Wprowadzone przez kaszla

,

Jabłoń Kościelna urodzenia 1895

Indeks opracował L. Kocoń BARBACHOWSKI Stanisław, syn Sylwestra lat 33, włościanina, robotnika i Agnieszki Jabłońskiej lat 24, urodzony w Mazurach 18.11.1895, 93/1895. CZARNOWSKI Mateusz, syn Teofila lat 35, właściciela cząstkowego i Agnieszki Gierałtowskiej lat 32, urodzony w Jankowcach 13.04.1895, 35/1895. DĄBROWSKI Aleksander, syn Bolesława lat 40, właściciela cząstkowego i Petroneli Śliwoskiej lat 29, urodzony w […]

,

Jabłoń Kościelna urodzenia 1894

Indeks opracował L. Kocoń ARCYKIEWICZ Anna, córka Feliksa lat 38, włościanina, rolnika i Anastazji Duchnowskiej lat 28, urodzona w Mazurach 15.12.1894, 104/1894. Z pierwszego małżeństwa Jarczewska. Kolejny ślub  w Waniewie 24.04.1934 z Bolesławem Jarczewskim. BRZOZOWSKI Antoni, syn Michała lat 32, właściciela cząstkowego i Apolonii Perkowskiej lat 26, urodzony w Szymborach Andrzejewiętach 14.05.1894, 51/1894. Ślub w […]

,

Jabłoń Kościelna urodzenia 1893

Indeks opracował L. Kocoń BRZOZOWSKA Helena, córka Sylwestra lat 32, właściciela cząstkowego i Rozalii Pruszyńskiej lat 36, urodzona w Szymborach Jakubowiętach 07.03.1893, 23/1893. BRZOZOWSKA Marianna, córka Michała lat 29, właściciela cząstkowego i Apolonii Perkowskiej lat 36, urodzona w Szymborach Andrzejewiętach 08.03.1893, 24/1893. BRZOZOWSKI Bolesław, syn Stanisława lat 33, właściciela cząstkowego i Michaliny Śliwowskiej lat 28, […]

,

Kobylin urodzenia 1841

Indeks opracował L. Kocoń ANTONOWICZ Leon, syn Michała lat 43, włościanina, kowala i Marcjanny z Kalinowskich lat 32, urodzony w Sikorach Bartyczkach 16.04.1841, 70/1841. BABIŃSKA Franciszka, córka Wincentego lat 40, szlachcica i Weroniki z Srzednickich lat 30, urodzona w Kobylinie Cieszymach 12.11.1841, 172/1841. BABIŃSKA Marianna, córka Jana lat 30, szlachcica i Julianny z Idzkowskich lat […]

,

Kobylin urodzenia 1840

Indeks opracował L. Kocoń AŁTAJ Feliks, syn Jana lat 30, pomocnika przy fabryce żelaza w Warszawie zamieszkałego i Elżbiety z Grodzkich lat 24, urodzony w Wnorach Starych 29.08.1840, 125/1840. ANTONOWICZ Tomasz, syn Jana lat 55, kowala i Joanny z Konopków lat 45, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 12.12.1840, 197/1840. BABIŃSKA Julianna, córka Wiktora lat 40, szlachcica […]

,

Kobylin urodzenia 1839

Indeks opracował L. Kocoń BABIŃSKI Antoni, syn Wincentego lat 38, szlachcica i Weroniki Srzednickiej lat 26, urodzony w Kobylinie Cieszymach 12.06.1839, 55/1839. BOGUS Wiktoria, córka Grzegorza lat 42, wyrobnika i Apolonii z Roszkowskich lat 30, urodzona w Kobylinie Kruszewie 22.12.1839, 194/1839. BUCZYŃSKI Stanisław, syn Jachyma lat 50, włościanina i Marianny z Rostkowskich lat 40, urodzony […]

,

Kobylin urodzenia 1838

Indeks opracował L. Kocoń ANTONOWICZ Anna, córka Michała lat 45, kowala i Marcjanny z Kalinowskich lat 32, urodzona w Kapicach Lipnikach 10.04.1838, 85/1838. BABIŃSKA Paulina, córka Franciszka lat 36, szlachcica i Izabeli z Pogorzelskich lat 36, urodzona w Kobylinie Kruszewie 23.01.1838, 28/1838. BABIŃSKI Antoni, syn Jana lat 27, szlachcica i Julianny z Idźkowskich lat 23, […]

,

Kobylin urodzenia 1837

Indeks opracował L. Kocoń BABIŃSKI Tadeusz, syn Wiktora lat 34, szlachcica i Apolonii z Mojkowskich lat 30, urodzony w Frankach Dąbrowie 31.05.1837, 76/1837. BIAŁA Józefa, córka Józefa lat 40, szlachcica i Anny z Kapiców lat 22, urodzona w Milewie Leśnym 19.04.1837, 63/1837. CHIBOWSKI Aleksy, syn Teofili lat 20, panny, urodzony w Kapicach Lipnikach 02.12.1837, 147/1837. […]

,

Kobylin urodzenia 1836

Indeks opracował L. Kocoń ANTONOWICZ Anna, córka Jana lat 42, kowala i Joanny z Konopków lat 32, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 23.10.1836, 169/1836. BABIŃSKA Marianna, córka Grzegorza lat 47, szlachcica i Katarzyny z Dobkowskich lat 26, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 26.01.1836, 10/1836. BABIŃSKI Adam Benedykty, syn Jana lat 24, szlachcica i Julianny z Idźkowskich lat […]

,

Kobylin urodzenia 1835

Indeks opracował L. Kocoń BABIŃSKA Anna Petronela, córka Franciszka lat 33, szlachcica i Izabeli z Pogorzelskich lat 33, urodzona w Kobylinie Kruszewie 23.06.1835, 96/1835. BABIŃSKI Paweł Roman, syn Wiktora lat 35, szlachcica na swym majątku dziedzicznie osiadłego i Apoloni z Mojkowskich lat 25, urodzony w Frankach Dąbrowie 24.01.1835, 15/1835. BOGUS Konstancja, córka Grzegorza lat 40, […]

,

Kobylin urodzenia 1833

Indeks opracował L. Kocoń BABIŃSKA Marianna, córka Grzegorza lat 46, szlachcica, dziedzica części i Marianny z Pogorzelskich lat 36, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 07.03.1833, 40/1833. BABIŃSKI Feliks Adrian, syn Wincentego lat 31, szlachcica, dziedzica części i Weroniki z Średnickich lat 20, urodzony w Kobylinie Cieszymach 05.03.1833, 38/1833. BABIŃSKI Stanisław, syn Jana lat 35, szlachcica, dziedzica […]

,

Kobylin urodzenia 1832

Indeks opracował L. Kocoń BABIŃSKA Żaneta, córka szlachetnego Wiktora lat 34, dziedzica części i Apolonii z Mojkowskich lat 30, urodzona w Frankach Dąbrowie 29.10.1832, 124/1832. BABIŃSKI Jan Tadeusz, syn szlachetnego Jakuba Lat 50, dziedzica części i Rozalii z Truskolaskich lat 30, urodzony w Kobylinie Kruszewie 29.10.1832, 128/1832. BABIŃSKI Julian Stanisław, syn szlachetnego Józefa lat 32, […]

,

Kobylin urodzenia 1831

Indeks opracował L. Kocoń BABIŃSKA Joanna, córka szlachcica Wincentego lat 30, dziedzica części i Anieli z Kobylińskich lat 24, urodzona w Kobylinie Cieszymach 27.08.1831, 101/1831. BUCZYŃSKA Marianna, córka włościanina Joachima lat 40, wyrobnika i Marianny z Rostkowskich lat 25, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 15.10.1831, 113/1831. CHLUDZIŃSKA Marianna, córka Anieli lat 32, dziewki, urodzona w Frankach […]

,

Kobylin urodzenia 1830

Indeks opracował L. Kocoń ANTONOWICZ Felicjanna, córka sławetnego Jana lat 40, kowala i Joanny z Konopków lat 28, urodzona w Sikorach Piotrowiętach 30.08.1830, 107/1830. BABIŃSKI Konstanty Wojciech, syn szlachetnego Wiktora lat 32, dziedzica części i Apolonii z Mojkowskich lat 27, urodzony w Frankach Dąbrowie 11.04.1830, 46/1830. BABIŃSKI Zachariasz Mikołaj, syn szlachetnego Jakuba lat 50, dziedzica […]

,

Kobylin urodzenia 1829

Indeks opracował L. Kocoń BABIŃSKA Wiktoria, córka szlachetnego Józefa lat 34, dziedzica części i Marianny z Targońskich lat 30, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 04.07.1829, 89/1829. BABIŃSKI Bernard, syn szlachetnego Franciszka lat 27, dziedzica części i Izabeli z Pogorzelskich lat 27, urodzony w Kobylinie Kruszewie 17.08.1829, 113/1829. BABIŃSKI Franciszek, syn szlachetnego Wiktora lat 30, dziedzica części […]

,

Kobylin urodzenia 1828

Indeks opracował L. Kocoń BABIŃSKA Ludwika, córka szlachetnego Wincentego lat 27, dziedzica części i Anieli z Kobylińskich lat 22, urodzona w Kobylinie Cieszymach 09.08.1828, 109/1828. BABIŃSKI Ludwik Bartłomiej, syn szlachetnego Grzegorza lat 40, dziedzica części i Marianny z Pogorzelskich lat 32, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 24.08.1828, 114/1828. BABIŃSKI Piotr, syn szlachetnego Jakuba lat 48, dziedzica […]

,

Kobylin urodzenia 1827

Indeks opracował L.Kocoń BABIŃSKA Eleonora, córka szlachetnego Franciszka lat 24, dziedzica części i Izabeli z Pogorzelskich lat 24, urodzona w Kobylinie Kruszewie 11.04.1827, 59/1827. BABIŃSKI Wojciech, syn szlachetnego Wincentego lat 25, dziedzica części i Teresy z Sikorskich lat 17, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 22.04.1827, 64/1827. BUCZYŃSKA Rozalia, córka włościanina Joachima lat 31, dziedzica części i […]

,

Kobylin urodzenia 1826

Indeks opracował L. Kocoń ANTONOWICZ Grzegorz, syn Jana lat 35, kowala i Joanny Konopki lat 25, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 09.03.1826, 39/1826. BABIŃSKA Aniela, córka szlachetnego Józefa lat 27, dziedzica części i Marianny Targońskiej lat 21, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 25.08.1826, 102/1826. BABIŃSKA Benigna, córka szlachetnego Grzegorza lat 39, dziedzica części i Marianny Pogorzelskiej lat […]

,

Kobylin urodzenia 1690

Indeks opracowała J. Garbowska ABRAMCZYK Maciej, włościanin, syn Macieja i Apolonii, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 09.02.1690. Agnieszka, włościanka córka Feliksa i Marianny, urodzona w Wnorach Kuzelach 19.01.1690. Anna, włościanka córka Jana i Małgorzaty, urodzona w Piszczatach 05.06.1690. BABIŃSKA Konstancja, córka Stefana? i Anny Konopki urodzona w Szlasach parafia Rutki Kossaki 27.12.1690. BABIŃSKI Wawrzyniec, syn Andrzeja […]

,

Kobylin urodzenia 1689

Indeks opracowała J. Garbowska Anna, włościanka córka Wawrzyńca i Reginy Morusowny, urodzona w Kobylinie Borzymach 10.06.1689. BABIŃSKA Petronela, córka Andrzeja i Marianny, urodzona w Kobylinie Cieszymach 05.05.1689. BABIŃSKA Tekla, córka Szymona i Zofii, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 16.02.1689. BABIŃSKI Adam, syn Krzysztofa i Ewy Pogorzelskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 19.06.1689. BRZÓZKA Tomasz, syn Grzegorza i […]

,

Kobylin urodzenia 1688

Indeks opracowała J. Garbowska ABRAMCZYK Wincenty, włościanin syn Mateusza, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 27.09.1688. Anna, włościanka córka Daniła i Teodory, urodzona w Makowie 25.04.1688. BABIŃSKI Jan, syn Krzysztofa i Ewy Pogorzelskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 23.05.1688. BRZOZOWSKA Marcjanna, córka Pawła i Marianny Frankowskiej, urodzona w Roszkach Włodkach parafia Płonka Kościelna 09.01.1688. BRZÓZKA Wojciech, syn Grzegorza […]

,

Kobylin urodzenia 1687

Indeks opracowała J. Garbowska Anastazja, włościanka córka naturalna Anny, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 20.12.1687. BABIŃSKA Zofia, córka Krzysztofa i Ewy, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 03.04.1687. CHOĆKO Stanisław i Zofia?, bliźnięta dzieci Jana i Marianny, urodzone w Zawadach parafia Zawady 14.05.1687. CIBOROWSKI Franciszek, syn Jana i Anny Sikorskiej, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 03.10.1687. CZAJKOWSKA Zofia, córka […]

,

Kobylin urodzenia 1686

Indeks opracowała J. Garbowska ABRAM Ewa, włościanka córka Macieja i Apoloni, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 23.02.1686. BABIŃSKA Małgorzata, córka Andrzeja, urodzona w Kobylinie Cieszymach 14.07.1686. BUJEŃCZYK Paweł, syn Pawła i Elżbiety, urodzony w Wnorach Starej Wsi 22.03.1686. CHOIŃSKA Aleksandra, córka Łukasza i Jadwigi Ołtarzewskiej, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 20.02.1686. CZAJKOWSKA Jadwiga, córka Franciszka i Marianny, […]

,

Kobylin urodzenia 1680

Indeks opracowała J. Garbowska Brak imienia, syn Macieja i Zofii, urodzony w Kurzynach 20.10.1680. CIBOROWSKI Karol, syn Szymona i Jadwigi, urodzony w Kobylinie Kruszewie 28.08.1680. DĄBROWSKI Jan, syn Macieja i Anny Uszyńskiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 24.06.1680. GARBOWSKA imię nie czytelne, córka Piotra i Anny, urodzona w Garbowie Starej Wsi 11.11.1680. IZMALICKI Mikołaj Franciszek, […]

,

Kobylin urodzenia 1679

Indeks opracowała J. Garbowska DĄBROWSKI Jan, syn Jana i Marianny, urodzony w Wnorach Starej Wsi 02.07.1679. DĄBROWSKI Łukasz, syn Grzegorza i Łucji, urodzony w Wnorach 29.10.1679. FRANKOWSKI Grzegorz, syn Andrzeja i Katarzyny Zambrzyckiej, urodzony w Frankach Chrościelach (Dąbrowie) 18.03.1679. FRANKOWSKI Kazimierz, imię ojca nieczytelne przydomek Samulik i Urszuli Frankowskiej, urodzony w Frankach 16.02.1679. GARBOWSKI Mateusz, […]

,

Kobylin urodzenia 1678

Indeks opracowała J. Garbowska ABRAMCZYK Stanisław, włościanin syn Macieja i Apolonii, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 01.05.1678. Brak imienia, włościanin syn Adama i Teodory, urodzony w Mojkach 06.07.1678. CZAJKOWSKI Andrzej, syn Macieja i Anny Roszkowskiej, urodzony w Czajkach 29.11.1678. CZAJKOWSKI Jakub, syn Walentego i Urszuli Płońskiej, urodzony w Czajkach 21.07.1678. CZAJKOWSKI Mateusz, syn Stanisława i Konstancji […]

,

Kobylin urodzenia 1677

Indeks opracowała J. Garbowska BABIŃSKA Marianna, córka Adama i Katarzyny, urodzona w Frankach Dąbrowie 06.03.1677. BABIŃSKA Marianna, córka Szymona i Zofii, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 19.10.1677. Brak metryk z miesiąca listopada i grudnia. CIBOROWSKA Anna, córka Szymona i Jadwigi, urodzona w Kobylinie Kruszewie 13.06.1677. CZAJKOWSKI Kazimierz, syn Jakuba i Zofii, urodzony w Czajkach 25.02.1677. DĄBROWSKA […]

,

Kobylin urodzenia 1676

Indeks opracowała J. Garbowska Andrzej, włościanin syn Iwana i Marianny, urodzony w Czajkach 11.11.1676. BOROWSKI Bartłomiej, syn Macieja i Elżbiety, urodzony w Piszczatach 19.08.1676. CHRABULSKA Ewa, córka Stanisława i Małgorzaty, urodzona w Wnorach 13.03.1676. CZAJKOWSKI Jan, syn Szymona i Heleny, urodzony w Czajkach 16.06.1676. CZAJKOWSKI Józef, syn Macieja i Anny, urodzony w Czajkach 20.03.1676. CZAJKOWSKI […]

,

Kobylin urodzenia 1675

Indeks opracowała J. Garbowska ABRAMCZYK Mateusz, syn Jana i Łucji, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 17.09.1675. CIBOROWSKI Stanisław, syn Szymona i Jadwigi, urodzony w Kobylinie Kruszewie 11.11.1675. CZAJKOWSKA Aleksandra, córka Stanisława i Konstancji, urodzona w Czajkach 10.12.1675. CZAJKOWSKA Katarzyna, córka Jakuba i Zofii, urodzona w Czajkach 07.04.1675. DOBKOWSKI Kazimierz, syn Wojciecha i Zofii, urodzony w Stypułkach […]

,

Kobylin urodzenia 1674

Indeks opracowała J. Garbowska BABIŃSKI Mateusz, syn Szymona i Zofii, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 16.09.1674. CZAJKOWSKA Jadwiga, córka Stanisława i Marianny, urodzona w Czajkach 19.09.1674. CZAJKOWSKA Katarzyna, córka Stanisława i Konstancji, urodzona w Czajkach 01.09.1674. DĄBROWSKA Marianna, córka Macieja i Anny, urodzona w Wnorach 16.07.1674. DĄBROWSKA Zofia, córka Wojciecha i Teresy, urodzona w Wnorach Starej […]

,

Kobylin urodzenia 1673

Indeks opracowała J. Garbowska ABRAMCZYK Piotr, syn Jana i Łucji, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 16.07.1673. Andrzej, włościanin syn Doroty, urodzony w Mojkach 12.11.1673. Bartłomiej, włościanin syn Piotra i Katarzyny, urodzony w Kobylinie Cieszymach 16.01.1673. CZAJKOWSKA Agnieszka, córka Jakuba i Marianny, urodzona w Czajkach 04.02.1673. CZAJKOWSKA Apolonia, córka Stanisława i Doroty, urodzona w Czajkach 05.02.1673. CZAJKOWSKA […]

,

Kobylin urodzenia 1672

Indeks opracowała J. Garbowska ABRAMCZYK Franciszka, córka Macieja i Marianny, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 06.03.1672. CIBOROWSKA Elżbieta, córka Szymona i Jadwigi, urodzona w Kobylinie Kruszewie 05.06.1672. CZAJKOWSKA Elżbieta, córka Macieja, urodzona w Czajkach 31.10.1672. CZAJKOWSKA Zofia, córka Szymona i Anny, urodzona w Czajkach 03.05.1672. CZAJKOWSKI Mateusz, syn Jakuba przydomek Badur i Marianny, urodzony w Czajkach […]

,

Kobylin urodzenia 1671

Indeks opracowała J. Garbowska ABRAMCZYK Józef, włościanin, syn Macieja i Marianny, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 15.03.1671. BABIŃSKA Ewa, córka Szymona i Zofii, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 20.12.1671. CZAJKOWSKA Marcjanna, córka Franciszka i Jadwigi, urodzona w Czajkach 01.01.1671. CZAJKOWSKA Marianna, córka Stanisława i Konstancji, urodzona w Czajkach 07.04.1671. CZAJKOWSKA Zofia, córka Mateusza i Marianny, urodzona w […]

,

Puchały urodzenia 1892

Indeks opracował L. Kocoń ARCHACKI Mieczysław, syn Tomasza lat 40, robotnika i Władysławy Kacprzyńskiej lat 28, urodzony w Zbrzeźnicy 11.07.1892, 115/1892. Ślub w Puchałach 28.08.1912 z Marianną Kalską. BACZEWSKA Adela, córka Apolinarego lat 37, rolnika i Józefy Głębockiej lat 26, urodzona w Baczach Suchych 29.11.1892, 190/1892. BACZEWSKA Anna, córka Józefa lat 47, rolnika i Walentyny […]

,

Kobylin urodzenia 1670

Indeks opracowała J. Garbowska Anastazja, włościanka córka Jana i Anny, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 24.12.1670. Bartłomiej, syn imię i nazwisko ojca nie czytelne i Felicjanny, urodzony w Kierzkach 20.08.1670. CZAJKOWSKA  Agnieszka, córka Macieja i Anny, urodzona w Czajkach 20.01.1670. CZAJKOWSKI Antoni, syn Szymona i Anny, urodzony w Czajkach 12.05.1670. CZAJKOWSKI Kazimierz, syn Jakuba i Marianny, […]

,

Kobylin urodzenia 1669

Indeks opracowała J. Garbowska ABRAMCZYK? Teresa, włościanka, córka Macieja i Marianny urodzona w Kobylinie Pieniążkach 16.10.1669. Agnieszka, córka Macieja, urodzona w Kropiewnicy Raciborach 08.02.1669. CHOIŃSKA Jadwiga, córka Wawrzyńca i Elżbiety, urodzona w Wnorach Starej Wsi 11.10.1669. CZAJKOWSKA Agnieszka, córka Stanisława przydomek Troiszczenie (Trojanczyk) i Konstancji, urodzona w Czajkach 24.01.1669. CZAJKOWSKA Helena, córka Macieja i Marianny, […]

,

Kobylin urodzenia 1668

Indeks opracowała J. Garbowska ABRAMCZYK Walenty, syn Macieja i Marianny, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 13.02.1668. CHOIŃSKA Jadwiga, córka Wawrzyńca i Elżbiety, urodzona w Wnorach Starej Wsi 07.10.1668. CZAJKOWSKA Katarzyna, córka Jakuba i Marianny, urodzona w Czajkach 17.02.1668 CZAJKOWSKI Franciszek, syn Stanisława, urodzony w Czajkach 30.09.1668. CZAJKOWSKI Hipolit, syn Jana i Marianny, urodzony w Czajkach 12.08.1668. […]

,

Kobylin urodzenia 1667

Indeks opracowała J. Garbowska CZAJKOWSKA Ewa, córka Jana i Marianny, urodzony w Czajkach 06.03.1667. CZAJKOWSKA Magdalena, córka Macieja i Marianny, urodzona w Czajkach 22.07.1667. CZAJKOWSKI Michał, syn Szymona i Anny, urodzony w Czajkach 29.09.1667. CZAJKOWSKI Tomasz, syn Macieja i Anny, urodzony w Czajkach 07.03.1667. CZAJKOWSKI Tomasz, syn Walentego i Aleksandry, urodzony w Sikorach Bartyczkach 19.05.1667. […]

,

Kobylin urodzenia 1666

Indeks opracowała J. Garbowska BABIŃSKA Marianna, córka Szymona i Zuzanny, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 03.08.1666. CZAJKOWSKI Franciszek, syn Jana przydomek Wando i Marianny, urodzony w Czajkach 19.11.1666. (CZAJKOWSKI) Grzegorz, syn Stanisława i Doroty, urodzony w Czajkach 10.03.1666. CZAJKOWSKI Mikołaj, syn Szymona, urodzony w Czajkach 05.12.1666. FRANKOWSKA Jadwiga, córka Macieja i Zofii, urodzona w Frankach Chrościelach […]

,

Kobylin urodzenia 1665

Indeks opracowała J. Garbowska ABRAMCZYK Franciszek, włościanin syn Macieja i Marianny, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 04.10.1665. Andrzej, włościanin syn Daniela i Anastazji, urodzony w Mojkach 11.11.1665. Andrzej, włościanin syn Klemensa i Anny, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 07.11.1665. Anna, włościanka córka Marcela i Doroty, urodzona w Sikorach Pawłowiętach 19.07.1665. Bartłomiej, syn Leona i Jadwigi, urodzony w […]

,

Kobylin urodzenia 1664

Indeks opracowała J. Garbowska BRAŃSKA Helena, córka Konstantego i Marianny, urodzona w Wnorach Kuzelach 23.02.1664. CZAJKOWSKA Marianna, córka Szymona i Anny, urodzona w Czajkach 17.08.1664. Elżbieta, włościanka córka Grzegorza i Marianny, urodzona w Wnorach Starej Wsi 01.11.1664. FRANKOWSKA Magdalena, córka Andrzeja i Marianny, urodzona w Wnorach Wandach 20.07.1664. FRANKOWSKA Marianna, córka Tomasza i Marianny, urodzona […]

,

Kobylin urodzenia 1663

Indeks opracowała J. Garbowska Anna, włościanka córka Leona i Jadwigi, urodzona w Kobylinie Zarzecznym (Kuleszkach) 13.06.1663. BABIŃSKA Justyna, córka Szymona i Zuzanny, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 30.09.1663. CZAJKOWSKI Paweł, syn Szymona i Anny, urodzony w Czajkach 25.01.1663. FRANKOWSKI Idzi, syn Józefa i Zofii, urodzony w Frankach Piaskach 01.09.1663. FRANKOWSKI Wojciech, syn Andrzeja i Małgorzaty, urodzony […]

,

Kobylin urodzenia 1662

Indeks opracowała J. Garbowska ABRAMCZYK Jan, włościanin syn Macieja i Marianny, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 27.08.1662. CZAJKOWSKI Hilary, syn Jakuba i Marianny, urodzony w Czajkach 11.01.1662. CZAJKOWSKI Maciej, syn Marcina i Małgorzaty, urodzony w Frankach Chrościelach (Dąbrowie) 24.02.1662. CZAJKOWSKI Mateusz, syn Jana i Marianny urodzony Czajkach 20.09.1662. GARBOWSKA Anastazja, córka Szymona i Katarzyny, urodzona w […]

,

Kobylin urodzenia 1661

Indeks opracowała J. Garbowska FRANKOWSKI Mateusz, syn Aleksandra i Katarzyny, urodzony w Frankach Chrościelach (Dąbrowie) 19.09.1661. FRANKOWSKI Mateusz, syn Jana i Marianny, urodzony w Frankach Piaskach 03.09.1661. GARBOWSKA Małgorzata, córka Walentego i Jadwigi, urodzona w Garbowie Nowym 12.07.1661. GARBOWSKA Marianna, córka Michała i Doroty, urodzona w Garbowie Starym 29.07.1661. GARBOWSKA Zofia, córka Piotra i Marianny, […]

,

Kobylin urodzenia 1660

Indeks opracowała J. Garbowska BORK Krzysztof, syn Andrzeja i Marianny, urodzony 26.02.1660. CZAJKOWSKI Marcin, syn szlachetnych Bartłomieja i Reginy, urodzony w Czajkach 07.11.1660. DĄBROWSKI Walenty, syn Pawła i Reginy, urodzony w Wnorach Starej Wsi 08.02.1660. GARBOWSKA Małgorzata, córka Jana i Elżbiety, urodzona w Garbowie Starym 09.07.1660. GARBOWSKA Małgorzata, córka Michała i Doroty, urodzona w Garbowie […]

,

Kobylin urodzenia 1659

Indeks opracowała J. Garbowska Anna, włościanka córka Stanisława i Zofii, urodzona w Kobylinie 06.07.1659. CHRABULSKA Gertruda, córka Hieronima i Anny, urodzona w Makowie 11.03.1659. CZAJKOWSKA Anna, córka Jakuba przydomek Jorczyk i Doroty, urodzona w Czajkach 19.07.1659. CZAJKOWSKA Jadwiga, córka Szymona i Anny, urodzona w Czajkach 24.09.1659. CZAJKOWSKA Jadwiga, córka Wojciecha i Marianny, urodzona w Czajkach […]

,

Kobylin urodzenia 1658

Indeks opracowała J. Garbowska Aleksandra, córka naturalna Marianny, wdowy po zmarłym Macieju Kobylińskim, urodzona w Garbowie Nowym 30.05.1658. Andrzej, włościanin syn Antoniego i Anny, urodzony w Kropiwnicy 24.11.1658. Anna, włościanka córka Grzegorza i Zofii, urodzona w Milewie Kapicach 26.07.1658. CZAJKOWSKA Agnieszka, córka Bartłomieja i Reginy, urodzona w Czajkach 27.01.1658. CZAJKOWSKI Maciej, syn Stanisława i Doroty, […]