Wprowadzone przez kaszla

,

Indeks urodzeń parafia Śniadowo 1825

Opracował L. Kocoń ANDRZEJCZYK Balbina, córka uczciwego Piotra lat 25, rolnika, włościanina zadziennego i Franciszki z Kaczmarczyków lat 30, urodzona w Jakaci Starej 09.05.1825, 60/1825. ANDRZEJEWSKI Ludwik, syn urodzonego Tadeusza lat 44, szlachcica za ogrodnika we dworze zostającego i Ewy z Brosków lat 34, urodzony w Jakaci Starej 18.01.1825, 13/1825. BALICKI Franciszek, syn urodzonego Franciszka […]

,

Indeks urodzeń parafia Puchały 1825

Opracował L. Kocoń ADAMCZUK Piotr, syn włościanina Tomasza lat 35, z wyrobku żyjącego i Anny Gierwatowskiej lat 28, urodzony w Rybnie 31.07.1825, 99/1825. ANDRZEJEWSKI Felicjan, syn szlachcica Józefa lat 32, z profesji malarza i Magdaleny z Karpowiczów lat 26, urodzony w Gaci 13.10.1825, 129/1825. BACZEWSKA Agnieszka, córka szlachcica Antoniego lat 33, dziedzica z rolnictwa żyjącego […]

,

Indeks urodzeń parafia Zambrów 1824

Opracował L. Kocoń ARASIMOWICZ Balbina, córka uczciwego Józefa lat 50, z wyrobku żyjącego i Franciszki Wisakowny lat 30, urodzona w Wądołkach Starych 22.11.1824, 207/1824. BACZEWSKA Marianna, córka szlachetnego Kazimierza lat 31, gospodarza i Jozefaty z Zaniewskich lat 33, urodzona w Krajewie Starym 18.07.1824, 121/1824. BACZEWSKI Symon Tadeusz, syn urodzonego Walentego lat 38, na gospodarstwie zamieszkałego […]

,

Indeks urodzeń parafia Śniadowo 1824

Opracował L. Kocoń ANDRZEJCZUK Andrzej, syn uczciwego Felicjana lat 30, włościanina rolnego zadziennego i Jadwigi z Kaczmarczyków lat 25, urodzony w Jakaci Starej 30.11.1824, 127/1824. BIELICKI Ignacy, syn urodzonego Rocha lat 26, szlachcica, strażnika tabacznego i Franciszki z Truszkowskich lat 30, urodzony w Śniadowie 11.07.1824, 67/1824. BIEŃKOWSKI Jan, syn urodzonego Wojciecha lat 30, szlachcica, gospodarza […]

,

Indeks urodzeń parafia Śniadowo 1823

Indeks opracował L. Kocoń ANDRZEJEWSKA Anna, córka urodzonego Tadeusza lat 40, ogrodnika i Ewy z Prosińskich lat 36, urodzona w Jakaci Starej 15.01.1823, 15/1823. BIELICKI Roman, syn uczciwego Stanisława lat 26, włościanina z wyrobku żyjącego i Katarzyny z Grużewskich lat 18, urodzony w Kozikach 24.10.1823, 93/1823. BOGDANOWICZ Anna, córka uczciwego Franciszka lat 40, włościanina z […]

,

Indeks urodzeń parafia Puchały 1824

Opracował L. Kocoń BACZEWSKA Franciszka, córka szlachcica Wojciecha lat 34, dziedzica z rolnictwa żyjącego i Rozalii z Jemielitych lat 34, urodzona w Baczach Suchych 03.06.1824, 45/1824. BACZEWSKA Jozefata, córka szlachcica Tomasza lat 28, dziedzica z rolnictwa żyjącego i Marianny z Sierzputowskich lat 24, urodzona w Baczach Suchych 13.12.1824, 136/1824. BACZEWSKA Ludwika, córka szlachcica Chryzostoma lat […]

,

Indeks urodzeń parafia Puchały 1823

Opracował L. Kocoń BACZEWSKA Jozefata, córka szlachcica Chryzostoma lat 22, dziedzica z rolnictwa żyjącego i Marianny z Baczewskich lat 28, urodzona w Baczach Mokrych 01.07.1823, 74/1823. BACZEWSKA Scholastyka, córka szlachcica Józefa lat 50, dziedzica z rolnictwa żyjącego i Agnieszki Bucińskiej lat 36, urodzona w Baczach Suchych 10.02.1823, 24/1823. BACZEWSKI Józef Grzegorz, syn szlachcica Macieja lat […]

,

Indeks urodzeń parafia Puchały 1821 – 1822

Indeks opracował L. Kocoń BACZEWSKA Antonina, córka urodzonego Mateusza lat 31, z rolnictwa żyjącego i urodzonej Jozefaty Wyrzykowskiej lat 20, urodzona w Baczach Suchych 26.04.1822, 127/1822. BACZEWSKA Jozefata, córka Antoniego lat 32, szlachcica, dziedzica z rolnictwa żyjącego i Marianny Baczewskiej lat 19, urodzona w Baczach Suchych 29.12.1822, 224/1822. BACZEWSKA Marianna, córka urodzonego Jakuba lat 28, […]

,

Indeks małżeństw parafia Kobylin 1695

Indeks opracowała J. Garbowska Babiński Paweł z Barbarą Kropiewnicką z Kropiewnicy Racibor 09.01.1695. 350/1695 CZAJKOWSKI Franciszek z Aleksandrą Kropiewnicką z Czajk 26.11.1695. 7/1695 FRANKOWSKI Adam z Teresą Zaleską z Sikor Janowiąt 06.02.1695. 352/1695 IDŹKOWSKI Jan z Anną Milewską z Milewa 24.05.1695. 365/1695 JAWOROWSKI Jan z Elżbietą Zaleską z Zalesia Łabędzkiego 09.02.1695. 357/1695 KONOPKA Mateusz z […]

,

Indeks małżeństw parafia Kobylin 1694

Indeks opracowała J. Garbowska BAGIŃSKI Jan z Marianną Ciechanowiecką z Kobylina Kruszewa 23.11.1694. 347/1694 BAJKOWSKI Tomasz z Dorotą Kropiewnicką z Kapic 06.02.1694. 326/1694 BRUSZEWSKI Krzysztof  z Anną Frankowską z Frank Dąbrowy 20.02.1694. 332/1694 BRZÓZKA Grzegorz z Marianną Kropiewnicką z Kropiewnicy 20.06.1694. 337/1694 CHOIŃSKI Walenty z Heleną Stypułkowską z Kurzyn 20.02.1694. 330/1694 FRANKOWSKI Mikołaj z Jadwigą […]

,

Indeks urodzeń parafia Zambrów 1822 – 1823

Indeks opracował L. Kocoń BARAK Józef, syn uczciwej Elżbiety lat 30, urodzony w Wdziękoniu 21.12.1823, 357/1823. BARANOWSKI Mateusz, syn Józefa lat 50, włościanina i Franciszki z Nowowieskich lat 40, urodzony w Pruszkach 14.09.1822, 67/1822. BARANOWSKI Walenty, syn Wawrzyńca i Katarzyny z Zglejczewskich, urodzony w Zambrowie 17.02.1823, 184/1823. BĄCZEK Eleonora, córka Wojciecha lat 32, mieszczanina, gospodarza […]

,

Indeks małżeństw parafia Kobylin 1693

Indeks opracowała J. Garbowska CZAJKOWSKI Mikołaj z Katarzyną Stypułkowską z Stypułk Szyman 02.06.1693. 316/1693 CZOCHANSKI Filip z Ewą Stypułkowską z Stypułk Szyman 15.11.1693. 323/1693 GARBOWSKI Jan z Agnieszką Garbowska z Garbowa Starego 08.06.1693. 317/1693 JABŁOŃSKI Franciszek z Marcjanną Stypułkowską z Stypułk Giemzina 25.01.1693. 302/1693 JAN wyrobnik z Katarzyną z Kobylina Kuleszek 25.10.1693. 303/1693 JANKOWSKI Andrzej […]

,

Indeks małżeństw parafia Kobylin 1692

Indeks opracowała J. Garbowska. Akt z Leśniewa (Niedźwiedź) zaczęty i nie skończony 18.05.1692. 282/1692 Akt z Wnor Kuzel zaczęty i nie skończony 12.02.1692. 280/1692 ANDRZEJ wyrobnik z Małgorzatą z Wnor Wypych 03.02.1692. 274/1692 BOROWSKI Grzegorz z Marianną z Wnor Kuzel 03.02.1692. 273/1692 CZAJKOWSKI Grzegorz z Anna Kobylińską z Kobylina Kuleszk 16.11.1692. 296/1692 CZOCHAŃSKI Paweł z […]

,

Indeks małżeństw parafia Kobylin 1691

Indeks opracowała J. Garbowska FRANKOWSKI Grzegorz z Marianną Mojkowską wdową po Adamie Porowskim 25.02.1691. 256/1691 GRODZKI Tomasz z Zuzanną Stypułkowską z Stypułk Giemzina 15.11.1691. 266/1691 JAMIOŁKOWSKI Paweł z Zofią Frankowską wdową po Stanisławie Piszczatowskim z Piszczat Kończan 06.11.1691. 264/1691 JÓZEF uczciwy z Katarzyną z Czajk 18.02.1691. 251/1691 KOBYLIŃSKI Walenty z Elżbietą Grabowską wdową po Pawle […]

,

Indeks małżeństw parafia Kobylin 1690

Indeks opracowała J. Garbowska CHOREK Mateusz wyrobnik z Ewą z Czajk 29.01.1690. 213/1690 CZWALIŃSKI Piotr z Teresą Sierkowską z Kobylina 23.05.1690. 228/1690 DĄBROWSKI Pantaleon z Zofią Wnorowską z Wnor Starej Wsi 23.01.1690. 210/1690 DĄBROWSKI Paweł z Anną Garbowską wdową po Marcinie Piszczatowskim z Piszczat Piotrowiąt 26.04.1690. 225/1690 DYDYŃSKI Jan z Katarzyną Purzecką z Kobylina Cieszym […]

,

Indeks małżeństw parafia Kobylin 1689

  Indeks opracowała J. Garbowska CIBOROWSKI Bazyli z Marianną Sikorską z Sikor Bartkowiąt 16.02.1689. 179/1689 CZAJKOWSKI Andrzej z Czajk z Urszulą Płońską wdową po Walentym Czajkowskim 20.02.1689. 182/1689 CZAJKOWSKI Hilary z Jadwigą Kropiewicką z Kropiewnicy 12.11.1689. 198/1689 CZARKOWSKI Grzegorz uczciwy z Czajk z Marianną Porozowską 11.10.1689. 195/1689 DĄBROWSKI Jakub uczciwy z Frank Piaski z Marianną […]

,

Indeks urodzeń parafia Śniadowo 1821 – 1822

Opracował L. Kocoń ANDRZEJCZYK Feliks, syn uczciwego Piotra lat 30, włościanina, gospodarza rolnego na pańszczyźnie osiadłego i Franciszki z Przyborowskich lat 30, urodzony w Jakaci Starej 30.10.1822, 178/1822. ANDRZEJEWSKA Marianna, córka uczciwego Feliksa lat 23, włościanina, gospodarza rolnego i Jadwigi z Andrzejewskich lat 22, urodzona w Jakaci Starej 27.01.1822, 83/1822. BARANOSKI Jan, syn sławetnego Stefana […]

,

Indeks urodzeń parafia Puchały 1819 – 1820

Opracował L. Kocoń BACZEWSKA Agnieszka, córka urodzonego Jakuba lat 24, z rolnictwa żyjącego i urodzonej Anny Wyrzykowskiej lat 22, urodzona w Baczach Suchych 12.01.1820, 84/1820. BACZEWSKA Aniela, córka urodzonego Macieja lat 25, dziedzica z rolnictwa żyjącego i Heleny Baczewskiej lat 20, urodzona w Baczach Mokrych 03.06.1819, 6/1819. BACZEWSKA Apolonia, córka urodzonego Józefa lat 45, dziedzica […]

,

Indeks urodzeń parafia Zambrów 1821 – 1822

Opracował L. Kocoń BACZEWSKI Piotr Gabin, syn urodzonego Walentego lat 38, gospodarza rolniczego i Antoniny z Jałbrzykowskich lat 25, urodzony w Krajewie Starym 19.02.1822, 147/1822. BARTOCHOWSKI Adam, syn urodzonego Jana lat 28, gospodarza rolniczego i Julianny z Białych lat 23, urodzony w Krajewie Białym 23.12.1821, 113/1821. BEM Antoni, syn uczciwego Ertmana lat 28, szynkarza i […]

,

Indeks urodzeń parafia Zambrów 1820 – 1821

Opracował L. Kocoń ANTONIAK Helena, córka uczciwego Teodora lat 40, ogrodnego i Marianny Jędrzejowny lat 40, urodzona w Krajewie Białym 01.03.1821, 212/1821. BACZEWSKA Franciszka, córka urodzonego Kazimierza lat 29 i Jozefaty Zaniewskiej lat 28, urodzona w Krajewie Starym 16.03.1821, 223/1821. BACZEWSKI Józef Wojciech, syn urodzonego Walentego lat 34, rolnika i Antoniny z Jałbrzykowskich lat 26, […]

,

Indeks urodzeń parafia Śniadowo 1820 – 1821

Opracował L. Kocoń ANDRZEJCZUK Ludwik, syn uczciwego Piotra lat 20, gospodarza rolnego i Franciszki z Ciborów lat 20, urodzony w Jakaci Starej 02.03.1821, 136/1821. ANDRZEJEWSKI Ludwik, syn urodzonego Tadeusza lat 39, ogrodowego i Ewy Brzoskowny lat 28, urodzony w Jakaci Starej 10.07.1820, 27/1820. BARABOWSKA Marianna Barbara, córka uczciwego Stefana lat 23, gospodarza rolnego i Doroty […]

,

Indeks urodzeń parafia Puchały 1820 – 1821

Opracował L. Kocoń BACZEWSKA Antonina, córka urodzonego Macieja lat 35, dziedzica z rolnictwa żyjącego i Marianny Baczewskiej lat 24, urodzona w Baczach Suchych 05.01.1821, 64/1821. BACZEWSKA Franciszka, córka urodzonego Andrzeja lat 42, dziedzica z rolnictwa żyjącego i urodzonej Katarzyny Baczewskiej lat 30, urodzona w Baczach Suchych 17.09.1820, 28/1820. BACZEWSKA Franciszka Barbara, córka urodzonego Chryzostoma lat […]

,

Indeks urodzeń parafia Zambrów 1819 – 1820

Opracował L. Kocoń BARANOWSKA Jozefata, córka uczciwego Franciszka lat 31, na gospodarstwie zamieszkałego i Balbiny z Bernaciuków  lat 28, urodzona w Porytem 30.08.1819, 57/1819. BARANOWSKI Jan, syn Józefa lat 45, na gospodarstwie zamieszkałego i Franciszki z Nowowieskich lat 37, urodzony w Porytem Jabłoni 22.12.1819, 105/1819. BĄCZEK Anna, córka sławetnego Dominika lat 27, rolnika i Katarzyny […]

,

Indeks urodzeń parafia Śniadowo 1819 – 1820

Opracował L. Kocoń ANDRZEJCZYK Salomea, córka uczciwego Felicjana lat 26, gospodarza rolnego i Jadwigi z Karczmarczyków lat 25, urodzona w Jakaci Starej 29.03.1820, 112/1820. BOCHDANOWICZ Anna, córka uczciwego Franciszka lat 50, kopczarza i Apoloni Bogdanowiczowej lat 40, urodzona w Jakaci Młodej 29.07.1819, 25/1819. BRULIŃSKA Anna, córka urodzonego Augustyna lat 33, gospodarza z rolnictwa żyjącego i […]

,

Indeks urodzeń parafia Puchały 1818 – 1819

Opracował L. Kocoń BACZEWSKA Franciszka, córka urodzonego Jakuba lat 26, z rolnictwa żyjącego i urodzonej Anny Wyrzykowskiej lat 20, urodzona w Baczach Suchych 18.12.1818, 63/1818. BACZEWSKA Magdalena, córka urodzonej Marianny lat 33, w wolnym stanie zostającej, z wyrobku żyjącej, urodzona w Baczach Mokrych 05.08.1818, 27/1818. BACZEWSKI Antoni, syn urodzonego Macieja lat 33, dziedzica z rolnictwa […]

,

Indeks urodzeń parafia Zambrów 1818 – 1819

Opracował L. Kocoń ANTKIEWICZ Kazimierz, syn uczciwego Kacpra lat 40, majstra kunsztu stolarskiego i Marianny z Zarembów lat 37, urodzony w Długoborzu Szlacheckim 01.03.1819, 189/1819. BACZEWSKI Mateusz, syn urodzonego Walentego lat 33, rolnika na gospodarstwie dziedzicznie zamieszkałego i Jozefaty z Krajewskich lat 23, urodzony w Krajewie Starym 22.09.1818, 77/1818. BĄCZEK Józef, syn sławetnego Wojciecha lat […]

,

Indeks urodzeń parafia Śniadowo 1818 – 1819

Opracował L. Kocoń ANDRZEJCYK Marianna, córka uczciwego Felicjana lat 26, gospodarza z rolnictwa żyjącego i Jadwigi z Karczmarczyków lat 23, urodzona w Jakaci Starej 26.09.1818, 32/1818. BENEDYKCIUK Józef, syn uczciwego Kazimierza lat 40, z wyrobku żyjącego i Apolonii Janickiej lat 20, urodzony w Chomentowie 20.03.1819, 74/1819. BIELSKI Franciszek, syn sławetnej Rozalii lat 26, urodzony w […]

,

Indeks urodzeń parafia Puchały 1817 – 1818

Opracował L. Kocoń ADAMCZUK Antoni, syn uczciwego Tomasza lat 33, włościanina z rolnictwa żyjącego i Małgorzaty Wasilewskiej lat 27, urodzony w Pniewie 13.06.1817, 17/1817. BACZEWSKA Anna, córka urodzonego Dominika lat 31, dziedzica z rolnictwa żyjącego i urodzonej Marcjanny Górskiej lat 26, urodzona w Baczach Suchych 19.06.1817, 18/1817. BACZEWSKA Antonina Marianna, córka urodzonego Benedykta Damazego lat […]

,

Indeks urodzeń parafia Jabłonka Kościelna 1784

Opracował J. Krassowski ANDRZEJCZUK Małgorzata, córka Bonawentury i Katarzyny, urodzona w Tyborach Wólce 02.06.1784. ANTONIAK Jan, syn Krzysztofa i Kunegundy, urodzony w Miodusach Litwie 08.05.1784. Barbara, córka Macieja i Moniki, urodzona w Tyborach Trzciance 28.03.1784. BARTCZUK Joanna, córka Michała i Konstancji, urodzona w Tyborach Trzciance 25.06.1784. BIAŁA Ewa, córka szlachcica Jana i Marianny Święckiej, urodzona […]

,

Indeks urodzeń parafia Zambrów 1817 – 1818

Opracował L. Kocoń BACZEWSKA Katarzyna, córka szlachetnego Kazimierza lat 30, na gospodarstwie dziedzicznie zamieszkałego i Józefy z Zaniewskich lat 40, urodzona w Zakrzewie Nowym 17.02.1818, 139/1818. BARANOWSKI Stanisław, syn włościanina Józefa lat 40, na gospodarstwie zamie3szkałego i Franciszki z Nowowieskich lat 30, urodzony w Porytem 15.05.1817, 10/1817. BĄCZEK Stanisław, syn sławetnego Wojciecha lat 32, rolnika […]

,

Indeks urodzeń parafia Śniadowo 1817 – 1818

Opracował L. Kocoń BIELASKI Szymon, syn uczciwego Leona lat 26, wyrobnika i Marianny z Modzelewskich lat 24, urodzony w Sierzputach Markach 27.03.1818, 87/1818. BIELSKI Jan, syn sławetnego Mikołaja lat 22, majstra kunsztu szewskiego i Barbary z Wiśniewskich lat 19, urodzony w Śniadowie 02.02.1818, 73/1818. BROLEŃSKA Anna, córka urodzonego Szymona lat 40, gospodarza z rolnictwa żyjącego […]

,

Indeks urodzeń parafia Puchały 1816 – 1817

Opracował L. Kocoń BACZEWSKA Agnieszka Anastazja, córka urodzonego Benedykta lat 26, dziedzica z rolnictwa żyjącego i urodzonej Anastazji Baczewskiej lat 31, urodzona w Baczach Suchych 20.01.1817, 78/1817. BACZEWSKI Antoni, syn urodzonego Macieja lat 25, dziedzica z rolnictwa żyjącego i urodzonej Heleny Baczewskiej lat 20, urodzony w Baczach Suchych 13.06.1816, 9/1816. BACZEWSKI Ignacy, syn urodzonego Macieja […]

,

Indeks urodzeń parafia Zambrów 1816 – 1817

Opracował L. Kocoń ARASZYMOWICZ Anna, córka uczciwego Józefa lat 56, bednarza i Franciszki Wojciechowny lat 36, urodzona w Korytkach 02.07.1816, 35/1816. BACZEWSKA Zuzanna, córka urodzonego Walentego lat 32, rolnika na gospodarstwie dziedzicznym osiadłego i Jozefaty z Krajewskich lat 20, urodzona w Krajewie Starym 18.09.1816, 58/1816. BARANOWSKA Katarzyna, córka uczciwego Franciszka lat 29 i Balbiny Bielanowny […]

,

Indeks zgonów parafia Śniadowo 1816 – 1817

Opracował L. Kocoń ALBISIAK Jan półtora roku mający, syn uczciwych Łukasza lat 45 i Gertrudy z Łukaszewiczów lat 23, zmarł w Jakaci Młodej 23.07.1816, 11/1816. ANDRZEJCZYKOWNA Łucja lat 70, zmarła w Jakaci Starej 01.03.1817, 28/1817. BRULENSKA Marianna lat 32, żona urodzonego Kazimierza lat 40, zmarła w Brulinie 24.11.1816, 17/1816. BRULEŃSKA Weronika 8 tygodni, córka urodzonych […]

,

Indeks zgonów parafia Zambrów 1813 – 1814

Opracował L. Kocoń ANTKIEWICZ Kazimierz 2 lata, syn włościan Kacpra, z wyrobku żyjącego i Marianny z Trzasków, zmarł w Wierzbowie 27.11.1813, 143/1813. BACZEWSKA z Kamińskich Marianna lat 50, z rolnictwa żyjąca, wdowa po szlachetnym Stanisławie, zmarła w Sandziwujach 24.03.1814, 193/1814. BADOWSKA Jozefata lat 20, panna, córka Wielmożnego Stanisława, Sędziego Ziemskiego Ziemi Łomżyńskiej i Wielmożnej Barbary […]

,

Indeks małżeństw parafia Śniadowo 1816 – 1817

Opracował L. Kocoń BIELSKI Mikołaj urodzony 10.12.1795 ( parafia Śniadowo ), syn sławetnych Augustyna i Franciszki, majstrów kunsztu szewskiego w Śniadowie przy rodzicach zamieszkały z sławetną Barbarą KUTYŁOWSKĄ URODZONĄ 10.12.1799, córką Wincentego, zmarłego 07.07.1814 i Marianny z Konopków, przy matce w Śniadowie zostającą, ślub 10.11.1816, 27/1816. BROLENSKI Kazimierz urodzony 05.03.1785 ( parafia Śniadowo ), wdowiec […]

,

Indeks małżeństw parafia Puchały 1818 – 1819

Opracował L. Kocoń ADAMCZYKOWSKI Stanisław lat 22 ( parafia Kołakowska ), syn uczciwych Jana i Doroty, w Milewie w służbie zostający z urodzoną Krystyną BACZEWSKĄ lat 43 ( parafia Puchalska ), córką urodzonych Wawrzyńca i Antoniny małżonków Sierzputowskich, wdową po Stanisławie Baczewskim, w Baczach Mokrych zamieszkałą, ślub 15.11.1818, 11/1818. BACZEWSKI Wojciech lat 29 ( parafia […]

,

Indeks małżeństw parafia Zambrów 1813 – 1814

Opracował L. Kocoń BACZEWSKI Walenty lat 20 miesięcy 9 ( parafia Zambrowska ), z rolnictwa żyjący, w Sandziwujach gminie Zambrowskiej zamieszkały, syn szlachetnego Piotra, gospodarza rolniczego już nieżyjącego i żyjącej Jadwigi z Pstrągowskich lat 46 z szlachetną Małgorzatą NAGORCZANKĄ lat 24 miesięcy 5 ( parafia Zambrowska ), w domu rodzicielskim dotąd zostającą, córką szlachetnych Bartłomieja, […]

,

Indeks urodzeń parafia Śniadowo 1816 – 1817

Opracował L. Kocoń BRULIŃSKA Ludwika, córka urodzonego Stanisława lat 30, gospodarza z rolnictwa żyjącego i Franciszki z Szabłowskich lat 23, urodzona w Szabłach Starych 25.08.1816, 27/1816. BRULIŃSKA Weronika, córka urodzonego Jana lat 46, gospodarza z rolnictwa żyjącego i Franciszki z Tyszków lat 34, urodzona w Brulinie 04.06.1816, 3/1816. CHEŁSTOWSKA Anna Marianna, córka urodzonego Pawła lat […]

,

Indeks urodzeń parafia Puchały 1815 – 1816

Opracował L. Kocoń BACZEWSKA Małgorzata, córka urodzonego Józefa lat 35, z rolnictwa żyjącego i urodzonej Agnieszki Bucińskiej lat 30, urodzona w Baczach Suchych 09.04.1816, 73/1816. BACZEWSKA Rozalia, córka urodzonego Macieja lat 38, z rolnictwa żyjącego i urodzonej Marianny Baczewskiej lat 25, urodzona w Baczach Suchych 17.04.1816, 76/1816. BACZEWSKI Stanisław, syn urodzonego Macieja lat 42, z […]

,

Indeks urodzeń parafia Zambrów 1814 – 1815

Opracował L. Kocoń BARANOWSKA Marianna, córka włościanina Józefa lat 40, rolnika i Franciszki lat 30, urodzona w Porytem Jabłoni 04.08.1814, 40/1814. BIAŁA Antonina, córka urodzonego Augustyna lat 28, gospodarza rolniczego i Teresy z Białych lat 23, urodzona w Wdziękoniu 23.01.1815, 124/1815. BIELAS Stanisław, syn włościanina Michała lat 40, wyrobnika i Katarzyny z Pruszkowskich lat 39, […]

,

Indeks zgonów parafia Śniadowo 1814 – 1815

Opracował L. Kocoń BRULIŃSKA Petronela lat 3, córka urodzonych Rocha i Antoniny z Sierzputowskich, zmarła w Brulinie 27.04.1815, 79/1815. BRULIŃSKI Jan lat 3, syn urodzonych Antoniego i Urszuli z Mierzejewskich, zmarł w Brulinie 15.04.1815, 74/1815. BUCZYŃSKI Łukasz 1 rok, syn urodzonych Franciszka i Katarzyny z Nowowieskich, zmarł w Milewku 28.10.1814, 27/1814. CHOJNOWSKA Franciszka lat 8, […]

,

Indeks zgonów parafia Zambrów 1812 – 1813

Opracował L. Kocoń BARANOWSKA Salomea 1 tydzień, córka włościan Józefa lat 40 i Franciszki z Nowowieskich lat 30, zmarła w Porytem Jabłoni 28.02.1813, 94/1813. BARZELCZUK Anna lat 80, włościanka z jałmużny żyjąca, wdowa po włościaninie Franciszku, zmarła w Woli Zambrowskiej 22.01.1813, 65/1813. BRODOWNA Barbara lat 64, włościanka, wyrobnica w wolnym stanie zostająca, u włościanina Jana […]

,

Indeks małżeństw parafia Śniadowo 1815 – 1816

Opracował L. Kocoń ANDRZEJEWSKI Felicjan urodzony 31.05.1792 ( parafia Śniadowska ), syn uczciwego Antoniego, gospodarza rolnego w Jakaci Starej gminie Śniadowskiej zamieszkałego i tamże 30.10.1800 zmarłego i Marty z Andrzejczyków, przy matce swej zamieszkały z uczciwą Jadwigą KARCZMARCZYK urodzoną 15.10.1795 ( parafia Śniadowska ), córką uczciwych Franciszka i nieżyjącej już Julianny, gospodarzy rolnych w tejże […]

,

Indeks urodzeń parafia Jabłonka Kościelna 1783

Opracował J. Krassowski ADAMCZUK Jacenty, syn Macieja i Magdaleny, urodzony w Brajczewie ( Rosochate ) 23.08.1783. Andrzej, syn Anny, urodzony w Wdziękoniu Chrzczonach ( Zambrów ) 28.11.1783. Andrzej, syn Ludwika i Łucji, urodzony w Jabłonce Świerczewie 28.11.1783. ANDRZEJCZUK Kunegunda, córka Mikołaja i Antoniny, urodzona w Wiśniówku ( Dąbrowa ) 27.07.1783. Barbara, córka Jana i Katarzyny, […]

,

Indeks małżeństw parafia Puchały 1817 – 1818

Opracował L. Kocoń BACZEWSKI Jakub lat 24 ( parafia Puchalska ), syn urodzonego Jakuba, już nieżyjącego i żyjącej Anastazji, w Baczach Suchych na gospodarstwie osiadły z urodzoną Anna WYRZYKOWSKĄ lat 19 ( parafia Puchalska ), córką urodzonych Andrzeja i Marianny, w Wyrzykach z rolnictwa żyjących, przy rodzicach zostającą, ślub 26.01.1818, 17/1818. BORKOWSKI Jan lat 26 […]

,

Indeks małżeństw parafia Zambrów 1812 – 1813

Opracował L. Kocoń ADAMCZUK Michał lat 27, wdowiec, czeladnik profesji młynarskiej, w Zalewach gminie Zambrowskiej zamieszkały, syn sławetnych Adama i Doroty, w mieście Węgoborku w Państwie Pruskim przed zejściem zamieszkałych z uczciwą Brygidą WRÓBLEWSKĄ lat 30, służbą za dziewkę trudniącą się, w Gniewotach gminie Zambrowskiej zamieszkałą, córką uczciwych Augustyna lat 70, z rolnictwa żyjącego , […]

,

Indeks urodzeń parafia Jabłonka Kościelna 1782

Opracował J. Krassowski ANDRZEJCZUK Paweł, syn Bonawentury i Katarzyny, urodzony w Tyborach Wólce 15.01.1782. BARTKOWICZ Agnieszka, córka Józefa i Doroty, urodzona w Laskowie Jabłoni 30.12.1782. BARTKOWICZ Maciej, syn Piotra i Agnieszki, urodzony w Laskowcu ( Zambrów ) 23.02.1782. Benedykt, syn Macieja i Marianny, urodzony w Krajewie Białym ( Zambrów ) 26.03.1782. BERNACIUK Katarzyna, córka Adama […]

,

Indeks urodzeń parafia Śniadowo 1815 – 1816

Opracował L. Kocoń BRULIŃSKA Rozalia, córka urodzonego Mikołaja lat 36, gospodarza z rolnictwa żyjącego i Katarzyny z Tyszków lat 28, urodzona w Brulinie 10.04.1816, 73/1816. BUCIŃSKA Marianna, córka urodzonego Franciszka lat 26, gospodarza z rolnictwa żyjącego i Katarzyny z Nowowieskich lat 28, urodzona w Milewku 15.08.1815, 17/1815. CHOIŃSKI Andrzej, syn urodzonego Floriana lat 46, wyrobnika […]

,

Indeks urodzeń parafia Jabłonka Kościelna 1781

Opracował J. Krassowski Agnieszka, córka Grzegorza i Magdaleny, urodzona w Kamiance 14.04.1781. Antoni, syn Baltazara i Tekli, urodzony w Wierzbowie ( Zambrów ) 11.06.1781. ANTONIAK Marianna, córka Wincentego i Klary, urodzona w Tyborach Wólce 02.07.1781. BARTCZUK Marianna, córka Augusta i Franciszki, urodzona w Miodusach Litwie 02.04.1781. BIAŁA Magdalena Anna, córka szlachcica Kazimierza i Heleny Wińskiej, […]

,

Indeks urodzeń parafia Puchały 1814 – 1815

Opracował L. Kocoń BACZEWSKA Jozefata, córka urodzonego Walentego lat 34, dziedzica z rolnictwa żyjącego i urodzonej Marianny Ładzianki lat 24, urodzona w Baczach Suchych 13.02.1815, 62/1815. BACZEWSKI Damazy Tomasz, syn urodzonego Damazego lat 40, dziedzica z rolnictwa żyjącego i urodzonej Jozefaty Pruszkowskiej lat 30, urodzony w Baczach Suchych 18.12.1814, 50/1814. BACZEWSKI Franciszek, syn urodzonego Benedykta […]

,

Indeks urodzeń parafia Zambrów 1813 -1814

Opracował L. Kocoń BĄCZEK Michał, syn sławetnego Wojciecha lat 26, rolnika i Urszuli z Duczyńskich lat 20, urodzony w Zambrowie 25.09.1813, 51/1813. BIAŁA Marianna, córka urodzonego Dominika lat 40, gospodarza rolniczego i Franciszki z Wdziękońskich lat 24, urodzona w Wdziękoniu 12.03.1814, 144/1814. BIELSKI Michał, syn uczciwego Marcina lat 23, z wyrobku żyjącego i Rozalii Franczukowny […]

,

Indeks urodzeń parafia Jabłonka Kościelna 1780

Opracował J. Krassowski Andrzej, syn Stanisława i Marianny, urodzony w Wdziękoniu Wielkim ( Zambrów ) 16.11.1780. Aniela, córka Franciszka i Cecylii, urodzona w Wierzbowie ( Zambrów ) 02.12.1780. Antoni, syn Pawła i Petroneli, urodzony w Jabłonce 26.03.1780. BIAŁY Jakub, syn szlachcica Jana i Marianny Święckiej, urodzony w Miodusach Wielkich 19.07.1780. BRAJCZEWSKA Małgorzata, córka szlachcica Franciszka […]

,

Indeks urodzeń parafia Jabłonka Kościelna 1779

Opracował J. Krassowski Antonina, urodzona w Krajewie Białym 30.05.1779. BARTCZUK Franciszek Tomasz, syn Michała i Anastazji, urodzony w Tyborach Trzciance 08.10.1779. DRĄGOWSKA Rozalia, córka nobilitowanego Kazimierza i Marianny Kuleszanki, urodzona w Miodusach Stoku 23.07.1779 DUCHNOWSKI Filip, syn Franciszki, urodzony w Tyborach Olszewie 27.05.1779. Franciszek, syn Baltazara i Krystyny, urodzony w Tyborach Wólce 05.10.1779. Franciszek, syn […]