodzona w Stawianach 05.11.1892.

ŁAGUNA Franciszek lat 46, syn Baltazara i Marianny Rutkowskiej, mąż Elżbiety Skrodzkiej, zmarł w Pasichach 23.07.1891.

ŁAGUNA Stanisław, syn Tomasza i Elżbiety Skrodzkiej, urodzony w Pasichach 03.10.1896.

ŁAGUNA Stanisława, córka Franciszka i Elżbiety Skrodzkiej, urodzona w Pasichach 28.09.1890. Zmarła 13.02.1891.

ŁAGUNA Stefan, syn Wincentego i Magdaleny Rutkowskiej, urodzony w Stawianach 17.02.1893.

ŁAGUNA Stefania, córka Tomasza i Elżbiety Skrodzkiej, urodzona w Pasichach 03.05.1902.

ŁAGUNA Waleria, córka Wincentego i Magdaleny Rutkowskiej, urodzona w Stawianach 17.01.1891. Zmarła 05.05.1892.

ŁAGUNA Zofia, córka Antoniego i Aleksandry Dobrzyckiej, urodzona w Stawianach 11.05.1900.

ŁEMPICKA Aleksandra, córka Jana i Józefy Sulewskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 05.01.1890.

ŁEMPICKA Anna, córka Adama i Anny Borawskiej, urodzona w Bagienicach 16.05.1902.

ŁEMPICKA Anna, córka Józefa i Aleksandry Seborowskiej, urodzona w Bagienicach 30.04.1904.

ŁEMPICKA Bolesława, córka Franciszka i Julianny Karwowskiej, urodzona w Kownatkach 19.04.1891. Mąż Paweł Kownacki. Ślub w Wąsoszu 03.02.1913.

ŁEMPICKA Bolesława, córka Władysława i Adeli Borawskiej, urodzona w Bagienicach 08.07.1891. Zmarła 18.11.1892.

ŁEMPICKA Bronisława, córka Aleksandra i Feliksy Gontowskiej, urodzona w Świdrach 02.11.1898.

ŁEMPICKA Bronisława, córka Ignacego i Karoliny Mroczkowskiej, urodzona w Bagienicach 24.08.1892.

ŁEMPICKA Franciszka, córka Kazimierza i Julianny Rymarskiej, urodzona w Bagienicach 20.05.1903.

ŁEMPICKA Franciszka lat 60, urodzona w Sulewie Kownatach, córka rodziców niepamiętnych, żona Jakuba, zmarła w Bagienicach 18.12.1893.

ŁEMPICKA Hieronima, córka Józefa i Aleksandry Szeborowskiej, urodzona w Bagienicach 02.04.1892. Zmarła 16.10.1892.

ŁEMPICKA Joanna, córka Józefa i Aleksandry Semborowskiej, urodzona w Bagienicach 13.04.1896.

ŁEMPICKA Józefa lat 56, córka Franciszka i Katarzyny Barwikowskiej, wdowa po Stanisławie Truszkowskim, zmarła w Konieckach Rostruszewie 25.12.1893.

ŁEMPICKA Kazimiera, córka Kajetana i Anny Chilińskiej, urodzona w Bagienicach 30.09.1899.

ŁEMPICKA Serafina, córka Józefa i Marianny Przyborowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 04.08.1891.

ŁEMPICKA Stanisława, córka Ignacego i Karoliny Mroczkowskiej, urodzona w Bagienicach 07.05.1904.

ŁEMPICKA Stanisława, córka Józefa i Aleksandry Seborowskiej, urodzona w Bagienicach 27.03.1902.

ŁEMPICKA Teodozja, córka Adama Bonifacego i Anny Filipkowskiej, urodzona w Konieckach Rostuszewie 19.12.1903.

ŁEMPICKA Władysława, córka Aleksandra i Felicji Gontowskiejm urodzona w Świdrach 19.05.1903.

ŁEMPICKI Antoni, syn Aleksandra i Feliksy Gontowskiej, urodzony w Świdrach 13.06.1896.

ŁEMPICKI Antoni, syn Marcelego i Teofili Dobrzyckiej, urodzony w Łempicach 13.04.1901.

ŁEMPICKI Antoni lat 32, syn Norberta i Anny Siedleckiej, mąż Julianny Laszczkowskiej, zmarł w Wąsoszu 04.04.1893.

ŁEMPICKI Antoni, syn Stanisława i Józefy Danowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 08.04.1899.

ŁEMPICKI Antoni, syn Władysława i Adeli Borawskiej, urodzony w Bagienicach 09.04.1904.

ŁEMPICKI Bolesław, syn Mateusza i Marianny Rogalskiej, urodzony w Szwelczynie 29.03.1890. Żona Katarzyna Ołdakowska. Ślub w Wąsoszu 09.06.1913.

ŁEMPICKI Feliks, syn Kajetana i Anny Chilińskiej, urodzony w Bagienicach 03.06.1896.

ŁEMPICKI Florian Tadeusz, syn Marcelego i Janiny Rogowskiej, urodzony w Bagienicach 14.05.1903.

ŁEMPICKI Franciszek, syn Stanisława i Józefy Danowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 30.10.1891.

ŁEMPICKI Franciszek Błażej, syn Ignacego i Karoliny Mroczkowskiej, urodzony w Bagienicach 03.02.1902.

ŁEMPICKI Henryk Leon, syn Władysława i Adeli Borawskiej, urodzony w Bagienicach 06.11.1901.

ŁEMPICKI Hipolit, syn Adama i Anny Borawskiej, urodzony w Bagienicach 13.01.1900.

ŁEMPICKI Jan, syn Stanisława i Józefy Danowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 20.05.1896.

ŁEMPICKI Kazimierz Symeon, syn Marcelego i Janiny Ewy Rogowskiej, urodzony w Bagienicach 18.02.1902.

ŁEMPICKI Leon, syn Aleksandra i Feliksy Gontowskiej, urodzony w Świdrach 19.02.1901.

ŁEMPICKI Leonard Adam, syn Adama i Anny Borawskiej, urodzony w Bagienicach 20.02.1898.

ŁEMPICKI Piotr, syn Ignacego i Karoliny Mroczkowskiej, urodzony w Bagienicach 30.06.1890.

ŁEMPICKI Piotr, syn Jana i Józefy Sulewskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 23.02.1898.

ŁEMPICKI Romuald, syn Ignacego i Karoliny Mroczkowskiej, urodzony w Bagienicach 16.02.1900.

ŁEMPICKI Stanisław, syn Władysława i Adeli Borawskiej, urodzony w Bagienicach 27.09.1896.

ŁEMPICKI Stanisław Leon, syn Ignacego i Karoliny Mroczkowskiej, urodzony w Bagienicach 13.11.1897.

ŁEMPICKI Stefan, syn Stanisława i Józefy Danowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 18.01.1904.

ŁEMPICKI Witold, syn Józefa i Aleksandry Wszeborowskiej, urodzony w Bagienicach 13.08.1890.

ŁEMPICKI Witold, syn Stanisława i Józefy Danowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 14.08.1901.

ŁEMPICKI Wojciech Bronisław, syn Władysława i Adeli Borawskiej, urodzony w Bagienicach 23.04.1899.

ŁOCHOWSKA Barbara lat 23, panna, urodzona w Klimaszewnicy, córka Teodora i Julianny Danowskiej, zmarła w Grozimach 15.06.1892.

ŁOCHOWSKA Bernarda Antonina, córka Antoniego i Franciszki Sienkiewicz, urodzona w Grozimach 20.05.1900.

ŁOCHOWSKA Felicja Eugenia, córka Antoniego i Franciszki Sienkiewicz, urodzona w Grozimach 29.05.1902.

ŁOJEWSKI Władysław Gustaw, syn Tomasza i Adeli Świderskiej, urodzony w Zaborowie 27.08.1896.

MALINOWSKA Wiktoria lat 51, urodzona w Wąsoszu, córka Jana i Marianny Lewońskiej, żona Józefa Sulewskiego, zmarła w Bagienicach 17.01.1892.

MAŁACHOWSKI Aleksander Henryk, syn Stanisława i Marianny Bukowskiej, urodzony w Bzurach 20.02.1902.

MAŁACHOWSKI Piotr Mikołaj, syn Grzegorza i Władysławy Wojsław, urodzony w Danowie 08.12.1898.

MIECZKOWSKA Anna, córka Jana i Feliksy Dąbrowskiej, urodzona w Łempicach 24.10.1898.

MIECZKOWSKA Jadwiga, córka Feliksa i Stanisławy Czerwonki, urodzona w Czerwonkach 15.10.1900.

MIECZKOWSKA Marianna, córka Feliksa i Stanisławy Czerwonki, urodzona w Czerwonkach 26.04.1897.

MIECZKOWSKA Marianna, córka Feliksa i Stanisławy Czerwonki, urodzona w Czerwonkach 28.10.1902.

MIECZKOWSKA Marianna lat 58, urodzona w Klimaszewnicy, córka rodziców niepamiętnych, żona Jana, zmarła w Łempicach 05.08.1894.

MIECZKOWSKI Józef, syn Jana i Feliksy Dąbrowskiej, urodzony w Łempicach 18.03.1893. Zmarł 20.07.1893.

MIECZKOWSKI Wacław, syn Jana i Felicji Dąbrowskiej, urodzony w Łempicach 14.11.1902.

MIECZKOWSKI Władysław, syn Feliksa i Stanisławy Czerwonki, urodzony w Czerwonkach 03.06.1898.

MIERZEJEWSKA Stanisława, córka Witalisa i Emilii Karwowskiej, urodzona w Dołęgach 28.06.1897.

MIERZEJEWSKI Aleksander, syn Witalisa i Emilii Karwowskiej, urodzony w Dołęgach 27.09.1890.

MIERZEJEWSKI Aleksander, syn Witalisa i Emilii Karwowskiej, urodzony w Dołęgach 23.08.1891.

MIKUCKA Bronisława, córka Jana i Matyldy Mikuckiej, urodzona w Możdżeniach 18.02.1899.

MIKUCKA Julianna lat 60, córka Stanisława i Magdaleny Sierbińskiej, wdowa po Janie Kownackim, zmarła w Kownatkach 19.05.1891.

MIKUCKA Kazimiera, córka Adama i Julianny Konopki, urodzona w Łempicach 20.04.1901.

MIKUCKA Kazimiera, córka Jana i Matyldy Mikuckiej, urodzona w Możdżeniach 17.07.1901.

MIKUCKA Marcjanna, córka Jana i Matyldy Mikuckiej, urodzona w Możdżeniach 30.01.1891.

MIKUCKA Stanisława, córka Jana i Matyldy Mikuckiej, urodzona w Możdżeniach 26.05.1897.

MIKUCKA Stefania, córka Jana i Matyldy Mikuckiej, urodzona w Możdżeniach 04.05.1896.

MIKUCKI Józef, syn Adama i Julianny Konopki, urodzony w Łempicach 19.03.1904.

MIKUCKI Marian Baltazar, syn Stanisława i Józefy Pieniążek, urodzony w Kownatkach 04.08.1902.

MIKUCKI Wacław, syn Adama i Julianny Konopki, urodzony w Łempicach 27.02.1900.

MIKUCKI Zygmunt, syn Stanisława i Józefy Pieniążek, urodzony w Kownatkach 20.03.1904.

MILEWSKA Anna, córka Jana i Marianny Bukowskiej, urodzona w Bzurach 09.07.1897.

MILEWSKA Anna lat 60, urodzona w Turczynie, córka rodziców niepamiętnych, żona Piotr, zmarła w Niedźwieckich 30.05.1893.

MILEWSKA Balbina, córka Stanisława i Marianny Kamińskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 05.12.1896.

MILEWSKA Franciszka, córka Ignacego i Balbiny Modzelewskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 06.08.1891.

MILEWSKA Helena 3 lata i 6 miesięcy, córka Aleksandra i Wiktorii Skrodzkiej, zmarła w Upertowie 25.06.1890.

MILEWSKA Helena, córka Ludwika i Marianny Brzóski, urodzona w Pasichach 27.10.1899.

MILEWSKA Marianna, córka Jana i Korneli Bagińskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 21.07.1897.

MILEWSKA Natalia, córka Jana i Korneli Bagińskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 04.06.1902.

MILEWSKA Zofia 2 lata, córka Leopolda i Kazimiery Szymanowskiej, zmarła w Zaborowie 30.04.1890.

MILEWSKA Zofia, córka Szczepana i Rozalii Rydzewskiej, urodzona w Zaborowie 30.09.1891.

MILEWSKI Adam, syn Jana i Marianny Bukowskiej, urodzony w Bzurach 20.12.1891. Zmarł 30.11.1892.

MILEWSKI Daniel, syn Franciszka i Teofili Mościckiej, urodzony w Danowie 05.01.1891. Zmarł 19.01.1891.

MILEWSKI Franciszek, syn Andrzeja i Aleksandry Sokołowskiej, urodzony w Grendach 07.06.1901.

MILEWSKI Franciszek lat 29, kawaler, urodzony w Markach, syn Mateusza i Rozalii Dembowskiej, zmarł w Zaborowie 11.12.1892.

MILEWSKI Jan, syn Jana i Korneli Bagińskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 04.10.1899.

MILEWSKI Jan, syn Leopolda i Kazimiery Szymanowskiej, urodzony w Zaborowie 08.02.1893.

MILEWSKI Marian, syn Stanisława i Marianny Kamińskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 10.08.1901.

MILEWSKI Władysław, syn Antoniego i Weroniki Dobkowskiej, urodzony w Świdrach 28.09.1897.

MILEWSKI Władysław, syn Konstantego i Pauliny Górskiej, urodzony w Danowie 25.01.1890.

MILEWSKI Władysław, syn Leopolda i Kazimiery Szymanowskiej, urodzony w Zaborowie 12.12.1889.

MODRZEWSKI Władysław lat 49, urodzony w Starej Wsi, parafia Kock, komornik dla powiatu szczuczyńskiego, syn Polikarpa i Weroniki Krasuskiej, mąż Józefy Sapińskiej, zmarł w Obrytkach 17.03.1894.

MODZELEWSKA Czesława Marianna, córka Stanisława i Antoniny Wiktorowicz, urodzona w Świdrach 11.11.1901.

MODZELEWSKA Franciszka, córka Seweryna Aleksandra i Aleksandry Skrodzkiej, urodzona w Świdrach 03.04.1902.

MODZELEWSKA Marianna, córka Konstantego i Wiktorii Godlewskiej, urodzona w Godlewie 02.02.1901.

MODZELEWSKA Rozalia, córka Władysława i Józefy Szczesik, urodzona w Niedźwiedzkich 16.03.1899.

MODZELEWSKA Stanisława lat 12, córka Konstantego i Marianny Godlewskiej, zmarła w Godlewie 11.08.1892.

MODZELEWSKA Władysława, córka Stanisława i Antoniny Wiktorowicz, urodzona w Świdrach 24.02.1899.

MODZELEWSKA Teofila, córka Konstantego i Wiktorii Godlewskiej, urodzona w Godlewie 20.12.1890. Zmarła 04.01.1891.

MODZELEWSKI Antoni, syn Konstantego i Wiktorii Godlewskiej, urodzony w Godlewie 03.04.1896.

MODZELEWSKI Dominik, syn Józefa i Aleksandry Godlewskiej, urodzony w Stawianach 21.02.1891.

MODZELEWSKI Franciszek, syn Konstantego i Wiktorii Godlewskiej, urodzony w Godlewie 23.10.1891. Żona Marianna Załuska. Ślub w Wąsoszu 27.01.1914.

MODZELEWSKI Józef lat 68, urodzony w Zawadach, syn rodziców niepamiętnych, mąż Józefy Łoszewskiej, zmarł w Świdrach 01.04.1892.

MODZELEWSKI Leon, syn Konstantego i Wiktorii Godlewskiej, urodzony w Godlewie 30.08.1902.

MODZELEWSKI Stanisław, syn Konstantego i Wiktorii Godlewskiej, urodzony w Godlewie 31.07.1897.

MODZELEWSKI Stanisław, syn Władysława i Józefy Szczesik, urodzony w Niedźwiedzkich 24.04.1897.

MOŚCICKI Bogdan Kajetan, syn Kajetana Kazimierza, starszego inżyniera miasta Warszawy, właściciela majątku Ławsk i Janiny Anny Lucyny Rychter, urodzony w Ławsku 08.08.1898.

MROCZKOWSKA Aleksandra, córka Aleksandra i Korneli Skrodzkiej, urodzona w Czerwonkach 13.10.1898.

MROCZKOWSKA Aniela, córka Jana i Katarzyny Szleszyńskiej, urodzona w Wojsławach 23.07.1898.

MROCZKOWSKA Aniela, córka Romualda i Stefani Fronczkowskiej, urodzona w Wojsławach 19.12.1903.

MROCZKOWSKA Anna, córka Ksawerego i Adeli Kolankiewicz, urodzona w Wojsławach 13.06.1898.

MROCZKOWSKA Helena, córka Andrzeja i Bronisławy Truszkowskiej, urodzona w Świdrach 20.04.1897.

MROCZKOWSKA Helena, córka Franciszka i Aleksandry Romanow, urodzona w Wojsławach 20.11.1890.

MROCZKOWSKA Józefa, córka Jana i Katarzyny Szleszyńskiej, urodzona w Wojsławach 23.07.1898.

MROCZKOWSKA Kamila, córka Aleksandra i Eleonory Świderskiej, urodzona w Wojsławach 22.11.1891.

MROCZKOWSKA Karolina lat 69, córka Grzegorza i Anny Świderskiej, żona Pawła Wojsława, zmarła w Wojsławach 08.01.1892, 5/1892.

MROCZKOWSKA Leokadia, córka Mateusza i Pauliny Darwickiej, urodzona w Konopkach 23.08.1892.

MROCZKOWSKA Marianna, córka Aleksandra i Kamili Skrodzkiej, urodzona w Czerwonkach 27.03.1892.

MROCZKOWSKA Marianna, córka Franciszka i Marianny Grabowskiej, urodzona w Kownatkach 30.07.1899.

MROCZKOWSKA Romualda, córka Stanisława i Katarzyny Foltyńskiej, urodzona w Wojsławach 25.08.1897.

MROCZKOWSKA Władysława, córka Aleksandra i Eleonory Świderskiej, urodzona w Wojsławach 17.07.1897.

MROCZKOWSKA Władysława, córka Franciszka i Franciszki Żebrowskiej, urodzona w Wojsławach 20.11.1900.

MROCZKOWSKA Zofia, córka Andrzeja i Bronisławy Truszkowskiej, urodzona w Świdrach 18.11.1899.

MROCZKOWSKI Antoni, syn Aleksandra i Kamili Skrodzkiej, urodzony w Czerwonkach 12.10.1901.

MROCZKOWSKI Bolesław, syn Franciszka i Franciszki Żebrowskiej, urodzony w Wojsławach 30.06.1896.

MROCZKOWSKI Bronisław, syn Franciszka i Franciszki Żebrowskiej, urodzony w Wojsławach 20.10.1892.

MROCZKOWSKI Feliks lat 17, syn Jana i Karoliny Grabowskiej, zmarł w Czerwonkach 08.12.1890.

MROCZKOWSKI Franciszek lat 40, syn Bonifacego i Wiktorii  Żebrowskiej, mąż Aleksandry Roman, zmarła w Wojsławach 25.06.1892.

MROCZKOWSKI Franciszek, syn Stanisława i Katarzyny Foltyńskiej, urodzony w Wojsławach 07.09.1901.

MROCZKOWSKI Henryk, syn Feliksa i Józefy Gutowskiej, urodzony w Wojsławach 11.01.1902.

MROCZKOWSKI Józef, syn Aleksandra i Eleonory Świderskiej, urodzony w Wojsławach 23.03.1901.

MROCZKOWSKI Józef lat 85, syn rodziców niepamiętnych, mąż Magdaleny Sikorskiej, zmarł w Wojsławach 27.02.1890.

MROCZKOWSKI Konstanty, syn Andrzeja i Bronisławy Truszkowskiej, urodzony w Świdrach 20.10.1891.

MROCZKOWSKI Maciej lat 80, syn rodziców niepamiętnych, wdowiec po Annie Milewskiej, zmarł w Wojsławach 24.09.1892.

MROCZKOWSKI Piotr, syn Jana i Katarzyny Sleszyńskiej, urodzony w Wojsławach 08.07.1891.

MROCZKOWSKI Piotr, syn Ksawerego i Adeli Kalenkiewicz, urodzony w Wojsławach 02.12.1891.

MROCZKOWSKI Romuald, syn Aleksandra i Joanny Święcińskiej, urodzony w Gutkach 16.08.1890.

MROCZKOWSKI Romuald, syn Antoniego i Antoniny Skrodzkiej, urodzony w Czerwonkach 13.06.1896.

MROCZKOWSKI Romuald, syn Ksawerego i Adeli Kalenkiewicz, urodzony w Wojsławach 28.02.1903.

MROCZKOWSKI Teodor, syn Antoniego i Antoniny Skrodzkiej, urodzony w Czerwonkach 06.11.1898.

MROCZKOWSKI Wacław, syn Ksawerego i Adeli Kalenkiewicz, urodzony w Wojsławach 15.10.1901.

MROCZKOWSKI Witold, syn Aleksandra i Kamili Skrodzkiej, urodzony w Czerwonkach 14.06.1903.

MROCZKOWSKI Zygmunt, syn Ksawerego i Adeli Kalenkiewicz, urodzony w Wojsławach 30.09.1890. Zmarł 28.11.1890.

MŚCICHOWSKA Bolesława, córka Józefa i Anny Sulewskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 25.03.1893. Zmarła 31.03.1893.

MŚCICHOWSKA Feliksa Marianna, córka Józefa i Anny Sulewskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 04.01.1892. Zmarła 23.03.1892.

MŚCICHOWSKA Genowefa, córka Antoniego i Zofii Kalinowskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 03.08.1901.

MŚCICHOWSKA Genowefa, córka Józefa i Anny Sulewskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 30.05.1897.

MŚCICHOWSKA Helena, córka Leopolda i Pauliny Kurkowskiej, urodzona w Zalesiu 25.11.1901.

MŚCICHOWSKA Janina, córka Antoniego i Zofii Kalinowskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 14.10.1903.

MŚCICHOWSKA Kamila 2 tygodnie, córka Leopolda i Pauliny Kurkowskiej, zmarła w Zalesiu 14.06.1893.

MŚCICHOWSKA Leokadia, córka Antoniego i Zofii Kalinowskiej, urodzona w Niedźwieckich 20.11.1899.

MŚCICHOWSKA Romualda, córka Józefa i Anny Sulewskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 20.08.1900.

MŚCICHOWSKA Teofila lat 6, córka Józefa i Franciszki Kurkowskiej, zmarła w Sulewie Kownatach 04.08.1892.

MŚCICHOWSKA Teofila lat 70, urodzona w Klimaszewnicy, córka Szymona i Józefy Klimaszewskiej, wdowa po Franciszku Zaborowskim, zmarła w Sulewie Kownatach 30.06.1892, 138/1892.

MŚCICHOWSKI Bolesław, syn Józefa i Anny Sulewskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 24.11.1890.

MŚCICHOWSKI Franciszek, syn Józefa i Anny Sulewskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 20.12.1903.

MŚCICHOWSKI Józef, syn Józefa i Anny Sulewskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 26.07.1899.

MŚCICHOWSKI Szymon Marcin, syn Franciszka i Władysławy Mikuckiej, urodzony w Sulewie Kownatach 18.07.1891. Zmarł 07.09.1892.

MŚCICHOWSKI Władysław, syn Leopolda i Pauliny Kurkowskiej, urodzony w Zalesiu 05.07.1891. Zmarł 23.05.1892.

MŚCICHOWSKI Władysław, syn Leopolda i Pauliny Kurkowskiej, urodzony w Zalesiu 03.12.1898.

NIEBRZYDOWSKA Antonina, córka Walentego i Wiktorii Świderskiej, urodzona w Sokołach 02.03.1901.

NIEBRZYDOWSKA Apolonia, córka Stanisława i Bronisławy Mikuckiej, urodzona w Obrytkach 14.02.1897. Mąż Jan Cwalina. Ślub w Wąsoszu 22.02.1922.

NIEBRZYDOWSKA Helena, córka Michała i Franciszki Danowskiej, urodzona w Świdrach 05.02.1902.

NIEBRZYDOWSKA Joanna, córka Stanisława i Aleksandry Kamińskiej, urodzona w Sokołach 16.11.1890.

NIEBRZYDOWSKA Józefa, córka Aleksandra i Rozalii Modzelewskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 17.02.1900.

NIEBRZYDOWSKA Józefa, córka Stanisława i Aleksandry Kamińskiej, urodzona w Sokołach 23.01.1893.

NIEBRZYDOWSKA Konstancja, córka Stanisława i Bronisławy Mikuckiej, urodzona w Obrytkach 30.10.1902.

NIEBRZYDOWSKA Leokadia, córka Andrzeja i Marianny Kownackiej, urodzona w Danowie 09.01.1897.

NIEBRZYDOWSKA Leokadia, córka Andrzeja i Marianny Kownackiej, urodzona w Danowie 31.03.1904.

NIEBRZYDOWSKA Marianna, córka Grzegorza i Józefy Mroczkowskiej, urodzona w Wojsławach 02.07.1897.

NIEBRZYDOWSKA Natalia, córka Stanisława i Aleksandry Kamińskiej, urodzona w Sokołach 05.02.1900.

NIEBRZYDOWSKA Regina, córka Telesfora i Marcjanny Niebrzydowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 26.08.1902.

NIEBRZYDOWSKA Rozalia, córka Aleksandra i Rozalii Modzelewskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 26.01.1898.

NIEBRZYDOWSKA Salomea, córka Walentego i Wiktorii Świderskiej, urodzona w Sokołach 18.07.1891.

NIEBRZYDOWSKA Stanisława, córka Andrzeja i Marianny Kownackiej, urodzona w Danowie 01.05.1902.

NIEBRZYDOWSKA Zofia, córka Stanisława i Aleksandry Kamińskiej, urodzona w Sokołach 24.01.1896.

NIEBRZYDOWSKI Adam, syn Konstantego i Rozalii Sulewskiej, urodzony w Sulewie Prusach 13.07.1890.

NIEBRZYDOWSKI Aleksander, syn Jana i Rozalii Górskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 30.01.1901.

NIEBRZYDOWSKI Antoni, syn Grzegorza i Józefy Mroczkowskiej, urodzony w Wojsławach 31.03.1902.

NIEBRZYDOWSKI Bolesław, syn Stanisława i Bronisławy Mikuckiej, urodzony w Obrytkach 25.02.1899.

NIEBRZYDOWSKI Dominik, syn Ignacego i Marianny Chrzanowskiej, urodzony w Danowie 15.07.1890.

NIEBRZYDOWSKI Franciszek, syn Stanisława i Aleksandry Kamińskiej, urodzony w Sokołach 14.02.1903.

NIEBRZYDOWSKI Franciszek, syn Telesfora i Marcjanny Niebrzydowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 09.09.1898.

NIEBRZYDOWSKI Franciszek, syn Wacława i Franciszki Bagińskiej, urodzony w Sokołach 24.11.1900.

NIEBRZYDOWSKI Ignacy lat 55, urodzony w Obrytkach, syn rodziców niepamiętnych, mąż Marianny Chrzanowskiej, zmarł w Danowie 06.05.1891.

NIEBRZYDOWSKI Jan, syn Grzegorza i Józefy Mroczkowskiej, urodzony w Wojsławach 24.10.1899.

NIEBRZYDOWSKI Jan, syn Józefa i Salomei Filochowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 19.10.1892.

NIEBRZYDOWSKI Jan, syn Walentego i Wiktorii Świderskiej, urodzony w Wojsławach 10.10.1896.

NIEBRZYDOWSKI Józef, syn Władysława i Władysławy Danowskiej, urodzony w Sulewie Prusach 22.01.1898.

NIEBRZYDOWSKI Julian, syn Andrzeja i Marianny Kownackiej, urodzony w Danowie 12.02.1898.

NIEBRZYDOWSKI Ludwik 10 miesięcy, syn Walentego i Wiktorii Świderskiej, zmarł w Sokołach 02.08.1890.

NIEBRZYDOWSKI Marian, syn Stanisława i Bronisławy Mikuckiej, urodzony w Obrytkach 03.07.1901.

NIEBRZYDOWSKI Stanisław, syn Grzegorza i Józefy Mroczkowskiej, urodzony w Wojsławach 05.07.1892.

NIEBRZYDOWSKI Stanisław, syn Jana i Pauliny Konopki, urodzony w Wojsławach 15.05.1890. Żona Helena Borawska. Ślub w Słuczu 07.02.1910.

NIEBRZYDOWSKI Stanisław, syn Jana i Rozalii Górskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 13.12.1902.

NIEBRZYDOWSKI Stanisław, syn Michała i Franciszki Danowskiej, urodzony w Świdrach 01.05.1897.

NIEBRZYDOWSKI Stanisław, syn Wacława i Franciszki Bagińskiej, urodzony w Sokołach 17.02.1903.

NIEBRZYDOWSKI Tytus, syn Wacława i Franciszki Bagińskiej, urodzony w Sokołach 14.01.1892.

NIEBRZYDOWSKI Wacław, syn Telesfora i Marcjanny Niebrzydowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 26.10.1899.

NIEBRZYDOWSKI Wincenty, syn Aleksandra i Rozalii Modzelewskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 11.10.1890.

NIEBRZYDOWSKI Władysław, syn Andrzeja i Marianny Kownackiej, urodzony w Danowie 19.07.1900.

NIEBRZYDOWSKI Władysław, syn Michała i Franciszki Danowskiej, urodzony w Świdrach 29.09.1899.

NIEBRZYDOWSKI Władysław, syn Wacława i Franciszki Bagińskiej, urodzony w Sokołach 26.06.1898.

NIECIKOWSKI Bolesław, syn Aleksandra i Aleksandry Ekstowicz, urodzony w Kieljanach 04.03.1893.

NIECIKOWSKI Julian, syn Aleksandra i Aleksandry Ekstowicz, urodzony w Kieljanach 06.01.1891.

NIEDŹWIECKA Józefa, córka Aleksandra i Aleksandry Nowackiej, urodzona w Niedźwiedzkich 13.01.1901.

NIEDŹWIECKA Marianna, córka Aleksandra i Aleksandry Nowickiej, urodzona w Niedźwiedzkich 17.11.1897.

NIEDŹWIECKA Wiktoria 4 lata, córka Augustyna i Katarzyny Przyborowskiej, zmarła w Niedźwieckich 06.09.1892.

NIEDŹWIECKI Dominik lat 6, syn Józefa i Franciszki Górskiej, zmarł w Niedźwieckich 19.07.1892.

NIEDŹWIECKI Władysław, syn Stanisława i Julianny Gosiewskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 22.11.1897.

OBRYCKA Marcela, córka Kajetana i Franciszki Enszport, urodzona w Godlewie 01.01.1893.

OBRYCKA Stanisława, córka Kajetana i Franciszki Enszport, urodzona w Godlewie 22.08.1898.

OBRYCKA Waleria, córka Kajetana i Franciszki Eiszport, urodzona w Godlewie 29.06.1890. Zmarła 16.08.1890.

OBRYCKI Józef, syn Kajetana i Franciszki Enszport, urodzony w Godlewie 01.10.1891. Zmarł 03.12.1891.

OBRYCKI Kajetan, syn Kajetana i Franciszki Enszport, urodzony w Godlewie 31.08.1901.

OBRYCKI Wiktor lat 72, syn Wojciecha i Teresy Godlewskiej, wdowiec po Rozalii Danowskiej, zmarł w Godlewie 26.02.1890.

OLSZEWSKA Jadwiga, córka Jana, ekonoma i Aleksandry Mościckiej, urodzona w Ławsku 06.06.1890.

OLSZEWSKA Marianna lat 30, córka Jakuba i Katarzyny Łaguny, żona Piotra Grądzkiego, zmarła w Czerwonkach 09.08.1891.

OLSZEWSKI Antoni lat 15, syn Ludwika i Rozalii Enszport, zmarł w Siankowiźnie 08.05.1893.

OLSZEWSKI Teofil lat 6, syn Ludwika i Rozalii Enszport, zmarł w Siankowiźnie 15.05.1893.

PERKOWSKA Helena, córka Adolfa i Marianny Sulewskiej, urodzona w Obrytkach 15.06.1898.

PERKOWSKA Wanda, córka Adolfa i Marianny Sulewskiej, urodzona w Bagienicach 20.03.1892.

PERKOWSKI Jan lat 56, urodzony w Perkach Lachach, syn Szymona i Franciszki Grochowskiej, mąż Julianny, zmarł w Dołęgach 05.02.1891.

PIEŃCZYKOWSKA Bronisława, córka Jakuba i Adeli Godlewskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 03.09.1902.

PIEŃCZYKOWSKA Eleonora, córka Jakuba i Adeli Godlewskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 27.06.1900.

PIEŃCZYKOWSKA Jadwiga, córka Józefa i Walerii Gutowskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 26.03.1902.

PIEŃCZYKOWSKA Salomea lat 53, urodzona w Sokołach, córka Ignacego i Tekli, żona Wojciecha Świderskiego, zmarła w Zofiówce 30.12.1890.

PIEŃCZYKOWSKA Stanisława, córka Józefa i Walerii Gutowskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 18.11.1899.

PIEŃCZYKOWSKI Franciszek, syn Jakuba i Adeli Godlewskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 09.09.1897.

PIEŃCZYKOWSKI Stanisław, syn Jakuba i Adeli Godlewskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 27.05.1899.

PIEŃCZYKOWSKI Władysław, syn Józefa i Walerii Gutowskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 14.09.1891. Zmarł 16.06.1893.

POLKOWSKA Jadwiga, córka Franciszka i Korneli Chojnowskiej, urodzona w Kownatkach 25.03.1893.

POLKOWSKA Natalia, córka Antoniego i Barbary Gaweckiej, urodzona w Żebrach 23.06.1896. Mąż Aleksander Jabłoński. Ślub w Wąsoszu 20.06.1923.

PRACKA Adamina Maria, córka Edwarda i Franciszki Figaszewskiej, urodzona w Ławsku 21.12.1895.

PRZECHOCKA Anastazja lat 5, córka Antoniego i Adeli Zaleskiej, zmarła w Kramarzewie 13.04.1892.

PRZECHOCKA Waleria lat 3, córka Antoniego i Adeli Zalewskiej, zmarła w Kramarzewie 17.04.1892.

PRZECHODZKA Helena, córka Antoniego i Adeli Zaleskiej, urodzona w Kramarzewie 18.03.1896.

PRZECHODZKA Jadwiga, córka Antoniego i Walerii Zalewskiej, urodzona w Kramarzewie 14.01.1903.

PRZECHODZKA Leokadia, córka Antoniego i Adeli Zalewskiej, urodzona w Kramarzewie 14.07.1898.

PRZECHODZKA Natalia Aleksandra, córka Aleksandra i Marianny Maliszewskiej, urodzona w Danowie 03.11.1902.

PRZECHODZKA Wanda, córka Antoniego i Adeli Zalewskiej, urodzona w Kramarzewie 07.11.1891. Zmarła 05.01.1893.

RACKA Janina Maria, córka Jana i Marianny Arciszewskiej, urodzona w Nieckowie 14.06.1892.

RACKA Stefania Elżbieta, córka Jana gorzelnika i Marianny Arciszewskiej, urodzona w Nieckowie 12.02.1841.

RADKOWSKA Kazimiera, córka Antoniego i Julii Dobrzyckiej, urodzona w Grendach 13.05.1902.

RAMOTOWSKA Anna, córka Jakuba i Pauliny Sulewskiej, urodzona w Bzurach 20.09.1898.

RAMOTOWSKA Eugenia, córka Edwarda i Antoniny Żelachowskiej, urodzona w Danowie 01.06.1896. Mąż Bolesław Kisielewski. Ślub w Wąsoszu 18.11.1913.

RAMOTOWSKA Felicja, córka Juliana i Stefani Załuski, urodzona w Danowie 24.07.1890.

RAMOTOWSKA Helena, córka Szymona i Joanny Konopki, urodzona w Kownatkach 09.02.1890.

RAMOTOWSKA Helena, córka Szymona i Joanny Konopki, urodzona w Kownatkach 07.11.1892. Zmarła 06.12.1892.

RAMOTOWSKA Józefa, córka Jakuba i Pauliny Sulewskiej, urodzona w Bzurach 23.05.1891. Mąż Stanisław Konopka. Ślub w Wąsoszu 11.11.1913.

RAMOTOWSKA Kamila, córka Bolesława i Konstancji Borawskiej, urodzona w Danowie 10.01.1900.

RAMOTOWSKA Karolina lat 57, córka Piotra i Agnieszki Budnej, żona Kajetana Borawskiego, zmarła w Konopkach 06.02.1894.

RAMOTOWSKA Leokadia, córka Bolesława i Konstancji Borawskiej, urodzona w Danowie 17.12.1891. Zmarła 07.02.1892.

RAMOTOWSKA Małgorzata, córka Szymona i Joanny Konopki, urodzona w Kownatkach 04.07.1898.

RAMOTOWSKA Natalia, córka Bolesława i Konstancji Borawskiej, urodzona w Danowie 07.08.1897.

RAMOTOWSKA Natalia Marianna, córka Bolesława i Konstancji Borawskiej, urodzona w Danowie 16.07.1896.

RAMOTOWSKA Scholastyka, córka Szymona i Joanny Konopki, urodzona w Kownatkach 01.03.1891.

RAMOTOWSKA Stefania, córka Władysława i Rozalii Grabowskiej, urodzona w Lipnikach 07.04.1890. Zmarła 20.07.1890.

RAMOTOWSKA Władysława, córka Edwarda i Antoniny Żelachowskiej, urodzona w Danowie 26.10.1899.

RAMOTOWSKA Zofia, córka Szymona i Joanny Konopki, urodzona w Kownatkach 05.12.1903.

RAMOTOWSKI Antoni Izydor, syn Bolesława i Konstancji Borawskiej, urodzony w Danowie 14.05.1902.

RAMOTOWSKI Dominik, syn Józefa i Marianny Kowalewskiej, urodzony w Bzurach 22.01.1898.

RAMOTOWSKI Edward, syn Edwarda i Antoniny Żelachowskiej, urodzony w Danowie 23.02.1892. Zmarł 29.11.1892.

RAMOTOWSKI Edward, syn Szymona i Joanny Konopki, urodzony w Kownatkach 14.10.1901.

RAMOTOWSKI Eugeniusz, syn Juliana i Stefani Załuski, urodzony w Danowie 02.10.1901.

RAMOTOWSKI Hipolit, syn Jakuba i Pauliny Sulewskiej, urodzony w Bzurach 19.08.1897.

RAMOTOWSKI Mieczysław, syn Juliana i Stefani Załuski, urodzony w Danowie 25.08.1899.

RAMOTOWSKI Piotr, syn Bolesława i Konstancji Borawskiej, urodzony w Danowie 31.01.1893.

RAMOTOWSKI Piotr, syn Józefa i Marianny Sedorowicz, urodzony w Bzurach 28.02.1901.

RAMOTOWSKI Sabin, syn Szymona i Joanny Konopki, urodzony w Kownatkach 30.06.1896.

RAMOTOWSKI Stanisław, syn Edwarda i Antoniny Żelachowskiej, urodzony w Danowie 10.12.1901.

RAMOTOWSKI Stanisław, syn Jakuba i Pauliny Sulewskiej, urodzony w Bzurach 16.03.1902.

RAMOTOWSKI Stanisław, syn Juliana i Stefani Załuski, urodzony w Danowie 25.08.1899.

RAMOTOWSKI Stanisław lat 10, syn Karola i Karoliny Truszkowskiej, zmarł w Danowie 17.11.1892.

RAMOTOWSKI Wacław, syn Józefa i Marianny Sedorowicz, urodzony w Bzurach 25.04.1904.

RAMOTOWSKI Władysław Maciej, syn Aleksandra i Marianny Konopki, urodzony w Kramarzewie 26.02.1902.

RAWA Czesława, córka Józefa i Marianny Borawskiej, urodzona w Bagienicach 28.08.1903.

RAWA Jan, syn Władysława i Katarzyny Świderskiej, urodzony w Bagienicach 05.04.1902.

RAWA Kleofas 5 lat i 6 miesięcy, syn Adama i Anny Sulewskiej, zmarł w Bagienicach 07.03.1890.

RAWA Marianna, córka Władysława i Katarzyny Świderskiej, urodzona w Bagienicach 31.01.1900.

RAWA Władysław, syn Józefa i Marianny Borawskiej, urodzony w Bagienicach 08.11.1900.

ROGOWSKA Hieronima, córka Jana i Zofii Rogalskiej, urodzona w Możdżeniach 20.05.1898.

ROGOWSKA Kazimiera, córka Jana i Zofii Rogalskiej, urodzona w Możdżeniach 09.08.1900.

ROGOWSKI Antoni lat 78, urodzony w Toczyłowie, syn Józefa i Agnieszki Sulewskiej, mąż Wiktorii Ramotowskiej, zmarł w Lipniku 20.02.1890.

ROGOWSKI Franciszek, syn Jana i Zofii Rogalskiej, urodzony w Możdżeniach 29.01.1903.

ROMAN Aleksander, syn Franciszka i Józefy Ołdakowskiej, urodzony w Wąsoszu 14.12.1900.

ROMAN Felicja, córka Franciszka i Józefy Ołdakowskiej, urodzona w Wąsoszu 29.11.1902.

ROMAN Rozalia, córka Franciszka i Józefy Ołdakowskiej, urodzona w Wąsoszu 11.03.1897.

ROMAN Rozalia, córka Franciszka i Franciszki Filipkowskiej, urodzona w Wąsoszu 03.09.1891. Zmarła 26.09.1893.

ROZMIERSKI Czesław Feliks, syn Kazimierza Nikodema, właściciela majątku Obrytki i Aurelii Kosiorek, urodzony w Obrytkach 28.11.1902.

RUPIŃSKA Anna, córka Jana i Franciszki Ołdakowskiej, urodzona w Godlewie 28.07.1900.

RUPIŃSKA Helena, córka Jana i Franciszki Ołdakowskiej, urodzona w Godlewie 14.10.1892. Zmarła 29.11.1892.

RUPIŃSKA Marianna, córka Jana i Franciszki Ołdakowskiej, urodzona w Godlewie 26.09.1896.

RUPIŃSKI Antoni, syn Jana i Franciszki Ołdakowskiej, urodzony w Godlewie 24.07.1891. Zmarł 04.08.1891.

RUPIŃSKI Franciszek, syn Jana i Franciszki Ołdakowskiej, urodzony w Godlewie 10.10.1903.

RUPIŃSKI Józef półtora roku, syn Jana i Franciszki Ołdakowskiej, zmarł w Godlewie 20.06.1890.

RUTKOWSKA Anna, córka Jana i Anny Danowskiej, urodzona w Bagienicach 18.04.1898.

RUTKOWSKA Karolina 10 lat, córka Józefa i Pauliny Kieljan, zmarła w Bagienicach 23.06.1892.

RUTKOWSKA Leokadia Marianna, córka Jana i Anny Danowskiej, urodzona w Bagienicach 15.07.1899.

RUTKOWSKA Weronika, córka Fryzantego i Julianny Łosiewskiej, urodzona w Bagienicach 15.02.1890.

RUTKOWSKA Władysława, córka Jana i Anny Danowskiej, urodzona w Bagienicach 16.01.1892. Zmarła 24.10.1892.

RUTKOWSKI Aleksander, syn Aleksandra i Franciszki Chmielewskiej, urodzony w Sulewie Prusach 02.08.1898.

RUTKOWSKI Aleksander, syn Józefa i Pauliny Biedrzyckiej, urodzony w Sulewie Prusach 16.10.1891.

RUTKOWSKI Jan, syn Jana i Anny Danowskiej, urodzony w Sulewie Prusach 08.11.1902.

RUTKOWSKI Jan, syn Józefa i Pauliny Biedrzyckiej, urodzony w Sulewie Prusach 16.10.1891.

RUTKOWSKI Stanisław, syn Jana i Anny Danowskiej, urodzony w Bagienicach 01.01.1897.

RYDZEWSKA Bolesława, córka Marcelego i Michaliny Karwowskiej, urodzona w Zaborowie 13.04.1897.

RYDZEWSKA Kamila, córka Aleksandra i Antoniny Waszkiewicz, urodzona w Żebrach 29.10.1897.

RYDZEWSKI Aleksander 4 lata, syn Aleksandra i Emilii Wojsław, zmarł w Kownatkach 24.03.1892.

RYDZEWSKI Jan, syn Marcelego i Michaliny Godlewskiej, urodzony w Zaborowie 12.10.1892. Zmarł 27.11.1892.

RYDZEWSKI Paweł, syn Stanisława i Konstancji Danowskiej, urodzony w Zaborowie 22.03.1891.

RYDZEWSKI Stanisław lat 73, urodzony w Święcieninie, syn rodziców niepamiętnych, mąż Konstancji Danowskiej, zmarł w Zaborowie 10.12.1892.

RYDZEWSKI Wacław, syn Stanisława i Aleksandry Zalewskiej, urodzony w Zaborowie 01.01.1904.

RYDZEWSKI Władysław, syn Marcelego i Michaliny Godlewskiej, urodzony w Zaborowie 15.05.1902.

RYMKIEWICZ Ludwik Symforjan Rajmund lat 68, ksiądz urodzony w Kroży w guberni kowieńskiej, syn Tomasza i Ewy Stankiewicz, zmarł w Wąsoszu 30.03.1890.

SADOWSKA Amelia, córka Romana i Pauliny Godlewskiej, urodzona w Bzurach 28.11.1891.

SADOWSKA Stanisława, córka Romana i Pauliny Godlewskiej, urodzona w Bzurach 17.07.1897.

SERAKOWSKA Stanisława, córka Michała i Ewy Modzelewskiej, urodzona w Godlewie 28.09.1891.

SIENICKA Anna, córka Józefa i Korneli Bogusz, urodzona w Czerwonkach 28.01.1896.

SIENICKA Kazimiera, córka Józefa i Korneli Bogusz, urodzona w Czerwonkach 13.03.1900.

SIENICKA Wanda, córka Józefa i Korneli Bogusz, urodzona w Czerwonkach 18.01.1891. Zmarła 22.07.1892.

SIENICKI Kazimierz, syn Józefa i Korneli Bogusz, urodzony w Czerwonkach 01.10.1897.

SIENICKI Kazimierz, syn Juliana i Marianny Gosiewskiej, urodzony w Wąsoszu 29.06.1900.

SIERAKOWSKA Stefania, córka Michała i Ewy Modzelewskiej, urodzona w Godlewie 31.12.1901.

SIERAKOWSKI Józef, syn Władysława i Antoniny Koniecko, urodzony w Godlewie 04.08.1902.

SKRODZKA Adela, córka Albina i Pauliny Dzięgielewskiej, urodzona w Grozimach 01.11.1896.

SKRODZKA Aleksandra Katarzyna, córka Aleksandra i Antoniny Szejko, urodzona w Grozimach 25.11.1902.

SKRODZKA Anna, córka Wiktora i Aleksandry Kuczyńskiej, urodzona w Wojsławach 14.11.1903.

SKRODZKA Czesława, córka Jakuba i Feliksy Szleszyńskiej, urodzona w Zalesiu 13.09.1898.

SKRODZKA Eugenia Helena, córka Aleksandra i Antoniny Szejko, urodzona w Grozimach 02.10.1901.

SKRODZKA Henryka, córka Jakuba i Feliksy Szleszyńskiej, urodzona w Zalesiu 28.05.1904.

SKRODZKA Marianna Waleria, córka Albina i Pauliny Dzięgielewskiej, urodzona w Grozimach 01.10.1902.

SKRODZKA Paulina Antonina, córka Albina i Pauliny Dzięgielewskiej, urodzona w Grozimach 14.03.1904.

SKRODZKA Romualda, córka Ignacego i Józefy Gromadzkiej, urodzona w Smolnikach 22.03.1893. Zmarła 23.04.1893.

SKRODZKA Stanisława, córka Józefa i Katarzyny Świderskiej, urodzona w Świdrach 09.04.1890.

SKRODZKA Stanisława, córka Stanisława i Matyldy Cwaliny, urodzona w Konieckach Dużych 17.05.1891.

SKRODZKI Aleksander, syn Aleksandra i Feliksy Kowalskiej, urodzony w Konieckach 14.10.1900.

SKRODZKI Bolesław, syn Wiktora i Aleksandry Kuczyńskiej, urodzony w Wojsławach 08.01.1897.

SKRODZKI Franciszek, syn Albina i Pauliny Dzięgielewskiej, urodzony w Grozimach 24.01.1892.

SKRODZKI Franciszek, syn Piotra i Joanny Gutowskiej, urodzony w Konieckach Rostruszewie 14.04.1892. Zmarł 15.02.1894.

SKRODZKI Franciszek, syn Wiktora i Aleksandry Kuczyńskiej, urodzony w Wojsławach 16.07.1900.

SKRODZKI Henryk, syn Wiktora i Aleksandry Kuczyńskiej, urodzony w Wojsławach 28.02.1891. Zmarł 12.03.1891.

SKRODZKI Ignacy, syn Adama i Marianny Święcińskiej, urodzony w Wąsoszu 31.01.1898.

SKRODZKI Ignacy lat 80, urodzony w Surałach, wdowiec po Marcie Malinowskiej, zmarł w Wojsławach 26.01.1892.

SKRODZKI Jakub Franciszek, syn Albina i Pauliny Dzięgielewskiej, urodzony w Grozimach 25.07.1900.

SKRODZKI Jan, syn Albina i Pauliny Dzięgielewskiej, urodzony w Grozimach 21.07.1899.

SKRODZKI Leon, syn Wiktora i Aleksandry Kuczyńskiej, urodzony w Wojsławach 17.03.1892.

SKRODZKI Wacław, syn Jakuba i Feliksy Szleszyńskiej, urodzony w Zalesiu 28.09.1897.

SKRODZKI Wacław, syn Jakuba i Feliksy Szleszyńskiej, urodzony w Zalesiu 20.07.1900.

SOKOŁOWSKA Józefa, córka Wiktora i Józefy Dąbrowskiej, urodzona w Wąsoszu 27.07.1891. Zmarła 19.04.1893.

SOKOŁOWSKA Karolina lat 63, urodzona w Kołakach, córka Adama i Agnieszki, żona Franciszka Dąbrowskiego, zmarła w Konieckach 30.03.1891.

SOKOŁOWSKA Marianna, córka Wiktora i Józefy Dąbrowskiej, urodzona w Wąsoszu 25.09.1896. Mąż Józef Feliks Bednarowicz. Ślub w Wąsoszu 09.10.1912.

SOKOŁOWSKA Stanisława, córka Stanisława i Aleksandry Rogowskiej, urodzona w Możdżeniach 25.12.1890.

SOKOŁOWSKA Stefania, córka Stanisława i Aleksandry Rogowskiej, urodzona w Możdżeniach 16.07.1899.

SOKOŁOWSKI Antoni, syn Wiktora i Józefy Dąbrowskiej, urodzony w Wąsoszu 13.07.1899.

SOKOŁOWSKI Jan 4 lata, syn Piotra i Rozalii Rożeńskiej, zmarł w Lipniku 21.04.1890.

SOKOŁOWSKI Jan, syn Wiktora i Józefy Dąbrowskiej, urodzony w Wąsoszu 07.02.1890. Zmarł 06.05.1890.

SOKOŁOWSKI Józef, syn Stanisława i Aleksandry Rogowskiej, urodzony w Możdżeniu 15.02.1896.

SOLIŃSKI Eugeniusz Paweł, syn Mikołaja i Sabiny Górskiej, urodzony w Świdrach 02.06.1891.

STANKIEWICZ Eleonora, córka Kajetana i Karoliny Jankowskiej, urodzona w Kramarzewie 29.07.1892.

STANKIEWICZ Jakub, syn Kajetana i Karoliny Jankowskiej, urodzony w Kramarzewie 30.07.1903.

STANKIEWICZ Janina, córka Kajetana i Karoliny Jankowskiej, urodzona w Kramarzewie 01.02.1897.

STANKIEWICZ Karolina, córka Kajetana i Karoliny Jankowskiej, urodzona w Kramarzewie 29.04.1901.

STANKIEWICZ Kazimiera, córka Kajetana i Karoliny Jankowskiej, urodzona w Kramarzewie 21.01.1891. Mąż Adam Czaplicki. Ślub w Wąsoszu 22.02.1909.

STANKIEWICZ Michalina, córka Kajetana i Karoliny Jankowskiej, urodzona w Kramarzewie 13.09.1899.

STANKIEWICZ Stefan, syn Kajetana i Karoliny Jankowskiej, urodzony w Kramarzewie 20.07.1902.

STANKIEWICZ Wanda, córka Kajetana i Karoliny Jankowskiej, urodzona w Kramarzewie 01.02.1890. Zmarła 28.02.1890.

STANKIEWICZ Zygmunt, syn Kajetana i Karoliny Jankowskiej, urodzony w Kramarzewie 10.01.1898.

SULEWSKA Agata, córka Marcela i Stanisławy Zalewskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 14.02.1901.

SULEWSKA Aleksandra, córka Franciszka i Franciszki Sokołowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 26.03.1902.

SULEWSKA Aleksandra, córka Jakuba i Anny Gardockiej, urodzona w Sulewie Prusach 15.06.1899.

SULEWSKA Aleksandra, córka Jakuba i Anny Łempickiej, urodzona w Bagienicach 24.03.1892.

SULEWSKA Aleksandra, córka Juliana i Teofili Danowskiej, urodzona w Zaborowie 07.08.1897.

SULEWSKA Aleksandra lat 4 i 6 miesięcy, córka Lucjana i Balbiny Zakrzewskiej, zmarła w Zaborowie 24.07.1890.

SULEWSKA Anna, córka Andrzeja i Adeli Karczewskiej, urodzona w Kownatkach 02.03.1896.

SULEWSKA Anna, córka Franciszka i Korneli Rydzewskiej, urodzona w Zalesiu 20.03.1893.

SULEWSKA Anna, córka Franciszka i Wiktorii Przechockiej, urodzona w Danowie 03.04.1891. Zmarła 14.01.1893.

SULEWSKA Anna, córka Jakuba i Anny Gutowskiej, urodzona w Sulewie Prusach 25.01.1890.

SULEWSKA Bolesława, córka Andrzeja i Franciszki Markowskiej, urodzona w Bagienicach 13.06.1898.

SULEWSKA Bolesława lat 5, córka Franciszka i Korneli Rydzewskiej, zmarła w Zalesiu 28.03.1890.

SULEWSKA Eleonora, córka Franciszka i Józefy Koniecko, urodzona w Godlewie 14.05.1903.

SULEWSKA Eleonora, córka Franciszka i Korneli Rydzewskiej, urodzona w Zalesiu 05.03.1896.

SULEWSKA Eleonora, córka Juliana i Marianny Bóbr, urodzona w Zalesiu 30.05.1896.

SULEWSKA Eleonora, córka Władysława i Kamili Kołakowskiej, urodzona w Godlewie 22.04.1902.

SULEWSKA Ewa Kazimiera, córka Józefa i Czesławy Gumienckiej, urodzona w Sulewie Kownatach 24.12.1903.

SULEWSKA Franciszka lat 40, panna, córka Tomasza i Franciszki, zmarła w Sulewie Prusach 16.04.1890.

SULEWSKA Genowefa, córka Konstantego i Natalii Borawskiej, urodzona w Kieljanach 06.04.1902.

SULEWSKA Helena, córka Marcelego i Stanisławy Zalewskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 15.12.1902.

SULEWSKA Helena, córka Stanisława i Michaliny Godlewskiej, urodzona w Zalesiu 30.10.1896.

SULEWSKA Jadwiga, córka Andrzeja i Adeli Karczewskiej, urodzona w Kownatkach 16.03.1902.

SULEWSKA Jadwiga, córka Jana i Feliksy Chrzanowskiej, urodzona w Sulewie Prusach 13.10.1899.

SULEWSKA Jadwiga, córka Lucjana i Anny Cholewińskiej, urodzona w Zaborowie 14.03.1902.

SULEWSKA Janina, córka Franciszka i Aleksandry Zabielskiej, urodzona w Sulewie Prusach 27.02.1902.

SULEWSKA Janina, córka Władysława i Kamili Kołakowskiej, urodzona w Godlewie 13.08.1897.

SULEWSKA Józefa, syn Franciszka i Józefy Koniecko, urodzona w Godlewie 21.03.1900.

SULEWSKA Julianna lat 60, urodzona w Bagienicach, córka rodziców niepamiętnych, wdowa po Kajetanie, zmarła w Zaborowie 04.03.1893.

SULEWSKA Karolina lat 19, córka Wojciecha i Zuzanny Sulewskiej, zmarła w Sulewie Prusach 25.02.1894.

SULEWSKA Kazimiera, córka Andrzeja i Adeli Karczewskiej, urodzona w Kownatach 13.09.1890. Zmarła 27.10.1890.

SULEWSKA Kazimiera, córka Lucjana i Balbiny Zakrzewskiej, urodzona w Zaborowie 14.02.1901.

SULEWSKA Leokadia, córka Andrzeja i Franciszki Markowskiej, urodzona w Bagienicach 14.04.1900.

SULEWSKA Leokadia, córka Franciszka i Aleksandry Zabielskiej, urodzona w Sulewie Prusach 06.03.1901.

SULEWSKA Leokadia, córka Józefa i Wiktorii Kuligowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 22.07.1902.

SULEWSKA Leokadia, córka Kazimierza i Franciszki Mieczkowskiej, urodzona w Wąsoszu 13.12.1890.

SULEWSKA Marianna lat 84, córka Adama i Anny, wdowa po Michale Niebrzydowskim, zmarła w Sulewie Prusach 04.03.1893.

SULEWSKA Marianna, córka Adama i Apolonii Malinowskiej, urodzona w Bzurach 26.08.1903.

SULEWSKA Marianna, córka Józefa i Michaliny Przybyszewskiej, urodzona w Bagienicach 15.08.1900.

SULEWSKA Marianna, córka Wincentego i Michaliny Sakowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 14.05.1890.

SULEWSKA Natalia, córka Juliana i Marianny Bóbr, urodzona w Zalesiu 13.12.1890.

SULEWSKA Otolia 7 lat, córka Marcela i Rozalii Danowskiej, zmarła w Sulewie Kownatach 23.07.1892.

SULEWSKA Romualda, córka Jakuba i Anny Kotowskiej, urodzona w Sulewie Prusach 02.11.1891.

SULEWSKA Stanisława, córka Józefa i Wiktorii Kuligowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 19.03.1898.

SULEWSKA Stanisława, córka Kajetana i Józefy Statkiewicz, urodzona w Zaborowie 08.05.1903.

SULEWSKA Stefania, córka Aleksandra i Marcjanny Stefanowicz, urodzona w Zaborowie 18.04.1900.

SULEWSKA Teodora, córka Stanisława i Michaliny Godlewskiej, urodzona w Zalesiu 06.01.1900.

SULEWSKA Wiktoria, córka Franciszka i Zuzanny Zaborowskiej, urodzona w Wąsoszu 09.03.1899.

SULEWSKA Władysława, córka Józefa i Anny Dobrzyckiej, urodzona w Sulewie Kownatach 09.08.1890. Mąż Franciszek Zanio. Ślub w Wąsoszu 13.02.1912.

SULEWSKA Władysława, córka Władysława i Apolonii Zabielskiej, urodzona w Sulewie Prusach 13.04.1897.

SULEWSKA Zofia, córka Kajetana i Józefy Statkiewicz, urodzona w Zaborowie 14.08.1892.

SULEWSKI Aleksander, syn Franciszka i Korneli Rydzewskiej, urodzony w Zalesiu 08.09.1890.

SULEWSKI Antoni, syn Szczepana i Anny Dobrzyckiej, urodzony w Zalesiu 13.06.1896.

SULEWSKI Antoni, syn Władysława i Apolonii Zabielskiej, urodzony w Sulewie Prusach 05.12.1900.

SULEWSKI Antoni Cyprian, syn Franciszka i Wiktorii Przechodzkiej, urodzony w Danowie 03.10.1896.

SULEWSKI Bolesław, syn Franciszka i Magdaleny Szczepankowskiej, urodzony w Sulewie Prusach 23.01.1897.

SULEWSKI Bolesław, syn Jakuba i Anny Gutowskiej, urodzony w Sulewie Prusach 14.05.1902.

SULEWSKI Bronisław, syn Konstantego i Natalii Borawskiej, urodzony w Kieljanach 01.05.1903.

SULEWSKI Czesław, syn Franciszka i Aleksandry Zabielskiej, urodzony w Sulewie Prusach 22.02.1903.

SULEWSKI Dominik, syn Jana i Felicji Chrzanowskiej, urodzony w Sulewie Prusach 17.12.1901.

SULEWSKI Dominik, syn Konstantego i Natalii Borawskiej, urodzony w Kieljanach 01.11.1899.

SULEWSKI Franciszek, syn Szczepana i Anny Dobrzyckiej, urodzony w Zalesiu 10.01.1899.

SULEWSKI Hipolit, syn Jana i Feliksy Chrzanowskiej, urodzony w Sulewie Prusach 31.10.1897.

SULEWSKI Jan lat 17, syn Andrzeja i Marianny Świderskiej, zmarł w Sulewie Kownatach 10.08.1892.

SULEWSKI Jan, syn Juliana i Teofili Danowskiej, urodzony w Zaborowie 22.12.1899.

SULEWSKI Jan, syn Kajetana i Józefy Statkiewicz, urodzony w Zaborowie 06.11.1896.

SULEWSKI Jan, syn Kazimierza i Karoliny Mścichowskiej, urodzony w Sulewie Prusach 15.02.1890.

SULEWSKI Jan, syn Stanisława i Michaliny Godlewskiej, urodzony w Zalesiu 20.09.1903.

SULEWSKI Jan, syn Władysława i Kamili Kołakowskiej, urodzony w Godlewie 11.07.1898.

SULEWSKI Jan Józef, syn Józefa i Michaliny Przybyszewskiej, urodzony w Bagienicach 26.10.1903.

SULEWSKI Józef, syn Franciszka i Józefy Koniecko, urodzony w Godlewie 21.03.1900.

SULEWSKI Józef, syn Jakuba i Anny Gutowskiej, urodzony w Sulewie Prusach 18.03.1897.

SULEWSKI Józef, syn Jana i Stanisławy Łucji Sulewskiej, urodzony w Zaborowie 27.09.1903.

SULEWSKI Józef, syn Lucjana i Balbiny Zakrzewskiej, urodzony w Zaborowie 19.03.1893. Zmarł 24.07.1894.

SULEWSKI Kajetan, syn Konstantego i Natalii Borawskiej, urodzony w Kieljanach 22.05.1897.

SULEWSKI Kazimierz, syn Kajetana i Józefy Statkiewicz, urodzony w Zaborowie 24.12.1899.

SULEWSKI Klemens, syn Franciszka i Wiktorii Przechodzkiej, urodzony w Danowie 02.03.1903.

SULEWSKI Klemens Sylwester, syn Franciszka i Wiktorii Przechodzkiej, urodzony w Danowie 15.01.1901.

SULEWSKI Leon, syn Lucjana i Balbiny Zakrzewskiej, urodzony w Zaborowie 06.12.1890. Zmarł 29.03.1892.

SULEWSKI Leon, syn Władysława i Kamili Kołakowskiej, urodzony w Godlewie 17.06.1900.

SULEWSKI Leopold, syn Jana i Stanisławy Sulewskiej, urodzony w Zaborowie 22.07.1896.

SULEWSKI Mateusz lat 60, syn rodziców z imienia niepamiętnych, mąż Ewy Borawskiej, zmarł w Sulewie Kownatach 16.05.1891.

SULEWSKI Romualdy, syn Andrzeja i Adeli Karczewskiej, urodzony w Kownatkach 03.10.1891.

SULEWSKI Stanisław, syn Andrzeja i Adeli Karczewskiej, urodzony w Kownatkach 13.05.1899.

SULEWSKI Stanisław, syn Franciszka i Korneli Rydzewskiej, urodzony w Zalesiu 26.04.1901.

SULEWSKI Stanisław, syn Jana i Stanisławy Sulewskiej, urodzony w Zaborowie 28.03.1891. Zmarł 15.10.1894.

SULEWSKI Stanisław Tomasz, syn Franciszka i Magdaleny Szczepankowskiej, urodzony w Zaborowie 24.01.1900.

SULEWSKI Stefan, syn Szczepana i Anny Dobrzyckiej, urodzony w Zalesiu 10.12.1892.

SULEWSKI Teofil, syn Stanisława i Michaliny Godlewskiej, urodzony w Zalesiu 25.12.1890.

SULEWSKI Wacław, syn Szczepana i Anny Dobrzyckiej, urodzony w Zalesiu 24.07.1901.

SULEWSKI Witalis, syn Jana i Stanisławy Sulewskiej, urodzony w Zaborowie 10.08.1901.

SULEWSKI Witold, syn Józefa i Czesławy Gumiendzkiej, urodzony w Sulewie Kownatach 20.07.1901.

SULEWSKI Władysław, syn Józefa i Wiktorii Kuligowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 18.04.1900.

SULEWSKI Władysław, syn Juliana i Teofili Danowskiej, urodzony w Zaborowie 02.07.1902.

SURAWSKI Aleksander, syn Bolesława i Antoniny Dęby, urodzony w Niedźwiedzkich 18.02.1897.

SZLESZYŃSKI Kazimierz, syn Ignacego i Wiktorii Sulewskiej, urodzony w Zalesiu 05.10.1892. Żona Zofia Szczelik. Ślub w Wąsoszu 25.01.1922.

SZYMANOWSKA Antonina, córka Pawła i Józefy Modzelewskiej, urodzona w Grendach 02.02.1899.

SZYMANOWSKA Eugenia, córka Pawła i Józefy Modzelewskiej, urodzona w Grądach Michałach 22.07.1896.

SZYMANOWSKA Felicja, córka Bolesława i Korneli Ramotowskiej, urodzona w Niećkowie 07.01.1904.

SZYMANOWSKA Filomena, córka Bolesława i Korneli Ramotowskiej, urodzona w Nieckowie 13.12.1897.

SZYMANOWSKA Janina, córka Bronisława i Anny Danowskiej, urodzona w Zalesiu 29.11.1903.

SZYMANOWSKA Marianna, córka Pawła i Józefy Modzelewskiej, urodzona w Grendach 12.12.1891. Zmarła 02.02.1892.

SZYMANOWSKA Sabina, córka Bolesława i Korneli Ramotowskiej, urodzona w Niećkowie 27.10.1901.

SZYMANOWSKA Weronika, córka Pawła i Józefy Modzelewskiej, urodzona w Grendach 23.03.1901.

SZYMANOWSKI Czesław, syn Bolesława i Heleny Chilińskiej, urodzony w Kownatkach 02.10.1903.

SZYMANOWSKI Dominik, syn Bolesława i Heleny Chilińskiej, urodzony w Kownatkach 14.04.1898.

SZYMANOWSKI Heronim Franciszek, syn Bolesława i Heleny Chilińskiej, urodzony w Kownatkach 14.06.1902.

SZYMANOWSKI Ignacy, syn Pawła i Józefy Modzelewskiej, urodzony w Grendach 14.02.1903.

SZYMANOWSKI Marian, syn Bolesława i Heleny Chilińskiej, urodzony w Kownatkach 25.12.1896.

SZYMANOWSKI Marcel Heronim, syn Marcela i Teofili Dobrzyckiej, urodzony w Łempicach 20.10.1897.

SZYMANOWSKI Stanisław, syn Pawła i Józefy Modzelewskiej, urodzony w Grendach 20.02.1890.

ŚWIDERSKA Bronisława, córka Teofila Lucjana i Józefy Karasiewskiej, urodzona w Świdrach 29.04.1901.

ŚWIDERSKA Helena Zofia, córka Leopolda i Stanisławy Kuczyńskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 05.03.1903.

ŚWIDERSKA Henryka, córka Wiktora i Korneli Skrodzkiej, urodzona w Świdrach 18.10.1902.

ŚWIDERSKA Janina, córka Leopolda i Stanisławy Kuczyńskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 26.01.1904.

ŚWIDERSKA Marianna, córka Józefa i Leonory Czaplickiej, urodzona w Ławsku 16.07.1891. Zmarła 03.06.1892.

ŚWIDERSKA Marianna, córka Leopolda i Adeli Sulewskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 13.02.1896.

ŚWIDERSKA Stanisława, córka Wiktora i Korneli Skrodzkiej, urodzona w Świdrach 25.04.1899.

ŚWIDERSKA Władysława, córka Kajetana i Józefy Modzelewskiej, urodzona w Sulewie Prusach 30.03.1896.

ŚWIDERSKA Władysława, córka Leopolda i Adeli Sulewskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 17.03.1900.

ŚWIDERSKI Aleksander, syn Konstantego i Marianny Łojewskiej, urodzony w Zaborowie 01.07.1900.

ŚWIDERSKI Antoni, syn Józefa i Michaliny Kacperskiej, urodzony w Zaborowie 23.05.1898.

ŚWIDERSKI Jan, syn Konstantego i Marianny Łojewskiej, urodzony w Zaborowie 15.05.1902.

ŚWIDERSKI Jan lat 16, syn Pawła i Pauliny Matysiewicz, zmarł w Bagienicach 26.10.1892.

ŚWIDERSKI Józef, syn Leopolda i Adeli Sulewskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 13.11.1897.

ŚWIDERSKI Stanisław, syn Kajetana i Józefy Modzelewskiej, urodzony w Sulewie Prusach 08.09.1891.

ŚWIDERSKI Stanisław, syn Piotra i Antoniny Chilińskiej, urodzony w Sulewie Prusach 02.04.1896.

ŚWIDERSKI Wacław, syn Kajetana i Józefy Modzelewskiej, urodzony w Sulewie Prusach 14.04.1902.

ŚWIDERSKI Witalis, syn Kajetana i Józefy Modzelewskiej, urodzony w Sulewie Prusach 03.07.1898.

ŚWIGUŃSKA Franciszka lat 40, córka Franciszka i Magdaleny Markowskiej, żona Stanisława Bagińskiego, zmarła Żebrach 15.02.1893.

ŚWIĘCIŃSKA Karolina Zofia, córka Bolesława i Stanisławy Ramotowskiej, urodzona w Danowie 13.11.1897.

ŚWIĘCIŃSKA Leokadia, córka Karola i Anny Wencek, urodzona w Kendzierowie 03.04.1904.

ŚWIĘSZKOWSKA Józefa, córka Konstantego i Rozalii Ostrowskiej, urodzona w Ławsku 25.07.1901.

TRUSZKOWSKA Anna, córka Antoniego i Marianny Danowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 16.01.1900.

TRUSZKOWSKA Bronisława, córka Ignacego i Teofili Supińskiej, urodzona w Gutkach 03.05.1890.

TRUSZKOWSKA Czesława, córka Franciszka i Pauliny Skrodzkiej, urodzona w Konieckach Rostruszewie 29.06.1903.

TRUSZKOWSKA Jadwiga Konstancja, córka Franciszka i Pauliny Skrodzkiej, urodzona w Konieckach 01.09.1900.

TRUSZKOWSKA Marianna, córka Aleksandra i Anny Danowskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 18.06.1892.

TRUSZKOWSKA Michalina, córka Benedykta i Adeli Truszkowskiej, urodzona w Lipniku 15.02.1890.

TRUSZKOWSKA Władysława, córka Antoniego  i Pauliny Czerwonki, urodzona w Niedźwiedzkich 13.11.1897.

TRUSZKOWSKI Aleksander, syn Józefa i Wandy Boguckiej, urodzony w Konieckach Rostruszewie  19.03.1892. Zmarł 07.02.1893.

TRUSZKOWSKI Edward 1 rok, syn Aleksandra i Anny Danowskiej, zmarł w Niedźwiedzkich 01.03.1890.

TRUSZKOWSKI Jan, syn Antoniego i Marianny Danowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 10.04.1897.

TRUSZKOWSKI Józef lat 37, syn Stanisława i Józefy Łempickiej, mąż Wandy Boguckiej, zmarł w Konieckach Rostruszewie 08.01.1892.

TRUSZKOWSKI Konstanty, syn Juliana i Marianny Mioduszewskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 14.03.1902.

TRUSZKOWSKI Wacław, syn Antoniego i Marianny Danowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 14.02.1902.

TRUSZKOWSKI Wacław Jakub, syn Franciszka i Pauliny Skrodzkiej, urodzony w Konieckach Rostruszewie 29.07.1896.

TWAROWSKA Anna lat 33, panna, córka Konstantyna i Marcjanny Trzaski, urodzona w Supach, zmarła w Kieljanach 29.09.1894.

TWAROWSKI Antoni, syn Franciszka i Marianny Mroczkowskiej, urodzony w Kieljanach 20.02.1901.

TYSZKA Anna Michalina, córka Aleksandra i Marianny Merchelskiej, urodzona w Szwelczynie 26.08.1901.

TYSZKA Bolesław, syn Aleksandra i Marianny Melcherskiej, urodzony w Wąsoszu 13.01.1897.

TYSZKA Marianna, córka Antoniego i Ludwiki Zaborowskiej, urodzona w Wąsoszu 03.02.1892. Mąż Bolesław Borawski. Ślub w Wąsoszu 12.02.1912.

TYSZKA Seweryn lat 28, szlachcic, wyrobnik, syn rodziców niepamiętnych, urodzony w Kiełczach, zmarł w Pasichach 07.01.1890.

TYSZKA Stanisława, córka Aleksandra i Marianny Melcherskiej, urodzona w Szwelczynie 20.07.1898.

TYSZKA Władysław Franciszek, syn Aleksandra i Marianny Melcherskiej, urodzony w Szwelczynie 19.09.1903.

WĄDOŁOWSKA Anna, córka Józefa i Bronisławy Kaszety, urodzona w Niedźwiedzkich 21.08.1898.

WĄDOŁOWSKA Józefa, córka Józefa i Bronisławy Kaszety, urodzona w Niedźwiedzkich 10.01.1891.

WĄDOŁOWSKA Konstancja lat 77, urodzona w Przytułach, córka rodziców niepamiętnych, wdowa po Sylwestrze, zmarła w Świdrach 03.01.1894.

WĄDOŁOWSKA Stanisława, córka Józefa i Józefy Kowalskiej, urodzona w Ławsku 28.08.1897.

WĄDOŁOWSKA Weronika, córka Józefa i Bronisławy Kaszety, urodzona w Niedźwiedzkich 24.05.1900.

WĄDOŁOWSKI Dominik, syn Józefa i Bronisławy Kaszeta, urodzony w Niedźwiedzkich 24.08.1897.

WĄDOŁOWSKI Franciszek, syn Józefa i Bronisławy Kasieta, urodzony w Niedźwiedzkich 15.12.1902.

WĄDOŁOWSKI Sylwester lat 70, urodzony w Konieckach, syn rodziców niepamiętnych, mąż Konstancji Górskiej, zmarł w Świdrach 20.01.1890.

WISZOWATA Marianna, córka Andrzeja i Aleksandry Matyszewskiej, urodzona w Wojsławach 24.03.1891. Zmarła 31.03.1891.

WISZOWATY Jan półtora roku, syn Andrzeja i Franciszki Matyszewskiej, zmarł w Wojsławach 17.06.1890.

WOJSŁAW Aleksandra, córka Józefa i Marianny Stankiewicz, urodzona w Wojsławach 05.04.1896.

WOJSŁAW Aniela, córka Feliksa i Marianny Cwaliny, urodzony w Sokołach 30.06.1899.

WOJSŁAW Antoni, syn Feliksa i Marianny Cwaliny, urodzony w Sokołach 25.10.1902.

WOJSŁAW Antoni, syn Jana i Bronisławy Świderskiej, urodzony w Wojsławach 12.11.1902.

WOJSŁAW Antonina, córka Aleksandra i Anny Rafałowskiej, urodzona w Kownatkach 21.12.1902.

WOJSŁAW Antonina, córka Stanisława i Walerii Modzelewskiej, urodzona w Kownatkach 17.01.1896.

WOJSŁAW Bolesław, syn Aleksandra i Anny Rafałowskiej, urodzony w Kownatkach 27.09.1899.

WOJSŁAW Bolesław, syn Feliksa i Marianny Cwaliny, urodzony w Sokołach 17.04.1897.

WOJSŁAW Bolesław, syn Jana i Bronisławy Świderskiej, urodzony w Wojsławach 14.02.1901.

WOJSŁAW Czesław Michał, syn Stanisława i Walerii Modzelewskiej, urodzony w Kownatkach 27.10.1903.

WOJSŁAW Czesława, córka Antoniego i Franciszki Kulik, urodzona w Kownatkach 05.02.1899.

WOJSŁAW Emilia lat 40, córka Mateusza i Józefaty Klimaszewskiej, żona Aleksandra Rydzewskiego, zmarła w Kownatkach 31.08.1891.

WOJSŁAW Henryka, córka Stanisława i Walerii Modzelewskiej, urodzona w Kownatkach 09.02.1901.

WOJSŁAW Jan, syn Jana i Bronisławy Świderskiej, urodzony w Wojsławach 22.03.1900.

WOJSŁAW Józef, syn Feliksa i Marianny Cwaliny, urodzony w Sokołach 07.02.1892.

WOJSŁAW Kazimiera, córka Feliksa i Marianny Cwaliny, urodzona w Sokołach 06.09.1890. Zmarła 26.05.1892.

WOJSŁAW Konstancja, córka Józefa i Marceli Stankiewicz, urodzona w Wojsławach 22.02.1890.

WOJSŁAW Kornela, córka Józefa i Marceli Stankiewicz, urodzona w Wojsławach 14.03.1900.

WOJSŁAW Marianna, córka Stanisława i Walerii Modzelewskiej, urodzona w Kownatkach 26.05.1898.

WOJSŁAW Stanisław, syn Jana i Katarzyny Dobrzyckiej, urodzony w Wojsławach 12.04.1890.

WOJSŁAW Stanisław, syn Stanisława i Walerii Modzelewskiej, urodzony w Kownatkach 08.05.1893.

WOJSŁAW Stanisława, córka Jana i Julianny Rydzewskiej, urodzona w Kownatkach 20.04.1891. Zmarła 30.08.1892.

WOJSŁAW Walenty Kazimierz, syn Kleofasa Walentego, starszego strażnika ziemskiego i Adeli Fronczkowskiej, urodzony w Wąsoszu 14.02.1892.

WOJSŁAW Waleria, córka Franciszka i Marianny Matysiewicz, urodzona w Kownatkach 05.09.1891. Zmarła 25.09.1892.

WOJSŁAW Wanda, córka Stanisława i Walerii Modzelewskiej, urodzona w Kownatkach 08.11.1890.

WOJSŁAW Wiktoria lat 62, panna, córka Wojciecha i Rozalii Sokołowskiej, urodzona w Obrytkach, zmarła w Sokołach 31.03.1892.

WOJSŁAW Zofia, córka Jana i Bronisławy Świderskiej, urodzona w Wojsławach 14.12.1903.

WSZEBOROWSKA Helena, córka Józefa i Katarzyny Pawłowskiej, urodzona w Zaborowie 15.12.1892. Mąż Roman Dąbrowski. Ślub w Grajewie 27.01.1913.

WSZEBOROWSKI Józef, syn Józefa i Katarzyny Pawłowskiej, urodzony w Zaborowie 15.02.1890.

WYRZYKOWSKA Maria Antonina, córka Franciszka i Heleny Katarzyny Macherskiej, urodzona w Modzelach 15.11.1892.

ZABIELSKA Michalina lat 25, urodzona w Zabielu, córka Mateusza i Katarzyny Święczkowskiej, zmarła w Łempicach 25.02.1893.

ZABOROWSKA Aleksandra, córka Szczepana i Michaliny Skrodzkiej, urodzona w Sulewie Kownatach 19.03.1893. Zmarła 11.11.1894.

ZABOROWSKA Anna, córka Władysława i Stefani Sokołowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 22.12.1897.

ZABOROWSKA Antonina, córka Stanisława i Stanisławy Bukowskiej, urodzona w Zaborowie 24.06.1903.

ZABOROWSKA Felicja, córka Stanisława i Stanisławy Bukowskiej, urodzona w Zaborowie 15.02.1902.

ZABOROWSKA Genowefa, córka Jana i Feliksy Sulewskiej, urodzona w Zaborowie 29.12.1900.

ZABOROWSKA Jadwiga, córka Władysława i Stefani Sokołowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 24.11.1900.

ZABOROWSKA Kornela, córka Józefa i Katarzyny Rogowskiej, urodzona w Bagienicach 11.10.1890. Zmarła 27.09.1892.

ZABOROWSKA Marianna, córka Szczepana i Michaliny Skrodzkiej, urodzona w Sulewie Kownatach 07.11.1898.

ZABOROWSKA Władysława, córka Władysława i Stefani Sokołowskiej, urodzona w Sulewie Kownatach 08.04.1903.

ZABOROWSKI Aleksander, syn Szczepana i Michaliny Skrodzkiej, urodzony w Chojnówku, parafia Grajewo 06.09.1891. Zmarł w Sulewie Kownatach 25.05.1892.

ZABOROWSKI Antoni, syn Wiktora i Małgorzaty Jakubowskiej, urodzony w Wąsoszu 13.08.1896.

ZABOROWSKI Apolinary, syn Szczepana i Michaliny Skrodzkiej, urodzony w Sulewie Kownatach 26.04.1904.

ZABOROWSKI Bolesław, syn Władysława i Stefanii Sokołowskiej, urodzony w Sulewie Kownatach 01.01.1897.

ZABOROWSKI Franciszek, syn Szczepana i Michaliny Skrodzkiej, urodzony w Sulewie Kownatach 16.01.1897.

ZABOROWSKI Franciszek lat 70, mąż Teofili Mścichowskiej, zmarł w Sulewie Kownatach 01.11.1891.

ZABOROWSKI Jan, syn Jana i Felicji Sulewskiej, urodzony w Zaborowie 20.05.1903.

ZABOROWSKI Szczepan, syn Szczepana i Michaliny Skrodzkiej, urodzony w Sulewie Kownatach 14.10.1901.

ZABOROWSKI Władysław, syn Stanisława i Michaliny Sulewskiej, urodzony w Bagienicach 14.11.1900.

ZABOROWSKI Władysław, syn Szczepana i Michaliny Skrockiej, urodzony w Sulewie Kownatach 25.01.1890.

ZACHARZEWSKI Apolinary lat 45, urodzony w Słuczu, syn Tomasza i Ewy Kondrackiej, mąż Józefy Niebrzydowskiej, zmarł w Sulewie Prusach 02.04.1892.

ZAKRZEWSKA Aleksandra, córka Jakuba i Józefy Danowskiej, urodzona w Zalesiu 05.01.1890.

ZAKRZEWSKA Anna, córka Wiktora i Joanny Bagińskiej, urodzona w Wojsławach 22.12.1889. Zmarła 11.12.1892.

ZAKRZEWSKA Zofia, córka Wiktora i Józefy Kołakowskiej, urodzona w Wojsławach 11.01.1902.

ZAKRZEWSKI Bolesław, syn Aleksandra i Rozalii Kołakowskiej, urodzony w Wojsławach 24.02.1892. Zmarł 20.12.1892.

ZAKRZEWSKI Ignacy, syn Wiktora i Joanny Cwalińskiej, urodzony w Wojsławach 01.02.1892. Zmarł 10.09.1892.

ZAKRZEWSKI Stanisław, syn Wiktora i Józefy Kołakowskiej, urodzony w Wojsławach 13.02.1900.

ZAKRZEWSKI Wacław, syn Wiktora i Marianny Kołakowskiej, urodzony w Wojsławach 13.05.1897.

ZALESKI Józef, syn Antoniego i Marianny Kiełczewskiej, urodzony w Zalesiu 20.03.1896.

ZALEWSKA Adela, córka Franciszka i Marianny Danowskiej, urodzona w Zalesiu 10.04.1897.

ZALEWSKA Aleksandra, córka Leopolda i Balbiny Sulewskiej, urodzona w Zalesiu 08.09.1890.

ZALEWSKA Anna, córka Ignacego i Katarzyny Bagińskiej, urodzona w Łempicach 03.06.1901.

ZALEWSKA Anna, córka Józefa i Ewy Konopki, urodzona w Bzurach 03.09.1892.

ZALEWSKA Anna, córka Leopolda i Balbiny Sulewskiej, urodzona w Zalesiu 07.12.1896.

ZALEWSKA Anna, córka Stanisława i Julianny Grądzkiej, urodzona w Grozimach 26.07.1901.

ZALEWSKA Bronisława, córka Adolfa i Kamili Niebrzydowskiej, urodzona w Zalesiu 05.02.1904.

ZALEWSKA Bolesława, córka Aleksandra i Antoniny Brzozowskiej, urodzona w Zalesiu 11.08.1896.

ZALEWSKA Bronisława, córka Franciszka i Marianny Danowskiej, urodzona w Zalesiu 05.01.1901.

ZALEWSKA Bronisława, córka Stanisława i Julianny Grodzkiej, urodzona w Grozimach 06.04.1893.

ZALEWSKA Brygida lat 75, córka rodziców niepamiętnych, wdowa po Andrzeju, zmarła w Zalesiu 30.12.1893.

ZALEWSKA Genowefa, córka Konstantego i Pauliny Ramotowskiej, urodzona w Zalesiu 17.04.1892.

ZALEWSKA Jadwiga, córka Jana i Konstancji Wyszomirskiej, urodzona w Zalesiu 21.09.1903.

ZALEWSKA Kamila, córka Antoniego i Marianny Kiełczewskiej, urodzona w Zalesiu 18.12.1900.

ZALEWSKA Leokadia, córka Antoniego i Marianny Kiełczewskiej, urodzona w Zalesiu 10.06.1903.

ZALEWSKA Marianna, córka Władysława i Anny Ramotowskiej, urodzona w Zalesiu 09.05.1904.

ZALEWSKA Natalia, córka Aleksandra i Antoniny Brzozowskiej, urodzona w Zalesiu 25.12.1903.

ZALEWSKA Waleria, córka Aleksandra i Antoniny Brzozowskiej, urodzona w Zalesiu 02.01.1892.

ZALEWSKA Weronika Leokadia, córka Jana i Konstancji Wyszomierskiej, urodzona w Zalesiu 08.07.1900.

ZALEWSKA Wiktoria Leokadia, córka Stanisława i Julianny Grądzkiej, urodzona w Grozimach 22.12.1903.

ZALEWSKI Bolesław, syn Jana i Michaliny Chmielewskiej, urodzony w Opartowie 19.11.1899.

ZALEWSKI Bolesław, syn Stanisława i Julianny Grądzkiej, urodzony w Grozimach 19.03.1892. Zmarł 26.11.1892.

ZALEWSKI Dominik, syn Leopolda i Balbiny Sulewskiej, urodzony w Zalesiu 13.01.1898.

ZALEWSKI Franciszek, syn Stanisława i Julianny Grądzkiej, urodzony w Grozimach 06.08.1899.

ZALEWSKI Henryk, syn Aleksandra i Antoniny Brzozowskiej, urodzony w Zalesiu 27.05.1899.

ZALEWSKI Henryk, syn Jana i Konstancji Wyszomierskiej, urodzony w Zalesiu 10.03.1897.

ZALEWSKI Hipolit, syn Jana i Konstancji Wyszomierskiej, urodzony w Zalesiu 18.01.1892.

ZALEWSKI Józef lat 5, syn Józefa i Ewy Konopki, zmarł w Bzurach 09.08.1892.

ZALEWSKI Marian, syn Wojciecha i Michaliny Nieradko, urodzony w Kownatkach 06.05.1899.

ZALEWSKI Paweł, syn Stanisława i Julianny Grodzkiej, urodzony w Grozimach 13.01.1897.

ZALEWSKI Szczepan, syn Franciszka i Marianny Danowskiej, urodzony w Zalesiu 26.12.1902.

ZALEWSKI Władysław, syn Franciszka i Marianny Danowskiej, urodzony w Zalesiu 10.03.1898.

ZALEWSKI Władysław, syn Jana i Michaliny Chmielewskiej, urodzony w Opartowie 30.10.1898.

ZALEWSKI Władysław, syn Leopolda i Balbiny Sulewskiej, urodzony w Zalesiu 28.10.1892. Zmarł 12.01.1893.

ZAŁUSKA Adam, syn Aleksandra i Anieli Milewskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 25.12.1901.

ZAŁUSKA Albin, syn Dominika i Anny Danowskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 05.03.1904.

ZAŁUSKA Antoni, syn Aleksandra i Amelii Milewskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 30.11.1890. Zmarł 27.12.1890.

ZAŁUSKA Dominik, syn Dominika i Anny Danowskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 14.03.1901.

ZAŁUSKA Józef, syn Aleksandra i Anieli Milewskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 25.02.1899.

ZAŁUSKA Julian, syn Stefana i Balbiny Mścichowskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 16.03.1904.

ZAŁUSKA Marianna, córka Aleksandra i Anieli Milewskiej, urodzona w Niedźwiedzkich 16.01.1892. Mąż Franciszek Modzelewski. Ślub w Wąsoszu 27.01.1914.

ZAŁUSKA Władysław Romuald, syn Dominika i Anny Danowskiej, urodzony w Niedźwiedzkich 17.08.1898.

ZAMBRZYCKA Wiktoria lat 55, urodzona w Suwałkach, córka Jana i Magdaleny, żona Kazimierza Modzelewskiego, zmarła w Świdrach 17.09.1892.

ZIELIŃSKA Stanisława Janina, córka Jana, pisarza gminnego i Karoliny Celestyny Kaplińskiej, urodzona w Wąsoszu 26.01.1891.

ŻEBROWSKA Wiktoria lat 70, urodzona w Żebrach, córka Antoniego i Katarzyny, wdowa po Bonifacym Mroczkowskim, zmarła w Wojsławach 24.04.1892.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 106 gości